Kategórie
 
 
 
 

Objednávku do €100 cez e-shop doručujeme po celej SR za €9

Objednávku do €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €19

Objednávku nad €300 cez e-shop doručujeme po celej SR za €29

 
 

Sedačka pravá krémovohnedá TERRA

Sedačka pravá krémovohnedá TERRA

rozkladacia sedacia súprava tvaru "U" do pravého rohu s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
Vaša cena: € 550
Doprava po celom Slovensku: € 9
Doprava zadarmo pri objednávke nad

Sedačka pravá krémovohnedá TERRA

Rozkladacia sedačka v tvare "U" pre pravý roh v krémovohnedej kombinácii

Sedačka v tvare "U" je dôležitý kus nábytku ku každej obývacej stene. Sedacia súprava je vhodným a elegantným doplnkom do každej obývacej izby. Sedacia súprava v tvare "U" má všestranné použitie - slúži na sedenie, na ležanie a mnohokrát je aj vynikajúci pomocník pri nečakanej návšteve. Najmä v prípade, že sa návšteva hosťa predĺži a potrebuje u vás prespať. Sedačka v tvare "U" je ideálne riešenie na stenu alebo do priestoru menších i väčších priestorov.

Sedačka "U" TERRA je vyrábaná v príjemnej farebnej kombinácii s prvkami talianskeho dizajnu. Sedacia súprava v tvare "U" má dve pohodlné ležadlá na každej strane. Sedačka je univerzálna, môžete ju umiestniť na stenu do pravého rohu, ale aj do priestoru. Sedáky sedacej súpravy sú z kvalitných a pohodlných vlnovcov, ktoré človeku poskytujú príjemné sedenie. Pod hlavným sedákom v strednej časti sa nachádza veľkorysý úložný priestor, napr. na odloženie sezónnych prikrývok a vankúšov. V prípade potreby sa dá rozložiť na príležitostnú posteľ. Sedenie je príjemné aj vďaka mäkkým vankúšom, ktoré sú súčasťou sedacej súpravy.

Rozmery sedačky "U" TERRA do obývačky sú – šírka: 320 cm, hĺbka dlhšej bočnej časti: 216 cm, hĺbka kratšej bočnej časti: 160 cm, výška: 68 cm, výška sedenia: 41 cm. Rozmery lôžka sedačky sú - šírka: 115 cm, dĺžka: 290 cm. Sedacia súprava do obývačky je čalúnená krémovou textilnou kožou (je nesavá a ľahko sa čistí) s označením EK01 a hnedou látkou s označením BERLIN 03. Sedacia súprava v tvare "U" je dodávaná ako celok, ktorý pozostáva z troch samostatných častí, ktoré sa jednoducho spoja kovovými úchytmi na boku. Sedačka v tvare "U" je kvalitný zahraničný nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA.

Špecifikácia použitých poťahových materiálov:

  • EK 01: krémová textilná koža, Zloženie: 60% Polyuretán, 36% Polyester, 4% Bavlna, Odolnosť proti oderu (Martindal): 150.000 otáčok, Gramáž (g/m2): 320,
  • BERLIN 03: hnedá látka, Zloženie: 8% Akrylát, 92% Polyester, Odolnosť proti oderu (Martindal): 45.000 otáčok, Gramáž (g/m2): 330-340.

Ďalšie sedačky v tvare U

 
 
drevona-70-rokov.png
 
 
Navštívili ste
%
Dopredaj
Sedačka pravá krémovohnedá TERRA
rozkladacia sedacia súprava tvaru "U" do pravého rohu s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia