Úvod > Vešiaky na stenu
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Vešiaky na stenu – obyčajné, nenápadné a pritom také potrebné...

Aj taká obyčajná vec, ako sú vešiaky na stenu či vešiaky všeobecne, sú pre každú domácnosť nenahraditeľným vybavením, ktoré má svoje praktické uplatnenie takmer v každej miestnosti domu pivnice a garáže nevynímajúc. Medzi najbežnejšie používané vešiaky v každej domácnosti zaiste patria dobre známe drevené, plastové, textilné - polstrované či kovové vešiaky – tzv. ramienka, ktoré patria k štandardnému vybaveniu šatníkov a slúžia na zavesenie rôzneho oblečenia, podobne ako rôzne sklopné aj výsuvné vešiaky. Najrôznejšie háčiky a vešiaky na stenu však nájdeme aj vo vybavení kuchyne, v kúpeľniach, na balkónoch, schodiskách a samozrejme v predsieňach, vstupných halách a na chodbách.

 

Záležitosť takmer každodenná

Vybrať kvalitný a spoľahlivý vešiak na stenu je dôležitým krokom pri zariaďovaní každej predsiene, kde je nevyhnutné vytvoriť potrebný odkladací priestor na všetky zvršky ošatenia, ako sú rôzne kabáty, bundy, vesty či saká, ale aj kabelky, dáždniky, klobúky a mnohé ďalšie doplnky, ktoré majú svoje pevné miesto v predsieňach našich príbytkov. Vešiaky na stenu sú záležitosťou každodenného používania, veď pri každom odchode z domu kabáty zvesíme a po návrate domov kabáty či kabelky opäť na vešiaky zavesíme a pri takomto dennom užívaní vynásobenom počtom členov v domácnosti plus prípadné návštevy, ktoré k nám zavítajú, musíme uznať, že vešiaky na stenu si treba vyberať naozaj dostatočne kvalitné, pevné a odolné, aby zvládli aj takúto pravidelnú záťaž.

 

Vešiaky na stenu nie sú len výsadou bežných domácností

Vešiaky na stenu však nie sú len výsadou domácností, ale stretnúť sa s nimi môžeme naozaj takmer všade, či už ide o pracovné prostredie, napr. kancelárie alebo rôzne komerčné priestory, ako napr. kaderníctva, kozmetické salóny, butiky, kaviarne a mnohé ďalšie miesta, kde sa bez vešiakov ľudia nezaobídu (ambulancie, školy, divadlá...). Pestrý výber najrôznejších vešiakov, vešiakových stien a panelov, ktorý je v súčasnosti na trhu však každému umožňuje vybrať si presne to, čo potrebuje.

 

Ako si vybrať ten správny vešiak na stenu?

Výber správnych vešiakov na stenu závisí od individuálnych potrieb a priestorových možností každej domácnosti. Kým niektoré veľkorysejšie predsiene umožňujú výber celej komfortnej predsieňovej zostavy, v menších predsieňach ste nútený hľadať priestorovo šetrnejšie riešenia v podobe jednoduchších vešiakových panelov. Vešiaky na stenu však môžete okrem klasických kúskov nájsť aj v rôznych dizajnovo zaujímavých prevedeniach, či už v modernom štýle alebo ako vkusné vintage a retro doplnky. A aj keď sú tieto typy vešiakov určené predovšetkým na steny, môžete pri nedostatku priestoru v predsieni pokojne jednoduchý vešiak na stenu osadiť aj na vnútornú stranu vchodových dverí.

 

DREVONA.sk – ponuka, ktorá vás nesklame

Spoločnosť DREVONA.sk má v internetovom e-shope, ale aj vo svojich kamenných predajniach všetko potrebné pre vybavenie vašich domácností aj kancelárií a kvalitné vešiaky na stenu či rôzne vešiakové panely a predsieňové zostavy v jej ponuke rozhodne nechýbajú. Vybrať si môžete napr. vešiak na stenu v podobe vešiakového panelu s úložným priestorom z kolekcie REA VESTI 2 v rôznych moderných dezénoch, ako napr. dub canyon, venge čo orech rock alebo aj ďalšie klasické elegantné vešiakové steny a panely slovenskej výroby.

 

Alfa a omega každej dobre a vkusne zariadenej predsiene

Vešiaky na stenu sú základom, alfou a omegou každej praktickej predsiene, podobne ako kvalitný botník, zrkadlo či osvetlenie, pretože iba dobre a účelne zariadená predsieň vám umožní zachovávať vstupný priestor vždy vkusne a správne zorganizovaný, čistý a pekne uprataný tak, aby príjemne a harmonicky pôsobil nielen na vás a ostatných členov rodiny pri každom odchode aj návrate domov, ale aj na všetkých hostí, ktorých vo svojom kráľovstve privítate. Vyberte si pre svoju predsieň naozaj len to najlepšie.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk