Kategórie
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Skrine - 157 cm

 
 
 
 
Vyberte si z ponuky
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Skrine

skrinePre pohodlné uloženie vášho oblečenia v spálni alebo detskej izbe ponúkame šatníkové skrine s dverami otvárajúcimi sa doľava alebo doprava, ale i skrine s dverami posuvnými. Keďže ponúkame aj viacdverové skrine s množstvom úložného priestoru, nemusíte sa báť, že by ste pre svoje veci nemali dostatok miesta.

 

Podľa potreby si vyberiete skrine s policami, ktoré slúžia na oblečenie (tričká, pulóvre) uložené v komínoch, pre šaty, sukne, košele ale i nohavice zas skrine vešiakové. Tie sú veľmi praktické aj v prípade, že svoje oblečenie neradi skladáte a preferujete ich zavesenie na vešiaky. Veci sú tak prehľadnejšie a pohodlnejšie sa vyberajú a dávajú späť. Niektoré z našich skríň sú vybavené aj šuplíkmi, do ktorých si môžete uložiť bielizeň alebo ponožky. Pre kombináciu políc, vešiakov a šuplíkov, odporúčame skrine kombinované. Niečo si uložíte do komínov, niečo zavesíte na vešiaky. Taktiež si môžete vybrať skrine so zrkadlom, ktoré zabezpečia, že z domu vyjdete vždy zladení a upravení. Pokiaľ si myslíte, že viacdverové skrine sú nepraktické alebo nepotrebuje až tak veľa úložného priestoru, môžete si vybrať iba jedno alebo dvojdverové skrine. Tieto zas môžete rôzne kombinovať a vytvoriť len toľko úložného priestoru, koľko naozaj potrebujete a koľko vám váš priestor dovoľuje. A ak chcete priestor využiť čo najlepšie, môžete si ku skriniam dokúpiť i skriňové nadstavce, ktoré vyplnia priestor medzi skriňou a stropom a poskytnú ďalší úložný priestor, napríklad na veci, ktoré až tak často nepoužívate.

 

Skrine na rôzne účely

Skrine vám určite poslúžia aj v obývačke. Dnešné moderné obývacie steny sa skladajú s viacerých kusov nábytku, ktoré vždy zahŕňajú aspoň jednu skriňu. Takéto obývacie steny nazývame sektorové. Kombináciou skríň, skriniek, regálov a políc tak vytvoríte obývačku moderného vzhľadu. Obývačková skriňa často slúži ako bar väčšinou s alkoholickými nápojmi, či rôznymi maškrtami pre obyvateľov domu alebo návštevu. Uložené v nej však môžu byť aj rôzne dokumenty, filmy, ale i obliečky na periny, deky a rôzne iné veci, na ktoré nemáte vhodnejšie miesto.

V neposlednom rade si skriňa nájde svoje miesto aj v predsieni, kde slúži na odkladanie kabátov, dáždnikov, čiapok a šálov. V kuchyni so sektorovou kuchynskou linkou zas skriňa poslúži na uloženie rôznych potravín, samozrejme takých, ktoré nemusia byť v chlade.

 

skriňaAni kancelária by bez skríň nebola kanceláriou. Množstvo dokumentov, šanónov a podobne, ktoré potrebujú byť niekde prehľadne uložené. A ak nemusia byť stále na očiach, skrine sú pre tieto veci ideálnym miestom.

 

Skrine do domácnosti i kancelárie

Aby bol v dome poriadok, nemôžu v ňom chýbať skrine. Do skríň totiž môžete uložiť všetko čo potrebujete, samozrejme závisiac od toho, v ktorej miestnosti sa nachádzajú. Ak je skriňa v spálni, určite do nej nebudete dávať potraviny, ale oblečenie. DREVONA ponúka skrine rôznych rozmerov, dizajnu a farieb, ktoré sú vhodné do ktorejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Ponúkame vám skrine policové, vešiakové, ale i kombinované. 


Skrine od DREVONY

Kdekoľvek ale skrine plánujete umiestniť, nezabúdajte na to, že musia ladiť nie len spolu, ale aj s ostatným zariadením miestnosti napr. skrinkami. V DREVONE máme naozaj širokú ponuku moderných skríň v rôznych farbách alebo dezénoch. Vyberie si teda určite každý. Ako materiál používame kvalitnú laminovanú drevotrieskovú dosku. Ak hľadáte kvalitu, nakupujte v našom kamennom obchode alebo priamo cez internet.

 

Máte pocit, že vám vaše veci prerastajú cez hlavu a všetko sa vám len tak neorganizovane povaľuje po stoličkách či dokonca po zemi? Asi nastal čas nájsť pre tie veci miesto, kde budú na poriadku a hlavne preč z očí. Šatníkové skrine vyriešia všetky vaše problémy a pritom vás finančne nezruinujú. Umiestniť ich môžete kdekoľvek vám to bude vyhovovať, a to od spálne, detskej izby, šatníkovej izby, ale aj na chodbe či predsieni. Jednoducho tam, kde máte nejaký väčší a pritom nevyužitý priestor, postavíte šatníkovú skriňu. Samotná veľkosť skrine závisí od toho, o aký veľký priestor ide - pri skromných rozmeroch postačí menšia šatníková skriňa, no pre veľké priestory využite možnosť priestranných vstavaných skríň.

 

Maximálne využitie úložného priestoru

Podstatná vec pri výbere šatníkovej skrine je všímať si veľkosť úložného priestoru, ktorý nám poskytuje. Myslite na to, koľko oblečenia, topánok a iných vecí v nej budete musieť skladovať a snažte sa vybrať takú, ktorá vám poskytne naozaj štedrý úložný priestor. Každá vec musí mať svoje miesto, a to bez toho, aby ste to tam nasilu tlačili. Vždy voľte radšej väčšie šatníkové skrine (samozrejme pokiaľ vám to priestor dovolí), pretože nikdy neviete, čo prinesie budúcnosť. Plánujete si založiť rodinu? O dôvod viac, aby ste išli do veľkej šatníkovej skrine, kde ľahko skryjete všetky potrebné - sezónne či mimo sezónne veci. Tak bude vaša miestnosť vyzerať zorganizovane a už vám nič nebude zavadzať.

 

Laminované šatníkové skrineŠatníková skriňa

Veľkou dilemou pri kúpe šatníkovej skrine býva voľba vhodného materiálu. Nie každý má prostriedky na to, aby si mohol dovoliť skriňu z masívneho dreva, keďže masív patrí k tým najdrahším materiálom. Vynikajúcou alternatívou je laminovaná drevotrieska. Lamino si u ľudí získava čoraz väčšiu popularitu, a to aj preto, že je cenovo dostupné, ľahko sa čistí a má neskutočne veľa farebných prevedení, vďaka čomu si skriňu bez problémov zladíte s ostatným nábytkom v dome. Samozrejme, musí sa jednať o kvalitné lamino. Šatníkové skrine z laminovanej drevotriesky sú odolné voči vlhkosti, teplote a bežným chemikáliám používaným v domácnosti. Navyše je lamino v porovnaní s masívom o dosť tvrdšie. 

 

Šatníková skriňa - aké otváranie dverí je lepšie?

Šatníkové skrine sa vyrábajú buď s klasickým otváraním, s posuvnými dverami alebo so zhrňovacími dverami. Kedysi ľudia nemali veľmi na výber a kupovali len skrine s bežným otváraním, no na to, aby ste mohli dvere pohodlne otvoriť, potrebujte mať pred nimi priestor. A to je častokrát problém! Tento problém však dnes už ľahko vyriešite kúpou šatníkovej skrine s posuvnými dvermi - na ich otváranie nepotrebujete žiadny priestor navyše. Praktickým riešením sú taktiež skrine s rolovacími dverami, ktoré nielen šetria priestor ale sú aj moderné. Najčastejšie majú skrine 2 alebo 3 dvierka, ktoré sa do seba zasúvajú, čiže je možné vidieť vždy iba jednu časť. Okrem toho posuvná šatníková skriňa pôsobí modernejšie a vyrába sa v rôznych prevedeniach. Najobľúbenejšou možnosťou je skriňa s veľkým zrkadlom, čo ocenia predovšetkým dámy. 

 

Skrine do šatníka a ich rozloženie

Nie je skriňa ako skriňa. Každá má inak rozložený priestor, no v zásade platí, že by ste v nej mali  nájsť police, zásuvky, vešiakovú zónu, ako aj väčšie priestory na odkladanie sezónnych vecí. Výber konkrétnej šatníkovej skrine je v tomto prípade len a len na vašich osobných preferenciách a potrebách. Vy najlepšie viete, čo v nej budete mať a koľko miesta pre to budete potrebovať. Veľmi užitočné sú na odklad vecí aj komody. Ak napríklad bude šatníková skriňa slúžiť iba na odkladanie oblečenia, ideálna je kombinácia políc a vešiakových tyčí. Výhodou políc je, že sa do nich zmestí veľa oblečenia, naopak nevýhodou, že sa pokrčí skôr než na vešiaku. Šatníkové skrine určite musia mať aj nejaké zásuvky, ktoré sú vhodné predovšetkým na odkladanie drobných vecí.

 

Šatníkové skrine od DREVONY vás milo prekvapia!

Šatníková skriňa by vám mala slúžiť k spokojnosti mnoho rokov a aj preto by ste jej kúpu nemali uponáhľať. Dobre si rozmyslite čo chcete, aby ste neskôr neboli sklamaní. U nás v DREVONE vám ponúkame široký výber praktických a odolných šatníkových skríň, na výrobu ktorých používame kvalitné lamino. Šatníkové skrine od DREVONY sa hodia predovšetkým do moderných interiérov a poskytnú vám dostatočný priestor pre všetky vaše veci. Garantujeme vám, že s našimi skriňami budete maximálne spokojní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia