Kategórie
 
 
 
 

Doprava nábytku objednaného
cez eshop len za € 9

Doručenie e-shop objednávky
s asistovanou vynáškou za € 29

Doručenie s kompletnou vynáškou
vo vybraných mestách za € 39

 
 

Skrinka na kolieskach wenge RP UNO 2

Skrinka na kolieskach wenge RP UNO 2

praktická TV skrinka na pogumovaných kolieskach s brzdami s dvierkami vo wenge
Dodanie
Dodanie: do 4 týždňov
Vaša cena: € 109
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Wenge
Séria:REA PLAY

Skrinka pod TV na kolieskach RP UNO 2

Praktický nábytok na kolieskach s dvierkami v prevedení afrického wenge

Poskladajte si vlastnú praktickú obývaciu stenu. Kvalitné a praktické spodné skrinky pod TV zo sektorového nábytku REA PLAY sú ideálny nábytok na hranie do každej obývačky. Obývacia zostava na stenu zložená zo spodných skriniek je ideálnym riešeným priestoru pod vašim TV prijímačom v obývačke. Výhodnosť obývacej steny zloženej z viacerých častí, t.j. viacerých spodných skriniek oceníte najmä pri ich premiestňovaní alebo sťahovaní. Univerzálny modulový nábytkový systém je praktický, variabilný a ľahko kombinovateľný. Skrinka prináša zákazníkovi potešenie, požadovaný úžitok a to všetko vo vysokej kvalite, pričom jednotlivé komponenty môžu byť dokupované i postupne. Prípadný voľný priestor na povrchu skriniek môžete využiť na dekorácie alebo izbové kvety.

Základný prvok praktickej televíznej skrinky REA PLAY UNO 2 je určený predovšetkým ako základ pre obývaciu zostavu na stenu do obývačky. Základný prvok TV skrinky je však možné použiť aj v ďalších miestnostiach v interiéri domácnosti, napr. v spálni alebo detskej izbe, prípadne aj v jedálni alebo kuchyni. Korpus skrinky pod televízor vyrábame v dvoch základných farebných drevodezénoch: dub bardolinowenge. Korpus TV skrinky je uzatvárateľný praktickými dvierkami v ôsmych variáciách: v dube, africkom wenge, matnom wenge vákuovanom, matnom cappucino vákuovanom, vo vákuovanej bielej s vysokým leskom, vo vákuovanej zelenej vo vysokom lesku, vo vákuovanej ružovej vo vysokom lesku a čírom skle. Do základného korpusu skrinky je možné za príplatok vložiť police. Dvierka skrinky pod televízor je možné vyrobiť so sklopným alebo výklopným otváranímŠpecifikáciu farebného prevedenia, otvárania dvierok na TV skrinke, prípadne doplnenie o police, prosíme, napíšte do poznámky (štvrtý krok) pri objednávke. Vedľa seba je možné umiestniť niekoľko skriniek pod televízor a dvierka môžu byť aj farebne rozdielne. TV skrinka pod televízor do obývačky je vyrábaná z laminovanej DTD dosky. Kvalitné pogumované kolieska s brzdami dodávajú skrinke jednoduchú mobilitu a stabilitu. Úchytky sú z kvalitného hliníka (nie plastové). Televízna skrinka vyššie, na ilustratívnom obrázku, je vyhotovená v drevodezéne africké wenge. V prípade záujmu o drevodezén dub bardolino, kliknite sem.

Rozmery skrinky pod televízor sú – šírka: 917 mm, výška: 584 mm, hĺbka: 384 mm. Rozmery sklopných/výklopných dvierok - šírka: 886 mm, výška: 534 mm. Hrúbka korpusu skrinky pod televízor je 25 mm. Polička skrinky má hrúbku 18 mm. ABS hrany skrinky pod televízor majú 0,5 mm. TV skrinka do obývačky je dodávaná v demonte. TV skrinka do obývačky je slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

Skrinka pod TV na kolieskach REA PLAY UNO 2 v prevedení wenge pozostáva s týchto častí:

  • 1 ks korpus RP-K-11-W,
  • 1 ks sklopných dvierok RP-D1-1-W,
  • 4 ks koliesok RP-KO-4 (1 séria).

Ďalšie TV skrinky na kolieskach do obývačky

 
 
Navštívili ste
%
Skrinka na kolieskach wenge RP UNO 2
praktická TV skrinka na pogumovaných kolieskach s brzdami s dvierkami vo wenge
Dodanie
Dodanie: do 4 týždňov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia