Kategórie
 
 
 

Sektorový nábytok

REA™
DENISA UP, univerzálne skrinky do každej izby

Sektorový nábytok - slide 1

Sektorový nábytok

BASIC, jednoduchý a univerzálny nábytok

Zariaď si akúkoľvek izbu >>>

Sektorový nábytok - slide 2

Sektorový nábytok

REA™
REBECCA, univerzálne skrinky do každej izby

Sektorový nábytok - slide 3
Sektorový nábytok - slide 4
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Sektorový nábytok

 
 

Sektorový nábytok do obývačky alebo detskej izby

Sektorový nábytok vám prináša ideálnu možnosť individuálneho riešenia vášho interiéru. Konečne prišla doba, keď vaša obývačka nemusí vyzerať rovnako ako všetky ostatné. Dnes už je výber nábytku tak široký, že si môžeme poskladať obývačku podľa vlastných predstáv. Povedzte nie obývacím stenám, ktoré zaberú polovicu miestnosti a voľte radšej moderný sektorový nábytok do obývačky. Jeho najväčšou výhodou je práve to, že to nie je len jeden kus veľkého nábytku, ale vami vybratý sektorový nábytok, ktorý si môžete skombinovať podľa vlastných predstáv. Buďte kreatívny a kombinujte viacero štýlov alebo farieb - fantázii sa medze nekladú.

 
 
 
 
Vyberte si z ponuky
Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
%
Slovenský produkt
Knižnica regál dub bardolíno BASIC REG 60N
Nízky regál 60x115,4 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 8 kusov
%
Slovenský produkt
Knižnica regál dub bardolíno BASIC REG 85N
Nízky, široký regál 85x115,4 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 8 kusov
%
Slovenský produkt
Knihovnica dub bardolíno BASIC REG 2DV
Knihovnička s dvierkami 85x188 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 6 kusov
%
Slovenský produkt
Úzka knižnica dub bardolíno BASIC REG 30V
Úzky, vysoký regál 30x188 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 12 kusov
%
Slovenský produkt
Vysoká knižnica dub bardolíno BASIC REG 60V
Vysoký regál 60x188 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 7 kusov
%
Slovenský produkt
Veľká knižnica dub bardolíno BASIC REG 85V
Veľký regál 85x188 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 6 kusov
%
Slovenský produkt
Polička nad stôl dub bardolíno BASIC POL 1065
Nástenná polica dub bardolíno š. 106,5 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 2 kusy
%
Slovenský produkt
Polica na stenu dub bardolíno BASIC POL 800
Závesná polica dub bardolíno š. 80 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 8 kusov
%
Slovenský produkt
Šatník trojdverová skriňa dub bardolino BASIC 3DV
Trojdverová šatníková skriňa, š127 x v188 x h58 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 8 kusov
%
Slovenský produkt
Šatník trojdverový so zásuvkami dub bardolino BASIC 3DV+2ZAS
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami, š127 x v188 x h58 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 5 kusov
%
Slovenský produkt
Šatníková skriňa 4-dverová dub bardolino BASIC 4DV
Štvordverová šatníková skriňa, š169 x v188 x h58 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 2 kusy
%
Slovenský produkt
Šatníková skriňa 4-dverová so zásuvkami dub bardolino BASIC 4DV 2ZAS
Štvordverová šatníková skriňa so zásuvkami, š169 x v188 x h58 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 4 kusy
 
 

Sektorový nábytok - kreatívne riešenie

Pred zhruba tridsiatimi rokmi nábytok do obývačky pozostával z jednej veľkej obývacej steny, ktorá v sebe mala množstvo šuflíkov, skriniek, vitríniek či dokonca TV skrinku. Všetko to bolo zaplnené soškami, pohármi a inými nezmyselnosťami, ktoré vlastne neplnili žiadny účel. Určite si na to spomína každá poriadkumilovná žena, pretože utieranie prachu na takejto obývacej stene bola doslova hrôza, ktorá trvala aj niekoľko hodín. Našťastie doba aj zmýšľanie ľudí sa zmenilo a dnes v interiéri vládne minimalizmus. Krásne slovo a ešte krajšia pointa v ňom! Minimalizmus sa riadi heslom "menej je viac" a preto dnes v interiéri nájdete len minimum nábytku a všetko nepodstatné ide z domu preč. Doslova! Rovnako aj zastaralé obývacie steny nahradil sektorový nábytok do obývačky a zmenil ju na nepoznanie.

Sektorový nábytok do detskej izby - rozumné riešenie

Rozhodovanie o kúpe nábytku do detskej alebo študentskej izby nie je jednoduchá záležitosť. Deti rastú, ich potreby sa rýchlo menia. Preto vám veľmi odporúčame zariadiť detskú izbu sektorovým nábytkom. Izbu tak budete mať presne podľa vašich potrieb, predstáv a možností. V budúcnosti, ak bude potrebné, tak jednotlivé skrinky môžete presunúť, prípadne použiť v inej izbe.

Z čoho pozostáva sektorový nábytok?

Sektorový nábytok najčastejšie pozostáva z nejakej komody, TV stolíka, vitríny alebo knižnice. Všetko záleží od toho, aká veľká je vaša izba. Do malej miestnosti si vystačíte s nejakými tromi či štyrmi kúskami nábytku, ktorý bude plniť svoju funkciu a zároveň skrášľovať váš interiér. Hlavne sa nesnažte silou-mocou zaplniť malú miestnosť množstvom nábytku a dekorácií a pamätajte na hlavnú myšlienku minimalizmu. Preplnená izba pôsobí chaoticky a neútulne, preto sa snažte to neprekombinovať. Samozrejme, ak má vaša izba štedré rozmery, nebojte sa experimentovať a kombinovať.

Kvalita a sektorové obývacie steny

Samozrejme tak ako pri ostatnom nábytku, aj tu by pre vás mala byť prvoradá kvalita. Sektorový nábytok do obývačky nekupujete na jednu sezónu a určite od neho očakávate, aby vydržal minimálne 10 rokov vo výbornej kondícii. Výrobcovia nás dnes lákajú veľkými zľavami a nízkymi cenami, no za kvalitný a odolný nábytok sa oplatí priplatiť. Určite kupujte len u serióznych predajcov, kde vám vedia zaručiť kvalitu, ale aj dobre poradiť. Sektorové obývacie steny ako aj iný sektorový nábytok do obývačky by mal byť predovšetkým stabilný, pevný a ľahko udržiavateľný. Najlepší materiál je masívne drevo, no ak vás rozpočet nepustí, výbornou alternatívou je laminovaná drevotrieska - je odolná, ľahko sa čistí a jej najväčšou výhodou je veľký výber odtieňov, vďaka čomu nábytok ľahko zladíte s ostatným nábytkom v interiéri.

Sektorový nábytok od DREVONY

Či už zariaďujete nový byt alebo ste sa len rozhodli vymeniť starý nábytok za nový a dodať tak vašemu interiéru nový vzhľad, mali by ste výberu nábytku venovať dostatok pozornosti. U nás v DREVONE vám ponúkame kvalitný sektorový nábytok, ktorý vám vydrží dlhé roky. DREVONA vám zaručí kvalitu za výhodné ceny.

Obývacie steny

Nevýhodou klasických obývacích stien je napríklad to, že neposkytujú dostatočný priestor pre dnešné televízory veľkých rozmerov. Na jeho umiestnenie sa používa TV stolík alebo skrinka, ktoré sú súčasťou sektorovej obývacej steny. TV skrinka poskytuje dostatok miesta pre uloženie DVD/BluRay prehrávača a niekoľkých ďalších drobností. Dekoratívne predmety, ktoré by ste chceli v obývačke, vystaviť môžete uložiť napríklad do skrine s presklenými dverami (vitríny). Zberatelia filmových a hudobných nosičov, ale i kníh, určite využijú regály a knižnice, v ktorých ich poklady budú ľahko prístupné a hlavne v nich bude lepší prehľad.

Moderné obývacie steny zahŕňajú aj závesné skrinky a komody (s dvierkami alebo bez), ktoré možno zavesiť na stenu a lepšie tak využiť miesto v obývačke. Doplniť sa môžu závesnými policami, ktoré dobre poslúžia ako miesto pre fotografie, dekoratívne predmety, knihy, ale aj pre izbové kvety, ktoré miestnosť oživujú a vytvárajú príjemnú atmosféru.

Praktická obývačka

Sektorový nábytok, ako vidíte, je veľmi praktický. Ak vás začne nudiť jeho rozmiestnenie, nič vám nebráni v tom, aby ste ho zmenili. Niektoré skrinky majú navyše aj pogumované kolieska, takže premiestňovanie bude ešte jednoduchšie. Nábytok je taktiež veľmi jednoduchý na údržbu. A ak niekto na upratovanie nemá príliš času alebo chuti, stačí keď si vyberie skrinky z dvierkami, vďaka čomu mu odpadne veľa roboty pri utieraní prachu z políc.

Obývacie steny rôznych farieb

Možnosť kombinovania sektorového nábytku je takmer nekonečná. Nemusíte si kúpiť celú obývaciu stenu, ale len tie kusy, ktoré potrebujete a na ktoré máte vo vašej obývačke dostatok miesta. Obývacie steny a zostavy sa navyše predávajú v rôznych farebných kombináciách, takže vyberie si určite každý. Pre tých, ktorí majú radi klasický drevený vzhľad, máme na výber obývacie steny s kresbou viacerých druhov dreva. Samozrejme ponúkame i nábytok v jednoduchých farbách, ako sú biela, čierna, cappuccino a podobne. Na svoje si teda prídu aj zástancovia moderného štýlu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia