Úvod > Skrinka na topánky
 
Botnik_REA_2R_dub.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Skrinka na topánky

 

 
 

Podľa akých kritérií si najčastejšie vyberáme skrinku na topánky?

Tak, ako pri väčšine nábytku do domácnosti, aj pri výbere skrinky na topánky rozhoduje prvý dojem, teda to, či sa nám skrinka na topánky páči svojím dizajnovým prevedením, štýlom, farebným odtieňom či dezénom dreva, v ktorom je zhotovená. Veľmi dôležitá je aj samotná veľkosť skrinky a jej rozmery (šírka, výška, hĺbka), ktoré musia presne zapadať do priestoru, ktorý máme na umiestnenie skrinky k dispozícii. Pri výbere skrinky na topánky si ďalej ešte všímame spôsob ukladania topánok (napr. výklopný alebo poličkový systém) a tiež kapacitu, ktorou skrinka disponuje, pretože úložný priestor môže byť rozvrhnutý rôzne a tak sa vám do niektorých skriniek na topánky zmestí pokojne aj   24 párov topánok, kým do iných napr. len 6 párov.

 

Aký typ si vybrať do vašej predsiene?

To, aký typ skrinky si vyberáme najčastejšie, určuje naša predsieň a jej dispozičné riešenie či veľkosť, ktorej musíme výber prispôsobiť. Ak máme rozmerovo veľkorysejšiu predsieň, potom aj škála našich možností a výberu je podstatne väčšia ako pri rozmerovo menších a najmä príliš úzkych vstupných chodbách, halách a predsieňach. Pre úzku predsieň býva najlepšou voľbou práve výklopná skrinka na topánky, ktorá dokonale šetrí priestor práve svojim útlym a na priestor menej náročným prevedením (s hĺbkou približne okolo 20 cm), ktoré je dostupné v rôznych výškach (napr. dvoj, 3, 4 aj 5 radové). Skrinky na topánky si môžete zvoliť aj ako klasický otvorený regál alebo (ak vám to priestor umožňuje) v podobe väčšej policovej skrine s dvierkami či ako súčasť kompletnej predsieňovej zostavy.

 

skrinka na topánky - dubVýber skrinky podľa materiálu, z ktorého je zhotovená

Skrinky na topánky sa rozlišujú aj typom materiálu, z ktorého sú vyrobené. Medzi tie najbežnejšie patria najmä skrinky z laminovanej drevotriesky, ktoré sú cenovo dostupné a zároveň dostatočne kvalitné pre účel, ktorému majú slúžiť. V ponukách však nájdete napr. aj plastové, prípadne kovové botníky kombinované so sedením či drevené skrinky na topánky z masívu určené aj pre tých najnáročnejších.

 

Skrinka na topánky od DREVONY – dobrá kvalita a pekný dizajn za rozumnú cenu

Veľmi kvalitné, praktické a dizajnovo pekné skrinky na topánky si môžete vybrať aj z ponuky nábytku DREVONA, kde si ich môžete kúpiť ako súčasť kompletnej predsieňovej zostavy, ale aj ako samostatnú skrinku na topánky, napr. trojradový výklopný botník so zásuvkou v prevedení dub bardolíno v jednoduchom klasickom dizajne, ktorý dokonale zapadne do každej predsiene. Výklopná skrinka na topánky je naviac slovenský produkt vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky pod značkou DREVONA, ktorá je vždy zárukou kvalitného a spoľahlivého nábytku.

 

Dve dôležité pravidlá pre dlhú životnosť vašej skrinky na topánky

Aby vaša nová skrinka na topánky slúžila v domácnosti dlhé roky a pritom stále dobre vyzerala, je dôležité odkladať do nej vždy len čistú a suchú obuv, nikdy nie topánky, ktoré sú mokré a znečistené. Taktiež je potrebné, aby bola skrinka na topánky odvetrávaná a pravidelne ošetrená čistiacim prostriedkom určeným presne na materiál, z ktorého je vyrobená, rovnako ako si to vyžaduje aj ostatný nábytok v domácnosti. Zvlášť záležať si dajt,e ak ide skrinku z dreva, ktoré si pre svoj pekný vzhľad vyžaduje pravidelnú starostlivosť.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk