Kategórie
 
 
 
 

Dovoz zadarmo pri objednávke
cez e-shop nad € 300

Doprava nábytku len za € 9
pri objednávke do €300 cez eshop

S vynáškou nábytku vám môže
pomôcť náš kuriér za € 19

 
 

Skrinka buk/biela REA REBECCA 4

Skrinka buk/biela REA REBECCA 4

skrinka do modernej obývačky v dezéne buk + biela
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 91
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Buk
Séria:REA REBECCA
Šírka:35 cm
Výška:142 cm
Hĺbka:32 cm

Univerzálna skrinka buk + biela REA REBECCA 4

Skrinka do modernej obývačky v prevedení buk + biela

Univerzálna skrinka REA REBECCA 4 je skrinka zo sektorového systému REA REBECCA určeného pre vytvorenie zostavy do modernej obývačky. Skrinka do obývacej izby je vyrábaná z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky (nie papiera). Na otváranie skrinky bol použitý dotykový PUSH UP systém. Ide o bezúchytkový systém, vďaka ktorému skrinku otvoríte jednoducho - dotykom. Úložný priestor skrinky je predelený tromi policami na štyri rovnaké časti.

Univerzálnu skrinku môžete použiť ako skrinku na nožičkách, ale aj ako závesnú skrinku na stenu. Systém upevnenia skrinky na stenu nie je viditeľný.

Vďaka skrinkám REA REBECCA si dokážete vyskladať modernú obývačku. Predstavuje variabilitu do šírky, výšky a farieb dezénov skriniek do obývačky. Vybrať si môžete z viacerých dostupých dezénov. Pre tých čo radi tvoria, prinášame možnosť zvoliť si z farebných dvierok - tyrkys, zelená a cappucino. Moderný vzhľad vašej REA REBECCE dodáte bielym alebo cappuccinovým lakobelom, ktorý sa postará o jeho lesk.

Rozmery skrinky REA REBECCA 4 sú – šírka: 35 cm, hĺbka: 31,9 cm, výška (bez nožičiek): 140 cm. Výška nožičiek: 2 cm. ABS hrany dvierok skrinky majú 2 mm, korpus skrinky má ABS 0,5 mm. Univerzálna skrinka do modernej obývačky je dodávaná v demonte. Skrinka je kvalitný slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
Skrinka buk/biela REA REBECCA 4
skrinka do modernej obývačky v dezéne buk + biela
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia