Kategórie
 
 
 
 

Objednávku do €100 cez e-shop doručujeme po celej SR za €9

Objednávku do €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €19

Objednávku nad €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €29

 
 

Sedacia súprava v tvare U hnedá ABBY

Sedacia súprava v tvare U hnedá ABBY

rozkladacia sedačka v tvare "U" do obývacej izby v hnedej kombinácii
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 575
Doprava po celom Slovensku: € 9
Doprava zadarmo pri objednávke nad

Sedacia súprava v tvare "U" hnedá ABBY

Rozkladacia sedacia súprava v tvare "U" do obývacej izby v hnedom prevedení

Sedačka v tvare "U" je dôležitý kus nábytku ku každej obývacej stene. Sedacia súprava je vhodným a elegantným doplnkom do každej obývacej izby. Sedačka v tvare "U" má všestranné použitie, primárne slúži na sedenie a relaxáciu. Sedačka v tvare "U" je ideálne riešenie na využitie steny v menších i väčších priestoroch.

Sedacia súprava v tvare "U" ABBY je moderný univerzálny nábytok vhodný do ľavého alebo pravého rohu. Sedaciu súpravu v tvare "U" môžete umiestniť na stenu miestnosti alebo aj do priestoru. Sedačku je možné rozložiť na príležitostnú posteľ. Moderná sedacia súprava má praktický úložný priestor, napr. na odkladanie perín. Rozkladacia sedacia súprava má kovovo-chrómové nohy. Súčasťou sedačky je šesť opierkových vankúšov a dva príručné vankúše napr. pod hlavu.

Rozmery sedačky v tvare "U" ABBY do obývacej izby sú – šírka: 320 cm, hĺbka dlhšej časti: 220 cm, hĺbka kratšej časti: 160 cm, výška: 85 cm, výška sedenia: 41 cm. Sedacia súprava do obývačky je čalúnená kvalitnou hnedou textilnou kožou s označením 440-08 a hnedou látkou s označením 434-08. Sedacia súprava v tvare "U" je dodávaná ako celok, ktorý pozostáva z troch samostatných častí, ktoré sa jednoducho spoja kovovými úchytkami na bokoch. Sedačka v tvare "U" je kvalitný zahraničný nábytok distribuovaný značkou DREVONA.

Ďalšie rozkladacie sedacie súpravy v tvare "U"

 
 
drevona-70-rokov.png
 
 
Navštívili ste
%
Sedacia súprava v tvare U hnedá ABBY
rozkladacia sedačka v tvare "U" do obývacej izby v hnedej kombinácii
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia