Úvod > Kancelária arrow - PC stolíky
 
PC_stolik_biely_RP_POLO_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

- PC stolíky

Zobraziť na stránku: 

 

 
 
 
Kategórie e-shopu
 
 

 

PC stoly

Notebook a počítač sú pre dnešné štúdium nevyhnutné. Dôležité je však pracovať za kvalitným PC stolom. PC stoly sú riešením pre klávesnicu, notebook, či počítač a zároveň a vhodne poslúžia na písanie domácich úloh, referátov alebo prác. Nad PC stolík odporúčame umiestniť policu, kde si študent môže dať to najdôležitejšie pre jeho povinnosti.

 

Kvalitné, drevené PC stoly DREVONA

Moderné PC stoly sú ideálnym riešením pre notebook, klávesnicu, či telefón, ktoré sa vhodne dopĺňajú regálmi, na ktoré odkladáme šanóny, faktúry, zmluvy a iné dôležité dokumenty.

PC stoly sú navrhované tak, aby poskytovali ideálnu výšku pri sedení, aby boli praktické a pohodlné zároveň aj pri celodennej práci pri počítači.

V našej ponuke nájdete aj PC stoly s vysúvacou doskou pre klávesnicu. PC stolík si môžete vybrať vo farebnom prevedení, ktoré vám najviac vyhovuje. Nájdete tu klasické PC stoly ale aj rohové, väčšie i menšie, s bočnými zásuvkami alebo bez. Stačí si len vybrať.

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk