Úvod > Obývačka > Sedacie súpravy > Sedacia súprava v tvare U šedá ALEKSANDER
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Sedacia súprava v tvare U šedá ALEKSANDER

účková sedačka s rozkladom na spanie a s úložným priestorom v sivej látke
Dodanie
Dodanie: Dodanie: 3-5 týždňov
Vaša cena: € 595,00
Doručenie objednávky do €300: €9
Doručenie obj. nad €300: zadarmo

Sedacia súprava v tvare U šedá ALEKSANDER

Účková sedačka s rozkladom na spanie a s úložným priestorom v sivej látke

Sedacia súprava v tvare U ALEKSANDER ponúka 2x priestranný úložný priestor s možnosťou lôžka na spanie. Sedačka má očalúnené aj zadné časti, t.j. sedačku je možné použiť aj do priestoru. Sedačku vypĺňajú kvalitné pružiny, ktoré poskytujú sedacej súprave stály tvar. Dvojitý úložný priestor poskytuje dostatok úložného priestoru, napr. na vankúše, paplóny alebo detské hračky. Súčasťou sedacej súpravy sú aj štyri vankúše. Moderný vzhľad sedačky dopĺňajú lesklé kovové nohy. Na rozklad lôžka na spanie bol použitý systém AUTOMAT, čiže sedačku rozložíte jednoducho jednou rukou.

Rozmery sedačky v tvare U ALEKSANDER sú – šírka: 300 cm, hĺbka: 140 cm, výška: 73 cm, výška sedenia: 40 cm, hĺbka sedu: 50 cm + vankúš. Sedacia súprava je čalúnená kvalitným poťahovým materiálom s označením PORTLAND 91. Rozmery lôžka na spanie sú - šírka: 125 cm, dĺžka: 270 cm. Sedacia súprava v tvare U pozostáva z troch častí, ktoré sa jednoducho spoja pomocou kovových úchytov na bokoch, resp. zmontujú pomocou samoreziek. Táto sedačka v tvare U je kvalitný zahraničný nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

Ďalšie univerzálne rohové sedačky | Montážny návod

Farba sedačky:Šedá
 
 


 

Aký typ sedačky hľadáte?

 

> Sedacie súpravy rohové

> Sedacie súpravy 3+2+1

> Sedačky v tvare U


 

Komfortné sedacie súpravy

Dnešný uponáhľaný svet nám dáva dosť zabrať, a preto sa po namáhavom dni v práci alebo škole tešíme na zaslúžený oddych. Ten si najčastejšie doprajeme na pohodlnej sedačke v našej obývačke. Mnohí z nás si záver dňa bez sedačky ani nedokážu predstaviť. Preto sa snažíme kupovať si sedačky a sedacie súpravy, ktoré sú pohodlné a taktiež kvalitné. Veď kvalitná sedačka vydrží aj 10 rokov a možno aj dlhšie, tak prečo trochu nezainvestovať. Okrem toho sedacie súpravy sú spolu s obývacou stenou a konferenčným stolíkom základom každej obývačky. A neslúžia len na oddych, ale aj na usadenie hostí či strávenie príjemných chvíľ s rodinou.

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk