Kategórie
 
 
 
 

Doprava nábytku objednaného
cez eshop len za € 9

Doručenie e-shop objednávky
s asistovanou vynáškou za € 29

Doručenie s kompletnou vynáškou
vo vybraných mestách za € 39

 
 

TV skrinka 1,5 m dub bar. DENISA UP 004

TV skrinka 1,5 m dub bar. DENISA UP 004

skrinka pod televízor 1,5 m zo zostavy REA DENISA UP v dube bardolíno
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 108
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Dub bardolino svetlý
Séria:REA DENISA UP
Šírka:150 cm
Výška:38 cm
Hĺbka:56 cm

TV skrinka šírka 1,5 m v dube bardolíno REA DENISA UP 004

Elegantná a praktická skrinka pod TV zo zostavy REA DENISA UP v prevedení dub bardolíno (sonoma)

Poskladajte si obývaciu stenu podľa vašich predstáv zo sektorového nábytku REA DENISA UP. Kvalitné, dizajnové TV skrinky sú vhodným nábytkom do každej izby. Obývacia stena sa zostaví jednoduchou kombináciou jednotlivých skriniek sektorového nábytku REA DENISA UP. Televízna skrinka je výborné riešenie priestoru pod vašim TV prijímačom v obývačke, spálni alebo detskej izbe. Hlavná výhoda obývacej steny zloženej z jednotlivých samostatných dielov, t.j. viacerých skriniek sektorového nábytku REA DENISA UP oceníte predovšetkým pri ich premiestňovaní alebo keď sa potrebujete presťahovať. Na skrinku pod televízor do obývačky sa vedľa TV prijímača nájde priestor pre dekorácie alebo fotorámiky.

TV skrinka REA DENISA UP 004  je určená do spodnej časti obývacej steny sektorového nábytku REA DENISA UP. Korpus televíznej skrinky je rozdelený na tri časti. Každá časť je predelená stredovou poličkou, resp. priečkou. V ľavej a pravej časti je uzatvárateľný praktickými dvierkami. Stredná časť TV skrinky je otvorená a rozdelená poličkou na dve zvislé poličkové časti. Poličku do strednej časti je možné prispôsobiť podľa potrieb. Televízna skrinka do obývačky je vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky.

Rozmery TV skrinky REA DENISA UP 004 sú – šírka: 150 cm, hĺbka: 56 cm, výška: 38 cm. Hrúbka vrchnej dosky skrinky pod televízor je 25 mm. ABS hrany skrinky pod televízor majú 0,5 mm. Televízna skrinka do obývačky je dodávaná v demonte. Skrinka pod televízor do obývačky je slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
TV skrinka 1,5 m dub bar. DENISA UP 004
skrinka pod televízor 1,5 m zo zostavy REA DENISA UP v dube bardolíno
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia