Kategórie
 
 
 
Skrinka - slide 1
Skrinka - slide 2
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Skrinka - 61,5 cm

 
 
 
 
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Skrinka do obývačky, detskej izby alebo do spálne

Skrinka pod TV prijímačom vyplní nevyužitý a chýbajúci priestor na ukladanie. Správna skrinka pod TV by mala poskytovať priestor nielen pre televízor a audio video médiá, ale aj úložný priestor pre CD / DVD / Blu-ray disky, káble a celkovo priestor, ktorý zabezpečí poriadok vo vašej obývačke a rýchlu dostupnosť potrebných vecí. Drevona má v ponuke skrinky pod TV v rôznych dezénoch a prevedeniach, ktoré budú vyhovovať LCD TV, plazmovému televízoru, ale aj klasickým (CRT) TV prijímačom. Ak skrinku pod TV doplníme kvalitnými pogumovanými kolieskami s brzdami, možno ju využiť ako pohyblivú knižnicu alebo ako miesto pre vaše izbové kvety.

 

Skrinky pod TV jednoducho skombinujete s vaším nábytkom

Skrinka pod TV s moderným dizajnom by mala ladiť s vašou sedačkou, z ktorej sledujete zaujímavý film alebo sa rozprávate s priateľmi, či rodinou. Pohyblivá skrinka pod TV s kolieskami sa dá použiť v prípade potreby aj ako dočasný konferenčný stolík pred sedačku, či vedľa sedačky. Skrinky pod TV odporúčame kombinovať so šatníkovými skriňami, vitrínami, komodami, sedačkami a konferenčnými stolíkmi.

 

Skrinku zo série sektorového nábytku REA PLAY môžete jednoducho kombinovať s ostatným nábytkom tejto série, a vytvoriť tak obývačkovú stenu podľa vašich predstáv a potreby. Navyše obývačková stena zložená z viacerých kusov nábytku je veľmi praktická aj pri sťahovaní. Nábytok tiež môžete z času na čas popremiestňovať a vytvoriť tak nový vzhľad vašej obývacej izby.

 

Skrinka pod TV z DREVONY

DREVONA ponúka len tie najkvalitnejšie produkty, vyrobené priamo na Slovensku. Ak vás naša ponuka zaujala, navštívte našu predajňu alebo nakupujte z pohodlia vášho domova cez náš eshop.

 

Skrinka pod TV – základ pre vašu obývačku

Skrinky pod TV dnes patria k obľúbenému bytovému nábytku, ktorý nechýba vo väčšine domácností. Je to tak aj vďaka veľmi populárnemu a v interiérovom dizajne stále pretrvávajúcemu minimalistickému štýlu, kde sú často stolíky a skrinky pod TV jedným z mála nábytkových prvkov obývacích izieb, ak nie dokonca jediným. Väčšia komfortná sedacia súprava, skrinka pod TV a obrovská televízna obrazovka - taký je najbežnejší vzhľad dnešných moderných obývačiek a ak má byť skrinka pod TV jediným kúskom nábytku v obývacej izbe, musí byť nábytkom, ktorý bude estetický, vkusný a štýlový, ale zároveň aj praktický, funkčný a poskytujúci potrebný úložný priestor. Preto je potrebné výberu skrinky pod TV venovať rovnakú pozornosť, ako napríklad výberu nového televízora či novej sedacej súprave.

 

Kvalitná, pevná a stabilná

Skrinka pod TV by mala byť vždy maximálne kvalitná, pevná a stabilná, s nosnosťou, ktorá bez problémov unesie aj ťarchu väčšieho plazmového televízora, aj keď je pravdou, že dnes je oveľa preferovanejším spôsobom pripevniť televízor priamo na stenu nad TV skrinkou, čo znamená, že svojou váhou televízor skrinku nijakým spôsobom nezaťažuje, ale aj napriek tomu je lepšie investovať do dostatočne pevnej skrinky pod TV, ktorá je oveľa stabilnejšia a bezpečnejšia (najmä ak sú v domácnosti malé deti), veď nakoniec aj samotné umiestnenie televízneho prijímača si môžete časom rozmyslieť. Veľmi dôležitým kritériom je aj rozmer a veľkosť skrinky pod TV a tiež jej vnútorné vybavenie či materiál, z ktorého je zhotovená.

 

Skrinka pod TV ako samostatný prvok v obývačke...

Jednou z možností je zadovážiť si samostatnú skrinku pod TV, ktorá bude pekným a efektným dizajnovým solitérom obývacej izby, prípadne ju vzhľadovo musíte zosúladiť s už existujúcim zariadením. Samostatné skrinky pod TV sa vyrábajú v rôznych materiálových prevedeniach, napr. z kovu, skla a dreva, prípadne v kombinácii s tvrdeným plastom. K tým najžiadanejším, dostatočne pevným a cenovo dostupnejším patria najmä skrinky vyrobené z kvalitnej drevotriesky, ktoré sú zaujímavé aj veľmi pestrým výberom rôznych dizajnov, veľkostí, farieb a drevo-dezénov, či už v matnom prevedení alebo vo vysokom lesku. Výhodou sú samostatné skrinky pod TV, ktoré disponujú kolieskami, čo značne zjednoduší akúkoľvek manipuláciu a tiež závesné skrinky, ktoré sú oveľa praktickejšie pri upratovaní. Zaujímavé inšpirácie pre kúpu samostatnej TV skrinky nájdete aj na stránkach DREVONA.sk (napr. moderná RP POKER 1 skrinka pod TV).

 

... alebo ako súčasť knižnice či obývacej zostavy

Ak predsa len potrebujete o niečo viac úložného priestoru, napr. máte hodnotnú zbierku kníh či suvenírov z ciest a potrebujete ich v rámci obývacej izby niekde umiestniť, zvoľte radšej skrinky pod TV, ktoré sú súčasťou knižnice alebo obývacej zostavy s viacerými závesnými skrinkami či vitrínami. Dobrým tipom môže byť napr. obývacia zostava REA REBECCA 1, ktorá okrem skrinky pod TV pozostáva z viacerých otvorených a uzavretých sektorových skriniek vhodných aj pre umiestnenie kníh. Zostava disponuje aj dostatkom vnútorných úložných priestorov a v modernom prevedení LACOBEL Cappuccino od DREVONY vynikne v každej štýlovej obývacej izbe.

 

Skrinka pod TVSkrinky pod TV od DREVONY dokonale zapadnú aj do iných miestností

DREVONA má vo svojej ponuke zaujímavé a kvalitné skrinky pod TV v rozličných veľkostiach a dekoroch, ktoré dokonale zapadnú nielen do interiéru obývacích izieb, ale aj do hosťovských a študentských izieb či pracovní. Priestorovo úsporné skrinky pod TV, ako napr. RP UNO 1 a 2 alebo RP JOKER 1 na pogumovaných kolieskach sú ideálnym a flexibilným nábytkom aj do rozlohou menších izieb.

 

Nájdite im vhodné miesto!

Skrinka pod TV, či už ako samostatný dominantný prvok alebo ako súčasť sektorovej obývacej zostavy, potrebuje aj vhodné umiestnenie, ktoré bude nielen v primeranej vzdialenosti od sedacej súpravy (v závislosti aj od veľkosti obrazovky), ale aj mimo dosahu slnečných lúčov, napr. nevhodné je umiestnenie priamo oproti oknám či pod oknom.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia