Úvod > Vyvýšená detská posteľ
 
Poschodova_postel_biela_REA_PIKACHU_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Vyvýšená detská posteľ – praktické riešenie pre detské a študentské izby

Zariaďovanie detskej izby je príjemnou aktivitou, ktorou si väčšina rodičov musí prejsť aj niekoľkokrát počas obdobia, kým deti odrastú a osamostatnia sa, pretože detskú izbu je potrebné vždy aspoň čiastočne prispôsobiť aktuálnemu veku dieťaťa či detí. Inú detskú izbu potrebuje dieťa v predškolskom veku od 2 do 6 rokov, iné vybavenie detskej izby sa žiada pre deti v školskom veku a rozdielne predstavy o zariadení má dospievajúca mládež, takže minimálne tri zmeny a úpravy detskej izby čakajú každého rodiča. Od samého začiatku je však práve posteľ základným a najnutnejším vybavením každej detskej izby, bez ohľadu na to, či ide o prvú detskú postieľku, posteľ klasických, štandardných rozmerov alebo o poschodové či vyvýšená detská posteľ. Postele sú jednoducho alfou a omegou každej detskej izby a je dôležité vyberať ich naozaj veľmi dôsledne s maximálnym ohľadom na kvalitu.

Kvalita detskej postele by mala byť prioritou

V prípade postelí je kvalita naozaj prioritou, ak uvážite, že v posteli strávime približne tretinu nášho života a práve počas nočného odpočinku načerpávame nové sily aj energiu do ďalšieho dňa. Kvalitný spánok na kvalitnej posteli má mimoriadny vplyv na zdravie a vitálnosť každého človeka a v prípade detí aj na ich zdravý vývin (napr. čo sa týka chrbtice a pod.), preto vždy dbajte na výber naozaj kvalitnej postele, roštu a matraca, či už ide o klasické, poschodové alebo vyvýšené detské postele. Poschodová a vyvýšená detská posteľ by mala byť kvalitná a vybavená pevnou, stabilnou konštrukciou aj z bezpečnostných dôvodov.

Vyvýšené a poschodové detské postele sú ideálne pre menšie priestory

Okrem toho, že deti priam milujú spánok na poschodových a vyvýšených posteliach, kde môžu vyliezať po rebríku, je práve tento typ postelí ideálnym riešením pre menšie detské izby, kde je potrebné poriadne zvážiť každý centimeter plochy. Poschodové a vyvýšené detské postele výrazne šetria priestor, pretože napr. vyvýšená detská posteľ umožňuje priestor pod posteľou využívať na rôzne veci, či už ako potrebný úložný priestor, hraciu plochu alebo aj ako pracovňu s písacím stolíkom. Je len na vás, aký typ vyvýšenej (palandovej) detskej postele si vyberiete a ako ponúkaný priestor využijete. Na trhu je množstvo rôznych variant, stačí sa len rozhodnúť.

Vyvýšené detské postele s úložným priestorom

Vyvýšenie detských postelí môže byť rôzne, od mierneho vyvýšenia, ktoré však poskytne množstvo praktického úložného priestoru pod lôžkom, až po výšky, kde už je nevyhnutnou súčasťou postele aj rebrík a priestor pod posteľou môže byť doplnený o písací stôl, rôzne regále, poličky či dokonca skrine a často nechýba ani detská šmýkačka či iné hravé prvky. Ak sa však chceme držať klasiky a vybrať vyvýšenú detskú posteľ, ktoré môže vaše dieťa využívať aj neskôr počas študentských rokov, (vyvýšená detská posteľ so šmýkačkou či stanom už pre stredoškolákov asi nebude príliš ideálna) zvoľte optimálnu výšku postele okolo 45 až 50 cm, ktorá je veľmi praktická a poskytne množstvo úložného priestoru naviac (napr. vyvýšená posteľ REA LARISA od DREVONY).

Postele od DREVONY – kvalitné a praktické riešenie pre detské a študentské izby

Vyvýšená detská posteľ v klasickom a veľmi praktickom dizajne nechýba ani v ponuke DREVONY a vybrať si ich môžete hneď v niekoľkých prevedeniach a dezénoch vhodných do detských aj študentských izieb, napr. posteľ REA POPPO s úložným priestorom a zadným aj bočnými čelami, vhodná pre menšie i väčšie deti alebo kvalitná študentská posteľ REA LARISA v bielom prevedení (dostupná aj v mnohých ďalších dezénoch), ktorá okrem praktických úložných priestorov a poličiek disponuje aj výsuvným nočným stolíkom.

Ak hľadáte kvalitu, vyvýšená detská posteľ od DREVONY určite nesklame

Spoločnosť DREVONA je na trhu s nábytkom už pomerne dlhú dobu a patrí k veľmi spoľahlivým predajcom nábytku nielen do detských izieb, spální či obývačiek, ale dokonca aj do kancelárskych priestorov. Ak teda hľadáte skutočnú kvalitu a spoľahlivosť, vyvýšená detská posteľ od DREVONY vás určite nesklame.

 
 
 
 
Kategórie e-shopu
 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk