Úvod > Zariadenie obývačky
 
Obyvacia_stena_dub_sonoma_REA_DENISA_UP_1.jpg Obyvacia_stena_orech_rockpile_REA_DENISA_UP_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Vkusné a štýlové zariadenie obývačky je dôležité

Vkusné a štýlové zariadenie obývačky je veľmi dôležité, ide predsa o najreprezentatívnejšiu časť vášho domu či bytu, pretože kým dvere do spálne či detskej izby alebo pracovne nemusíme otvoriť úplne každému, obývacia izba stále ostáva miestom, kde končia takmer všetky naše návštevy a hostia, ktorí k nám prichádzajú. Mnohé moderné interiéry dnes už dokonca uprednostňujú maximálne otvorený a vzdušný priestor bez množstva zbytočných priečok, chodieb a predsiení, a tak sa ľahko môže stať, že zariadenie obývačky a obývačka samotná je práve tým prvým miestom, ktoré hneď od vchodových dverí alebo pri vstupe do bytu každý uvidí.

 

Zariadenie obývačky prispôsobte veľkosti a dispozícii miestnosti

Zariadenie obývačky (rovnako ako každej inej miestnosti) musíme prispôsobiť veľkosti, rozmerom a celkovej dispozícii miestnosti. Ak nechceme naraziť na problémy so zariaďovaním, mala by mať každá obývacia izba rozlohu minimálne 18 až 20 m2 a šírka miestnosti by nemala byť menej ako 3,3 m. Ako prvé zariadenie obývačky väčšina z nás volí pohodlnú a modernú sedaciu súpravu, ktorá je často dominantná a tvorí takpovediac srdce obývacej izby. Väčšina obývacích izieb už v súčasnosti upustila od masívnych obývacích stien a za oveľa modernejšie je považované skôr minimalistické zariadenie obývačky, kde hlavnú úlohu preberá luxusná veľkorysá sedacia súprava a len minimum nábytku v podobe dizajnového stolíka pod TV, prípadne komody či niekoľkých závesných poličiek alebo skriniek.

 

Trendové nábytkové zostavy

Aj zariadenie obývačky formou obývacej nábytkovej zostavy (tzv. obývacej steny) má už dnes úplne odlišnú podobu a rozmer, pretože aj samotné zostavy prešli radikálnou zmenou. Majú modernejší dizajn a ich rozmery už ani zďaleka nesiahajú od podlahy až po strop či po celej dĺžke steny ako tomu bývalo kedysi. Moderné obývacie steny a zostavy disponujú potrebným úložným priestorom v podobe spodných skriniek pod TV a rôznych bočných aj vrchných závesných skriniek, vitrín či políc a regálov, ktoré môžete ľubovoľne rozmiestniť. Nábytok obývacej steny sa tak sústreďuje najmä do bezprostrednej blízkosti a okolia televízneho prijímača a priestor tak už nepôsobí preplneným dojmom.

 

Relax a pohoda neodmysliteľne patria k miestnosti, akou je obývačka

Obývacia izba okrem toho, že plní funkciu spoločenskej a reprezentatívnej zóny, patrí aj k miestam, kde rodina spoločne oddychuje a relaxuje, či už pri pozeraní obľúbených filmov a zábavných relácií alebo aj pri šálke kávy a dobrej knihe, preto by zariadenie obývačky malo dokonale spĺňať aj tento jej relaxačný účel. K dokonalej pohode a relaxu nám samozrejme poslúži nielen spomínaná sedacia súprava, ale aj rôzne iné doplnky, ako napr. relaxačné ležadlá a kreslá či veľmi populárne sedacie vaky, ktoré nájdete aj v ponuke firmy DREVONA.

 

Všetko potrebné nájdete na DREVONA.sk

Všetko, čo potrebujete pre zariadenie obývačky, ktorá má byť vkusná, štýlová a nadčasová, nájdete v ponuke DREVONA.sk, kde si môžete vybrať nielen rôzne typy kvalitných obývacích zostáv (napr. REA REBECCA 1 a 2) a ďalšieho nábytku, ako sú napr. komody, konferenčné aj TV stolíky, ale aj sedacie súpravy. Moderné a pohodlné sedacie súpravy vhodné pre každý interiér sú dostupné v 3+2+1 prevedení a tiež ako rohové či maximálne priestranné v tvare písmena U. Veľmi efektne pôsobia v každej modernej obývačke aj pohodlné relaxačné ležadlá HERA v elegantnom prevedení lesklého chrómu a textilnej kože.

 

Vkusné a nadčasové zariadenie obývacej izby spočíva aj v správne zvolených farbách

Správne zvolené a skombinované farby sú alfou a omegou každého priestoru a platí to aj pre zariadenie obývačky. Ak teda chcete vytvoriť naozaj vkusnú a nadčasovú obývačku, určite sa držte zásady, že menej je niekedy viac a zvoľte nábytok v jednotnom dezéne dreva alebo vysokého lesku, ktorý oživíte a doplníte výraznejšou doplnkovou farbou, napr. na textíliách. Nezabúdajte však ani farbu sedacej súpravy, ktorú je tiež potrebné zakomponovať do zariadenia obývačky tak, aby ste v priestore celkovo použili maximálne dve až tri farby.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk