Kategórie
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Vešiaky a vešiakové panely - 23 cm

 
 
 
 
Cena
Farba
Dub Lancelot
Biela
Šedá
Navarra
Dub bardolino svetlý
Dub canyon
Buk
Orech rockpile
Wenge
Hĺbka
Umiestnenie
Dostupnosť
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Vešiaky sú výborným miestom na odloženie rôznych vecí

Vešiak slúži na zavesenie rôznych vecí a má v každej domácnosti svoje opodstatnené miesto a dokonalé využitie nájde takmer v každej miestnosti, či už je to chodba, predsieň (vešiaky na bundy, kabáty aj kľúče), kúpeľňa (vešiaky na uteráky, osušky či župany), ale potrebné sú aj v šatníkoch a v skriniach našich spální a detských izieb a nájdu sa aj v kuchyniach v podobe rôznych praktických závesných systémov kuchynskej linky či dokonca aj na balkónoch a terasách, kde nám slúžia ako opora pre krásne rozkvitnuté kvetinové závesné nádoby. Vešiaky sú jednoducho výborný a praktický vynález.

 

Klasické, jednoduché, ale aj originálne a kreatívne

Vešiaky si v súčasnosti môžete vyberať z celej plejády najrôznejších produktov, od najjednoduchších  háčikov, cez klasiku, až po veľmi kreatívne a nápadité vešiaky v rôznych farebných, tvarových a materiálových prevedeniach. Veľmi originálne pôsobí napr. farebná vešiaková stena v tvare rodostromu, nápisov alebo vešiaky v podobe príborových lyžičiek, vidličiek či korkových štupľov. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú a tak vešiaky môžu byť nielen praktickým, ale zároveň aj estetickým prvkom bytového dizajnu.

 

Praktické vešiaky nielen do bežnej domácnosti

Praktické vešiaky sú dôležitým doplnkom nielen v bežných domácnostiach, ale aj v rôznych komerčných a pracovných priestoroch, napr. v kanceláriách, učebniach, kaviarňach, reštauráciách,  cukrárňach alebo aj v kaderníctve, v kozmetickom salóne, v divadle či dokonca v čakárni u lekára. Pre tento účel sú vhodné napr. pojazdné stojanové vešiaky na nožičkách, ale aj klasické vešiakové steny či panely, ktoré sa pripevňujú priamo na stenu.

 

Kvalitné vešiaky do bytu aj kancelárie ponúka aj DREVONA

Kvalitné vešiaky a vešiakové panely do domácnosti alebo do kancelárie si môžete vybrať aj z našej ponuky na internetových stránkach DREVONA.sk či priamo v kamenných predajniach DREVONY, kde nájdete pestrú ponuku predsieňových zostáv a tiež samostatné vešiakové panely z kvalitnej laminovanej drevotriesky v rôznych šírkach aj prevedeniach, napr. dub canyon (šírka 91,7 cm alebo 45,8 cm) a tiež v dezéne buk, dub bardolíno, wenge, ako aj v neutrálnom bielom prevedení.

 

Nájdite ideálne miesto pre váš každodenný praktický vešiak!

Bez vešiakov, či už v tvare jednoduchých praktických háčikov alebo originálnych dizajnových exemplárov, to v domácnosti zrejme nepôjde. Nech ich už využijete akýmkoľvek spôsobom, dôležité je nájsť pre vešiaky ideálne miesto nielen vo vnútri skríň a šatníkov, ale dokonale zapadnú aj na tzv. hluché miesta, ako sú napr. rôzne výklenky v stene, zadná strana vchodových dvier či priestor pod schodiskom

 

Vešiaky na stenu – obyčajné, nenápadné a pritom také potrebné...

Aj taká obyčajná vec, ako sú vešiaky na stenu či vešiaky všeobecne, sú pre každú domácnosť nenahraditeľným vybavením, ktoré má svoje praktické uplatnenie takmer v každej miestnosti domu pivnice a garáže nevynímajúc. Medzi najbežnejšie používané vešiaky v každej domácnosti zaiste patria dobre známe drevené, plastové, textilné - polstrované či kovové vešiaky – tzv. ramienka, ktoré patria k štandardnému vybaveniu šatníkov a slúžia na zavesenie rôzneho oblečenia, podobne ako rôzne sklopné aj výsuvné vešiaky. Najrôznejšie háčiky a vešiaky na stenu však nájdeme aj vo vybavení kuchyne, v kúpeľniach, na balkónoch, schodiskách a samozrejme v predsieňach, vstupných halách a na chodbách.

 

Záležitosť takmer každodenná

Vybrať kvalitný a spoľahlivý vešiak na stenu je dôležitým krokom pri zariaďovaní každej predsiene, kde je nevyhnutné vytvoriť potrebný odkladací priestor na všetky zvršky ošatenia, ako sú rôzne kabáty, bundy, vesty či saká, ale aj kabelky, dáždniky, klobúky a mnohé ďalšie doplnky, ktoré majú svoje pevné miesto v predsieňach našich príbytkov. Vešiaky na stenu sú záležitosťou každodenného používania, veď pri každom odchode z domu kabáty zvesíme a po návrate domov kabáty či kabelky opäť na vešiaky zavesíme a pri takomto dennom užívaní vynásobenom počtom členov v domácnosti plus prípadné návštevy, ktoré k nám zavítajú, musíme uznať, že vešiaky na stenu si treba vyberať naozaj dostatočne kvalitné, pevné a odolné, aby zvládli aj takúto pravidelnú záťaž.

 

Vešiaky na stenu nie sú len výsadou bežných domácností

Vešiaky na stenu však nie sú len výsadou domácností, ale stretnúť sa s nimi môžeme naozaj takmer všade, či už ide o pracovné prostredie, napr. kancelárie alebo rôzne komerčné priestory, ako napr. kaderníctva, kozmetické salóny, butiky, kaviarne a mnohé ďalšie miesta, kde sa bez vešiakov ľudia nezaobídu (ambulancie, školy, divadlá...). Pestrý výber najrôznejších vešiakov, vešiakových stien a panelov, ktorý je v súčasnosti na trhu však každému umožňuje vybrať si presne to, čo potrebuje.

 

Ako si vybrať ten správny vešiak na stenu?

Výber správnych vešiakov na stenu závisí od individuálnych potrieb a priestorových možností každej domácnosti. Kým niektoré veľkorysejšie predsiene umožňujú výber celej komfortnej predsieňovej zostavy, v menších predsieňach ste nútený hľadať priestorovo šetrnejšie riešenia v podobe jednoduchších vešiakových panelov. Vešiaky na stenu však môžete okrem klasických kúskov nájsť aj v rôznych dizajnovo zaujímavých prevedeniach, či už v modernom štýle alebo ako vkusné vintage a retro doplnky. A aj keď sú tieto typy vešiakov určené predovšetkým na steny, môžete pri nedostatku priestoru v predsieni pokojne jednoduchý vešiak na stenu osadiť aj na vnútornú stranu vchodových dverí.

 

DREVONA.sk – ponuka, ktorá vás nesklame

Spoločnosť DREVONA.sk má v internetovom e-shope, ale aj vo svojich kamenných predajniach všetko potrebné pre vybavenie vašich domácností aj kancelárií a kvalitné vešiaky na stenu či rôzne vešiakové panely a predsieňové zostavy v jej ponuke rozhodne nechýbajú. Vybrať si môžete napr. vešiak na stenu v podobe vešiakového panelu s úložným priestorom z kolekcie REA VESTI 2 v rôznych moderných dezénoch, ako napr. dub canyon, venge čo orech rock alebo aj ďalšie klasické elegantné vešiakové steny a panely slovenskej výroby.

 

Alfa a omega každej dobre a vkusne zariadenej predsiene

Vešiaky na stenu sú základom, alfou a omegou každej praktickej predsiene, podobne ako kvalitný botník, zrkadlo či osvetlenie, pretože iba dobre a účelne zariadená predsieň vám umožní zachovávať vstupný priestor vždy vkusne a správne zorganizovaný, čistý a pekne uprataný tak, aby príjemne a harmonicky pôsobil nielen na vás a ostatných členov rodiny pri každom odchode aj návrate domov, ale aj na všetkých hostí, ktorých vo svojom kráľovstve privítate. Vyberte si pre svoju predsieň naozaj len to najlepšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia