Úvod > Vodovodné batérie
 
Drez_a_pracovna_doska.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Vodovodné batérie pre každú kuchyňu

Vodovodné batérie - praktická a nenahraditeľná súčasť každej kuchyne, kúpeľne či dokonca toalety s umývadlom. Vcelku bežná, obyčajná a nenápadná vec, ktorej už nikto z nás neprikladá veľký význam a predsa jedinečná pomôcka, ktorá výrazne zmenila a uľahčila každodenný život v domácnosti. Dnes už len jednoducho otočíte kohútikom či potočíte páčkou a v okamihu tečie pitná voda, teplá i studená, presne na želanie, avšak to, akým úžasným vynálezom je vodovodná batéria a koľko komfortu do našich domácností priniesla, vedia najlepšie posúdiť najmä ľudia, čo sa v minulosti alebo aj v súčasnosti (napr. na dedine alebo na chalupe) už stretli zo situáciou, že na každý úkon, či už to je varenie, umývanie riadu, rúk alebo aj kúpanie, bolo potrebné prácne priniesť vodu zo studne, prípadne ju ešte aj zohrievať.

 

Ak má byť vaša kuchyňa dokonalá, nezabudnite ani na detaily!

V súčasnosti si už väčšina z nás kuchyňu bez tečúcej vody a vodovodnej batérie nedokáže ani predstaviť a aj keď už klasické umývanie riadu v moderných kuchyniach čoraz častejšie nahrádzajú praktické, pohodlné a úsporné umývačky riadu, drez aj vodovodná batéria sú stále dôležitou súčasťou každej modernej kuchyne a z praktického hľadiska sú naďalej potrebným zariadením, ktoré slúži na umývanie zeleniny a ovocia, napustenie vody do hrncov pri varení, ale aj na obyčajné opláchnutie rúk pri práci v kuchyni. Ak teda chceme mať krásnu a dokonalú kuchyňu do posledného detailu, nepodceňujme ani výber kuchynského drezu a vodovodnej batérie či napríklad výber svietidiel.

 

Aj vodovodné batérie môžu byť skutočnou pýchou modernej kuchyne

Kým v minulosti sme vodovodné batérie poznali najmä v jednoduchom prevedení, na klasické kohútiky označené modrou a červenou farbou vyrobené v jednotnom nenápadnom dizajne bez fantázie či moderných prvkov, dnes už je škála moderných designových vodovodných batérií naozaj veľmi pestrá a bohatá, a tak si každý môže vybrať presne to, čo sa mu páči. Vodovodné batérie sa tak v niektorých prípadoch môžu stať skutočnou pýchou kuchyne. Pri rozhodovaní a výbere však treba myslieť aj na to, aby vodovodná batéria svojim prevedením korešpondovala so štýlom zariadenia kuchyne, napr. moderná vodovodná batéria hranatých tvarov s podsvietením určite nepristane rustikálne či vidiecky ladenému interiéru kuchyne.

 

Ako a podľa čoho si ich teda vyberať?

Vodovodné batérie do kuchyne si však vyberáme nielen podľa celkového štýlu a zariadenia (napr. moderné páčkové alebo rustikálne či retro kohútikové), ale aj podľa umiestnenia a prívodu vodovodných trubiek, napr. pri potrubí vedenom cez kuchynskú linku volíme stojankové batérie s umiestnením priamo na drez a pri potrubí s vývodom zo steny zase nástenné vodovodné batérie. Ak chceme, aby nám vodovodná batéria v dobrom stave slúžila čo najdlhšie, je veľmi dôležitá prvotriedna kvalita a správny výber materiálu.

 

Keď  vodovodná batéria ladí s drezom

Vodovodná batéria a drez by sa mali kupovať vždy súčasne tak, aby vzájomne ladili nielen farebne, ale aj materiálovým prevedením. Nikel, hliník, antikoro, mosadz, brúsená oceľ, chróm či bronz? Lesklý kov stále vedie medzi materiálovými prevedeniami vodovodných batérií, ale veľmi výrazne ho už dobiehajú matné materiály, ako napr. keramika či granitový nástrek, ktoré sa tešia stále väčšej popularite, a to aj vďaka tomu, že ich je možné absolútne presne farebne zladiť s drezom, a to v naozaj pestrej škále farebných odtieňov vrátane béžovej, hnedej, šedej, cappuccino či antracitovej.

 

Kvalitné batérie ponúka aj náš e-shop DREVONA

Drevona je spoločnosť zaoberajúca sa najmä kvalitným nábytkárskym sortimentom, ale v našej ponuke nechýbajú ani ostatné doplnkové produkty, ktoré sú napríklad pre vybavenie kuchyne nevyhnutné. Drezy aj vodovodné batérie teda nesmú chýbať a vybrať si môžete napr. pákovú vodovodnú batériu ARUM s praktickou sprškou alebo aj moderný silgranitový kuchynský set pozostávajúci z drezu a batérie FAVOS DARAS v elegantnom farebnom prevedení šampaň, káva, piesok či antracit.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk