Kategórie
 
 
 
 

Objednávku do €100 cez e-shop doručujeme po celej SR za €9

Objednávku do €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €19

Objednávku nad €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €29

 
 

Sedacia súprava hnedosivá MAXISOFA

Sedacia súprava hnedosivá MAXISOFA

pružinová sedačka tvare "U" s úložným priestorom v hnedosivom poťahu
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: Zistiť cenu
Doprava po celom Slovensku: € 9
Doprava zadarmo pri objednávke nad

Sedacia súprava hnedosivá MAXISOFA

Moderná sedacia súprava v tvare "U" v hnedosivom poťahu

Sedacia súprava je nielen dôležitý kus nábytku do obývačky, ale aj elegantný doplnok k obývacej stene. Sedačka poskytuje všestranné použitie - na sedenie, na ležanie, na odkladanie vecí, no mnohokrát je aj vynikajúci pomocník pri nečakanej návšteve, ktorá u vás potrebuje prespať. Aj preto je sedačka v tvare "U" ideálne riešenie do obývacej izby. Správny relax po náročnom dni je malý zázrak, takže oprite sa na sedačke, vyložte si nohy a zapnite si rádio alebo si len tak listujte v časopise.

Sedacia súprava MAXISOFA ponúka veľkorysý priestor na sedenie. Sedacia súprava tvaru "U" má dve pohodlné ležadlá, na každej strane jedno. Sedenie na sedačke je pohodlné a vďaka kvalitnej pružinovej konštrukcii sa len tak ľahko nezničí. Množstvo mäkkých vankúšov pôsobí hravo a navyše spríjemňuje sedenie, či ležanie. Sedačka je univerzálna, rohové časti môžete umiestniť ako vám to vyhovuje. V prípade potreby sa dá sedačka rozložiť na príležitostnú posteľ. Pod hlavným sedákom v strede sa nachádza praktický úložný priestor napr. na periny a vankúše. Nožičky sedacej súpravy v tvare "U" sú z lesklého chrómu. Vankúše sú v cene sedačky.

Rozmery sedačky MAXISOFA do obývačky sú – dĺžka: 350 cm, hĺbka1: 230 cm, hĺbka2: 185 cm, výška: 90 cm, výška sedenia: 41 cm. Rozmer lôžka sedačky je – šírka: 150 cm, dĺžka: 320 cm. Šírka stredného dielu je 137 cm, napr. pre výber konferenčného stolíka. Sedačka do obývačky je čalúnená kvalitnou látkou s označením EMU 2208. Sedacia súprava v tvare "U" je dodávaná ako celok, ktorý pozostáva s piatich samostatných častí, ktoré sa jednoducho spoja kovovými úchytkami na boku. Sedačka je kvalitný zahraničný nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

EMU 2208: tmavohnedá látka, Zloženie: 100% polyétersulfón, Odolnosť proti oderu (Martindal): 25.000 otáčok, Gramáž (g/m2): 580

Ďalšie sedačky v tvare U

 
 
drevona-70-rokov.png
 
 
Navštívili ste
%
Sedacia súprava hnedosivá MAXISOFA
pružinová sedačka tvare "U" s úložným priestorom v hnedosivom poťahu
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia