Úvod > Stolík pod notebook
 
PC_stolik_biely_RP_POLO_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

PC stolík alebo stolík pod notebook? Aký je v tom rozdiel?

Klasické písacie či PC stolíky sú dôležitou súčasťou každej detskej a študentskej izby, ale aj domácej pracovne, takže sa dá povedať, že patria k štandardnému vybaveniu každej domácnosti a určite sa výberu a nákupu takého stolíka počas života nevyhneme. Neprenosné počítače, notebooky, tablety - to všetko patrí k dnešnej modernej dobe a ich využívanie v každodennom živote sa už stalo viac menej samozrejmosťou a bežným štandardom. Dnes už nie je ničím výnimočným, že počítač alebo notebook potrebujú k príprave do školy a k splneniu domácich úloh dokonca už aj deti v 3. či 4. ročníku základných škôl, napr. na rôzne projekty či prezentácie a tak je kvalitný PC stolík alebo stolík pod notebook tzv. povinnou výbavou každého školáka.

 

Ako vybrať správny PC stolík alebo stolík pod notebook?

Prvé čo v domácnosti s budúcim prváčikom alebo školopovinnými deťmi riešime je výber vhodného písacieho alebo PC stola, prípadne výber ich dokonalej kombinácie. To, že dieťa bude potrebovať stolík s dostatočne priestrannou pracovnou plochou aj s istým úložným priestorom v podobe zásuviek je úplne jasné, ale dôležité je vedieť aj to, aké technické vybavenie bude používať. Ak bude mať školák či študent k dispozícii klasický neprenosný počítač s monitorom a samostatnou klávesnicou treba prihliadať aj na to, aby bol stolík vybavený napr. vysúvateľným modulom na klávesnicu, prípadne vyvýšeným podstavcom na monitor či výrezmi na umiestnenie potrebných káblov. Oveľa jednoduchším riešením je používanie obľúbených prenosných notebookov na ktorých umiestnenie je ideálny jednoduchý stolík pod notebook.

 

Vyberáme praktický a kvalitný stolík pod notebook

Ak sa v domácnosti používa prevažne alebo výhradne iba praktický prenosný notebook, bude váš výber zameraný skôr na praktický a kvalitný stolík pod notebook a vy už tak nemusíte riešiť žiadny rozmerný napr. rohový PC stolík s výsuvným modulom na klávesnicu, ani to kam umiestnite všetko potrebné počítačové vybavenie a káble. Úplne vám postačí jednoduchý a praktický  stolík pod notebook s jednou či viacerými zásuvkami, ktorý je priam ideálny aj do menších priestorov (napr. stolík REA PLAY alebo  REA JAMIE od DREVONY).

 

REA JAMIE - ideálny stolík aj do obývacej izby či malej spálneStolík pod notebook

Ideálny a veľmi praktický stolík pod notebook  REA JAMIE nájdete aj v ponuke spoločnosti DREVONA, ktorá je spoľahlivým predajcom na trhu nábytku už dlhé roky. Jednoduchý stolík REA JAMIE je skvelým riešením pre prácu na notebooku aj v domácnostiach s menšou rozlohou, kde nie je možné vytvoriť samostatnú pracovňu a je potrebné sa uspokojiť aj s malým pracovným kútikom v rámci obývacej izby či spálne. Ponuka týchto stolíkov v rôznych dezénoch vám umožní, aby stolík pod notebook dokonale zapadol k ostatnému zariadeniu v miestnosti a stal sa tak nenápadným, ale veľmi funkčným pomocníkom v domácnosti.

 

Pevný aj prenosný stolík na prácu aj na relax

Pevný stolík pod notebook sa v každej domácnosti určite zíde, ale výbornou pomôckou je aj prenosný stolík pod notebook, s ktorým dokážete pohodlne pracovať alebo relaxovať aj na terase či balkóne. Tento malý prenosný stolík vám umožní pohodlné užívanie notebooku takmer všade, dokonca aj doma v posteli, ak ste náhodou chorý a nutne potrebujete vybaviť niekoľko e-mailov alebo pri relaxe na záhrade či na dovolenke. Prenosný stolík pod notebook je určite lepším a bezpečnejším riešením ako notebook položený priamo na kolenách.

 

Písacie a PC stoly aj stolíky pod notebook – ponuka DREVONY vás nesklame

Či už hľadáte písacie alebo PC stoly či praktické stolíky pod notebook, ponuka na stránkach DREVONA.sk vás určite nesklame, pretože tu nájdete všetko potrebné pre zariadenie detských a študentských izieb a tiež pre zariadenie domácich pracovní, ale aj firemných kancelárií. Kvalitný slovenský nábytok je každopádne dobrou voľbou, a tak si v DREVONE vyberie naozaj každý.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk