Úvod > Skrinka pod TV
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Skrinka pod TV – základ pre vašu obývačku

Skrinky pod TV dnes patria k obľúbenému bytovému nábytku, ktorý nechýba vo väčšine domácností. Je to tak aj vďaka veľmi populárnemu a v interiérovom dizajne stále pretrvávajúcemu minimalistickému štýlu, kde sú často stolíky a skrinky pod TV jedným z mála nábytkových prvkov obývacích izieb, ak nie dokonca jediným. Väčšia komfortná sedacia súprava, skrinka pod TV a obrovská televízna obrazovka - taký je najbežnejší vzhľad dnešných moderných obývačiek a ak má byť skrinka pod TV jediným kúskom nábytku v obývacej izbe, musí byť nábytkom, ktorý bude estetický, vkusný a štýlový, ale zároveň aj praktický, funkčný a poskytujúci potrebný úložný priestor. Preto je potrebné výberu skrinky pod TV venovať rovnakú pozornosť, ako napríklad výberu nového televízora či novej sedacej súprave.

 

Kvalitná, pevná a stabilná

Skrinka pod TV by mala byť vždy maximálne kvalitná, pevná a stabilná, s nosnosťou, ktorá bez problémov unesie aj ťarchu väčšieho plazmového televízora, aj keď je pravdou, že dnes je oveľa preferovanejším spôsobom pripevniť televízor priamo na stenu nad TV skrinkou, čo znamená, že svojou váhou televízor skrinku nijakým spôsobom nezaťažuje, ale aj napriek tomu je lepšie investovať do dostatočne pevnej skrinky pod TV, ktorá je oveľa stabilnejšia a bezpečnejšia (najmä ak sú v domácnosti malé deti), veď nakoniec aj samotné umiestnenie televízneho prijímača si môžete časom rozmyslieť. Veľmi dôležitým kritériom je aj rozmer a veľkosť skrinky pod TV a tiež jej vnútorné vybavenie či materiál, z ktorého je zhotovená.

 

Skrinka pod TV ako samostatný prvok v obývačke...

Jednou z možností je zadovážiť si samostatnú skrinku pod TV, ktorá bude pekným a efektným dizajnovým solitérom obývacej izby, prípadne ju vzhľadovo musíte zosúladiť s už existujúcim zariadením. Samostatné skrinky pod TV sa vyrábajú v rôznych materiálových prevedeniach, napr. z kovu, skla a dreva, prípadne v kombinácii s tvrdeným plastom. K tým najžiadanejším, dostatočne pevným a cenovo dostupnejším patria najmä skrinky vyrobené z kvalitnej drevotriesky, ktoré sú zaujímavé aj veľmi pestrým výberom rôznych dizajnov, veľkostí, farieb a drevo-dezénov, či už v matnom prevedení alebo vo vysokom lesku. Výhodou sú samostatné skrinky pod TV, ktoré disponujú kolieskami, čo značne zjednoduší akúkoľvek manipuláciu a tiež závesné skrinky, ktoré sú oveľa praktickejšie pri upratovaní. Zaujímavé inšpirácie pre kúpu samostatnej TV skrinky nájdete aj na stránkach DREVONA.sk (napr. moderná RP POKER 1 skrinka pod TV).

 

... alebo ako súčasť knižnice či obývacej zostavy

Ak predsa len potrebujete o niečo viac úložného priestoru, napr. máte hodnotnú zbierku kníh či suvenírov z ciest a potrebujete ich v rámci obývacej izby niekde umiestniť, zvoľte radšej skrinky pod TV, ktoré sú súčasťou knižnice alebo obývacej zostavy s viacerými závesnými skrinkami či vitrínami. Dobrým tipom môže byť napr. obývacia zostava REA REBECCA 1, ktorá okrem skrinky pod TV pozostáva z viacerých otvorených a uzavretých sektorových skriniek vhodných aj pre umiestnenie kníh. Zostava disponuje aj dostatkom vnútorných úložných priestorov a v modernom prevedení LACOBEL Cappuccino od DREVONY vynikne v každej štýlovej obývacej izbe.

 

Skrinka pod TVSkrinky pod TV od DREVONY dokonale zapadnú aj do iných miestností

DREVONA má vo svojej ponuke zaujímavé a kvalitné skrinky pod TV v rozličných veľkostiach a dekoroch, ktoré dokonale zapadnú nielen do interiéru obývacích izieb, ale aj do hosťovských a študentských izieb či pracovní. Priestorovo úsporné skrinky pod TV, ako napr. RP UNO 1 a 2 alebo RP JOKER 1 na pogumovaných kolieskach sú ideálnym a flexibilným nábytkom aj do rozlohou menších izieb.

 

Nájdite im vhodné miesto!

Skrinka pod TV, či už ako samostatný dominantný prvok alebo ako súčasť sektorovej obývacej zostavy, potrebuje aj vhodné umiestnenie, ktoré bude nielen v primeranej vzdialenosti od sedacej súpravy (v závislosti aj od veľkosti obrazovky), ale aj mimo dosahu slnečných lúčov, napr. nevhodné je umiestnenie priamo oproti oknám či pod oknom.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk