Úvod > Záhradné lehátka
 
Lehatko_ratanove_GAUDI.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Záhradné lehátka | Záhradné lehátko – ideálny relaxačný doplnok pre záhradu aj interiér

Mnohé záhrady v dnešnej dobe už nadobúdajú skôr relaxačný a reprezentatívny charakter ako ten tradičný pestovateľský či chovateľský, ktorý kedysi patril k najdôležitejšiemu a najčastejšiemu  spôsobu využitia záhrady. Bolo zaužívaným pravidlom, že záhrada slúžila prevažne k zadováženiu obživy, či už vo forme dopestovania rôznych plodín napr. zeleniny a ovocia alebo tiež drobnochovom domácich zvierat. Dnešné záhrady však už majú úplne inú podobu a sú doslova oázou, kde nechýba dokonale upravený zelený trávnik, prevažne okrasné stromy aj rastliny či dokonca bazén, a samozrejmosťou je aj pohodlný záhradný nábytok, napr. záhradné lehátka, ale tiež sedacie súpravy a kreslá určené pre exteriér či hojdačky. Viete si predstaviť  pohodlnejšie miesto pre svoj relax ako práve záhradné lehátko a k tomu dobrú knihu?

 

Záhradné lehátka využijete nielen na záhradách

Práve záhradné lehátko patrí k veľmi obľúbenému relaxačnému nábytku, ktoré nájde svoje využitie nielen v exteriéri vašej záhrady či na väčších terasách, pre ktoré je určené, ale počas celého roka aj mimo letnej sezóny je možné záhradné lehátka využívať aj v interiéri (napr. zimné záhrady či vnútorný bazén a wellness. Niektoré súčasné veľmi moderné dizajnové kúsky napr. z umelého ratanu môžete pokojne umiestniť aj priamo do obývacej izby a vychutnávať si tak v teple vášho domova naozaj dokonalú pohodu a oddych.

 

Aké záhradné lehátko si zvoliť?

Súčasná moderná doba prináša skutočne veľký výber najrôznejších variantov a materiálových i dizajnových prevedení záhradného nábytku a tak si môžete vybrať záhradné lehátko drevené, plastové, kovové, textilné, bambusové aj ratanové. Voľba toho správneho záhradného nábytku vrátane lehátok záleží predovšetkým na vašom vkuse, ale aj finančných možnostiach. Dajte si však záležať na kvalite, ktorá úzko súvisí aj s dĺžkou životnosti a využívania vášho nábytku napr. plastové či textilné záhradné lehátka sú síce cenovo dostupnejšie, ale vydržia zvyčajne oveľa menej záťaže ako napr. záhradné lehátka z umelého ratanu či dreva.

 

Umelý ratan – obľúbený materiál pre záhradný nábytok

Elegantný, štýlový, stabilný, ľahko udržiavateľný a veľmi obľúbený je záhradný nábytok z umelého ratanu, ktorý sa dokonale hodí do každej záhrady. Záhradný nábytok z umelého ratanu je dostupný v rôznych variantoch, či už v podobe zostáv pozostávajúcich z dvojkresla, stolíka a kresiel alebo ako veľmi elegantná rohová sedacia súprava, závesné kreslo, záhradné lehátko, ale aj ako veľká relaxačná okrúhla posteľ, prípadne luxusná hojdačka. Umelý ratanový nábytok má množstvo výhod a okrem elegantného moderného vzhľadu je aj vysoko odolný voči poveternostným vplyvom a tak mu neuškodí slnko, dážď ani mráz, neláme sa a na jeho údržbu vám postačí vlhká utierka alebo prúd vody zo záhradnej hadice.

 

Tvarované ratanové lehátka pre dokonalý relax

Veľmi kvalitné záhradné lehátka z umelého ratanu vhodné do exteriéru aj  interiéru nájdete aj v ponuke na stránkach e-shopu DREVONA. Čierne záhradné lehátko GAUDI z ponuky DREVONY pozostáva z kvalitnej konštrukcie a stabilného špeciálne vystuženého ratanového výpletu odolnému proti preležaniu bez potreby akejkoľvek špeciálnej údržby napr. olejovaním či natieraním. Ratanové elagantne tvarované záhradné lehátko GAUDI je v tomto mimosezónnom období dostupné aj za výhodnejšiu akciovú cenu, tak neváhajte a myslite na vašu záhradu už teraz a určite ušetríte!

 

Ratanové lehátko ako dobre kombinovateľný záhradný nábytok

Umelý ratan ako materiál sa veľmi dobre kombinuje a tak si môžete do vašej záhrady zakúpiť záhradné lehátka, ku ktorým len neskôr jednoducho dokúpite a dokombinujete napríklad príručný stolík  z umelého ratanového výpletu s bezpečnostným sklom na povrchu, kde si môžete položiť osviežujúci letný drink či pohodlné závesné hojdacie kreslo z rovnakého materiálu. Nech už si svoj záhradní nábytok zvolíte v akejkoľvek kombinácii, ratanové záhradné lehátka vám určite pre príjemné chvíle pohody a relaxu na záhrade nesmú chýbať.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk