Kategórie
 
 
 
 

Doprava nábytku objednaného
cez eshop len za € 9

Doručenie e-shop objednávky
s asistovanou vynáškou za € 29

Doručenie s kompletnou vynáškou
vo vybraných mestách za € 39

 
 

Skrinka navarra/biely lacobel REBECCA 5

Skrinka navarra/biely lacobel REBECCA 5

vysoká skrinka s policami do obývačky vo farbe navarra + biely lacobel
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 190
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Navarra
Séria:REA REBECCA
Šírka:35 cm
Výška:177 cm
Hĺbka:32,3 cm

Vysoká skrinka navarra + biely lacobel REA REBECCA 5

Univerzálna skrinka do obývačky v prevedení navarra + biely lacobel

Vysoká skrinka REA REBECCA 5 je skrinka zo sektorového systému REA REBECCA určeného pre vytvorenie obývacej steny do každej modernej obývačky. Skrinka je vyrábaná z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky (nie papiera). Na otváranie skrinky bol použitý dotykový PUSH UP systém. Ide o bezúchytkový systém, vďaka ktorému skrinku otvoríte jednoducho - dotykom.Úložný priestor skrinky je predelený šyrmi policami na päť rovnakých častí.

Univerzálnu skrinku môžete použiť ako regál na nožičkách, ale aj ako závesnú skrinku na stenu. Systém upevnenia skrinky na stenu nie je viditeľný.

Vďaka skrinkám REA REBECCA si dokážete vyskladať modernú obývačku. Predstavuje variabilitu do šírky, výšky a farieb dezénov skriniek do obývačky. Vybrať si môžete z viacerých dostupých dezénov. Pre tých čo radi tvoria, prinášame možnosť zvoliť si z farebných dvierok - tyrkys, zelená a cappuccino. Moderný vzhľad vašej REA REBECCE dodáte bielym alebo cappuccinovým lakobelom, ktorý sa postará o jeho lesk.

Rozmery skrinky REA REBECCA 5 sú – šírka: 35 cm, hĺbka: 32,3 cm, výška (bez nožičiek): 175 cm. Výška nožičiek: 2 cm. ABS hrany dvierok skrinky majú 2 mm, korpus skrinky má ABS 0,5 mm. Univerzálna skrinka do obývacej izby je dodávaná v demonte. Skrinka je kvalitný slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
Skrinka navarra/biely lacobel REBECCA 5
vysoká skrinka s policami do obývačky vo farbe navarra + biely lacobel
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia