Kategórie
 
 
 
 

Dovoz zadarmo pri objednávke
cez e-shop nad € 300

Doprava nábytku len za € 9
pri objednávke do €300 cez eshop

S vynáškou nábytku vám môže
pomôcť náš kuriér za € 19

 
 

Televízna skrinka wenge RP BRIDGE 1

Televízna skrinka wenge RP BRIDGE 1

moderný nábytok na kolieskach so sklopnými/výklopnými dvierkami v prevedení wenge
Dodanie
Dodanie: do 4 týždňov
Vaša cena: € 165
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Skrinka BRIDGE náhľad zboku
Drevodezén REA wenge - detail
 
Parametre
Farba:Wenge
Séria:REA PLAY

Televízna skrinka na kolieskach RP BRIDGE 1

Moderná TV skrinka na kolieskach do obývačky s dvierkami v prevedení wenge

Poskladajte si vlastnú praktickú obývaciu stenu. Kvalitné a moderné spodné TV skrinky do obývačky z modulového sektorového nábytku REA PLAY sú ideálny nábytok na hranie do každej obývačky. Obývacia zostava na stenu zložená zo spodných skriniek je ideálnym riešeným priestoru pod vašim TV prijímačom v obývačke. Výhodnosť obývacej steny zloženej z viacerých častí, t.j. viacerých spodných skriniek oceníte najmä pri ich premiestňovaní alebo sťahovaní. Univerzálny modulový nábytkový systém je praktický, variabilný a ľahko kombinovateľný. Skrinka prináša zákazníkovi potešenie, požadovaný úžitok a to všetko vo vysokej kvalite, pričom jednotlivé komponenty môžu byť dokupované i postupne. Prípadný voľný priestor na povrchu skriniek môžete využiť na dekorácie alebo izbové kvety.

Základný prvok praktickej televíznej skrinky REA PLAY BRIDGE 1 je určený predovšetkým ako základ pre obývaciu zostavu na stenu do obývačky. Základný prvok TV skrinky je však možné použiť aj v ďalších miestnostiach v interiéri domácnosti, napr. v spálni alebo detskej izbe, prípadne aj v jedálni alebo kuchyni. Korpus skrinky pod televízor vyrábame v dvoch základných farebných drevodezénoch: dub bardolino a wenge. Korpus TV skrinky je predelený stredovou priečkou. Ľavú časť TV skrinky je možné uzatvárať praktickými dvierkami v ôsmych variáciách: v dube, africkom wenge, matnom wenge vákuovanom, matnom cappucino vákuovanom, vo vákuovanej bielej s vysokým leskom, vo vákuovanej zelenej vo vysokom lesku, vo vákuovanej ružovej vo vysokom lesku a čírom skle. Dvierka skrinky pod televízor je možné vyrobiť so sklopným alebo výklopným otváraním. Pravá časti televíznej skrinky je otvorená a rozdelená poličkou na dve časti. Poličku do pravej časti je možné prispôsobiť podľa potrieb. Špecifikáciu farebného prevedenia, otvárania dvierok na TV skrinke, prípadne doplnenie o police, prosíme, napíšte do poznámky (štvrtý krok) pri objednávke. Vedľa seba je možné umiestniť niekoľko skriniek pod televízor a dvierka môžu byť aj farebne rozdielne. TV skrinka pod televízor do obývačky je vyrábaná z kvalitnej laminovanej DTD dosky. Kvalitné pogumované kolieska s brzdami dodávajú skrinke jednoduchú mobilitu a stabilitu. Používame kvalitné úchytky z hliníka (nie plastové). Televízna skrinka vyššie, na ilustratívnom obrázku, je vyhotovená v drevodezéne africké wenge. V prípade záujmu o drevodezén dub bardolino, kliknite sem.

Rozmery skrinky pod televízor sú – šírka: 1807 mm, výška: 584 mm, hĺbka: 384 mm. Rozmery sklopných/výklopných dvierok - šírka: 886 mm, výška: 534 mm. Hrúbka vrchnej dosky skrinky pod televízor je 25 mm. Ostatné dosky majú hrúbku 18 mm. ABS hrany skrinky pod televízor majú 0,5 mm. TV skrinka do obývačky je dodávaná v demonte. TV skrinka do obývačky je slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

Skrinka pod TV REA PLAY BRIDGE 1 v prevedení wenge pozostáva s týchto častí:

  • 1 ks korpus RP-K-21-W,
  • 1 ks dvierok RP-D1-1-W, sklopné alebo výklopné,
  • 1 ks police RP-P-1-W,
  • séria koliesok RP-KO-6 (6 ks).

Ďalšie TV skrinky na kolieskach do obývačky

 
 
Navštívili ste
%
Televízna skrinka wenge RP BRIDGE 1
moderný nábytok na kolieskach so sklopnými/výklopnými dvierkami v prevedení wenge
Dodanie
Dodanie: do 4 týždňov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia