Úvod > Záhrada > - Slnečníky
 
Slnecnik_3m_cerveny.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Slnečník

Poznáte to. Prichádza teplejšie počasie a vy máte chuť svoj voľný čas tráviť viac vonku než vo vnútri. Čo je lepšie ako sadnúť si do záhrady alebo na terasu či balkón a užívať si pekné počasie? Vyjsť na slnko je dobré, no slnečné lúče sú čoraz škodlivejšie. Preto je potrebné sa pred nimi chrániť. Slnečník pred škodlivými slnečnými lúčmi nechráni len vašu pokožku, ale aj zrak.

 

Ak však nemáte dlhšiu strechu, markízu alebo niečo podobné, na pomoc prichádzajú slnečníky. Slnečníky sú obľúbeným doplnkom nielen do záhrady, na terasu ale napríklad aj k bazénu či na pláž. 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk

 

 
 

SlnečníkyKvalitné slnečníky z DREVONY

V zásade platí, že čím väčší slnečník vlastníte, tým väčší tieň máte k dispozícii. My vám ponúkame dostatočne veľké slnečníky na to, aby ste si mohli užívať bezstarostnú pohodu na slnku. Tienidlo je vyrobené z kvalitného, vode odolného materiálu a podľa vôle je možné ho otočiť o 360 stupňov. Vďaka krížovému podstavcu a závažiam, slnečník vydrží aj silnejší nápor vetra. Nemusíte sa preto báť, že keď trochu zafúka, slnečník budete naháňať po záhrade.

 

Slnečníky s dlhou životnosťou

Naše slnečníky sú vyrábané tak, aby vám vydržali a slúžili čím najdlhšie. A to nie len vďaka kvalitnému tienidlu, ale aj vďaka pevnej hliníkovej konštrukcii. Slnečníky nie sú na údržbu veľmi náročné. Skladovať ich ale treba v suchom prostredí, napríklad v garáži, pivnici, skrini či na povale.

 

Slnečníky sú v lete jednoducho neodmysliteľným doplnkom, ktorý spríjemní vaše chvíle strávené na čerstvom vzduchu. Či už sú to napríklad chvíle, ktoré chcete stráviť sami pri obľúbenej knihe, alebo chvíle strávené s rodinou či priateľmi pri stole s občerstvením. 

 

V DREVONE nájdete len tie najkvalitnejšie výrobky. Navštívte jednu z naších kamenných predajní alebo nakupujte cez náš eshop. V rámci SR ponúkame vynášku tovaru len za 19€. Nový tovar pri nákupe online do 300€ vám doručíme len za 9€, a pri nákupe v hodnote nad 300€ vám tovar doručíme úplne ZDARMA.