Kategórie
 
 
 
 

Doprava nábytku objednaného
cez eshop len za € 9

Doručenie e-shop objednávky
s asistovanou vynáškou za € 29

Doručenie s kompletnou vynáškou
vo vybraných mestách za € 39

 
 

Skrinka buk/cappuccino lacobel REBECCA 4

Skrinka buk/cappuccino lacobel REBECCA 4

skrinka do modernej obývačky v dezéne buk + cappuccino lacobel
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 148
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Buk
Séria:REA REBECCA
Šírka:35 cm
Výška:142 cm
Hĺbka:32,3 cm

Univerzálna skrinka buk + cappuccino lacobel REA REBECCA 4

Skrinka do modernej obývačky v prevedení buk + cappuccino lacobel

Univerzálna skrinka REA REBECCA 4 je skrinka zo sektorového systému REA REBECCA určeného pre vytvorenie zostavy do modernej obývačky. Skrinka do obývacej izby je vyrábaná z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky (nie papiera). Na otváranie skrinky bol použitý dotykový PUSH UP systém. Ide o bezúchytkový systém, vďaka ktorému skrinku otvoríte jednoducho - dotykom. Úložný priestor skrinky je predelený tromi policami na štyri rovnaké časti.

Univerzálnu skrinku môžete použiť ako skrinku na nožičkách, ale aj ako závesnú skrinku na stenu. Systém upevnenia skrinky na stenu nie je viditeľný.

Vďaka skrinkám REA REBECCA si dokážete vyskladať modernú obývačku. Predstavuje variabilitu do šírky, výšky a farieb dezénov skriniek do obývačky. Vybrať si môžete z viacerých dostupých dezénov. Pre tých čo radi tvoria, prinášame možnosť zvoliť si z farebných dvierok - tyrkys, zelená a cappucino. Moderný vzhľad vašej REA REBECCE dodáte bielym alebo cappuccinovým lakobelom, ktorý sa postará o jeho lesk.

Rozmery skrinky REA REBECCA 4 sú – šírka: 35 cm, hĺbka: 32,3 cm, výška (bez nožičiek): 140 cm. Výška nožičiek: 2 cm. ABS hrany dvierok skrinky majú 2 mm, korpus skrinky má ABS 0,5 mm. Univerzálna skrinka do modernej obývačky je dodávaná v demonte. Skrinka je kvalitný slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
Skrinka buk/cappuccino lacobel REBECCA 4
skrinka do modernej obývačky v dezéne buk + cappuccino lacobel
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia