Kategórie
 
 
 
 

Dovoz zadarmo pri objednávke
cez e-shop nad € 300

Doprava nábytku len za € 9
pri objednávke do €300 cez eshop

S vynáškou nábytku vám môže
pomôcť náš kuriér za € 19

 
 

Skrinka pod TV wenge REA DENISA UP 004

Skrinka pod TV wenge REA DENISA UP 004

skrinka pod televízor 150 cm zo zostavy REA DENISA UP vo wenge
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 99
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Wenge
Séria:REA DENISA UP
Šírka:150 cm
Výška:38 cm
Hĺbka:56 cm

Skrinka pod TV šírka 150 cm, wenge REA DENISA UP 004

Elegantná a praktická skrinka pod televízor zo zostavy REA DENISA UP v prevedení wenge

Poskladajte si obývaciu stenu podľa vašich predstáv zo sektorového nábytku REA DENISA UP. Kvalitné, dizajnové skrinky pod TV prijímač do obývačky sú vhodným nábytkom do každej obývačky. Obývacia stena sa zostaví jednoduchou kombináciou jednotlivých skriniek sektorového nábytku REA DENISA UP. Televízna skrinka je výborné riešenie priestoru pod vašim TV prijímačom v obývačke, spálni alebo detskej izbe. Hlavná výhoda obývacej steny zloženej z jednotlivých samostatných dielov, t.j. viacerých skriniek sektorového nábytku REA DENISA UP oceníte predovšetkým pri ich premiestňovaní alebo keď sa potrebujete presťahovať. Na skrinku pod televízor do obývačky sa vedľa TV prijímača nájde priestor pre dekorácie alebo fotorámiky.

Skrinka pod TV REA DENISA UP 004  je určená do spodnej časti obývacej steny sektorového nábytku REA DENISA UP. Korpus televíznej skrinky je rozdelený na tri časti. Každá časť je predelená stredovou poličkou, resp. priečkou. V ľavej a pravej časti je uzatvárateľný praktickými dvierkami. Stredná časť TV skrinky je otvorená a rozdelená poličkou na dve zvislé poličkové časti. Poličku do strednej časti je možné prispôsobiť podľa potrieb. Televízna skrinka do obývačky je vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky.

Rozmery skrinky pod TV REA DENISA UP 004 sú – šírka: 150 cm, hĺbka: 56 cm, výška: 38 cm. Hrúbka vrchnej dosky skrinky pod televízor je 25 mm. ABS hrany skrinky pod televízor majú 0,5 mm. Televízna skrinka do obývačky je dodávaná v demonte. Skrinka pod televízor do obývačky je slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
Skrinka pod TV wenge REA DENISA UP 004
skrinka pod televízor 150 cm zo zostavy REA DENISA UP vo wenge
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia