Úvod > Kuchyňa a jedáleň
 
Kuchyna_REA_ALFA_UP_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 

KUCHYNE A JEDÁLNE DREVONA

 

Kuchyňa a jedáleň

KuchyňaKuchyňa patrí medzi tradičné miesto každej domácnosti. Každé ráno sa zobudíme a náš žalúdok si pýta výdatné raňajky. Naše telo dostane prísun celodennej energie práve v kuchyni. Mnohí  z nás cez deň v kuchyni pripravujú svoje kulinárske špeciality domácej i zahraničnej kuchyne a na obed si za stôl neraz zasadne celá rodina. Po obede treba umyť riad v umývačke riadu alebo pod tečúcou vodou v kvalitnom nerezovom dreze. Nejeden z nás si zakusne do zákusku od babičky, uvarí kávičku a pustí hudbu pre správnu pohodu na komfortnej jedálenskej stoličke. Kuchyňa nie je obyčajná miestnosť v domácnosti a z praktických i estetických dôvodov napĺňa náš domov. Aj z tohto dôvodu tvorí výber kuchyne zásadné a dlhodobé rozhodnutie o využití priestoru.

 

Pri plánovaní kuchyne zohľadňujeme možnosti priestoru, ale zároveň plníme želania zákazníka. Využitie priestoru je dôležité, pretože treba správne umiestniť chladničku, kuchynský drez, umývačku riadu, sporák, mikrovlnnú rúru alebo iné domáce spotrebiče. Naše slovenské kuchyne a kuchynské linky sú praktické, jednoduché a cenovo dostupné. A keďže pracovného priestoru nie je nikdy dosť, tak každá spodná skrinka má na povrchu pracovnú dosku. Navyše spodné kuchynské skrinky majú v prednej časti  moderné kovové nožičky a spodné i horné skrinky na dvierkach kovové úchytky.

 

Moderné kuchyne 

KuchyneJedáleň nie je obyčajná miestnosť, ale mnohokrát tvorí centrum domova. Kuchyňa je spoločenský priestor s jedálňou; v jedálni sa stretáva rodina počas stolovania, spoločenských hier alebo pri trávení spoločného času. Hlavný nábytok jedálne tvorí jedálenský stôl spolu s jedálenskými stoličkami, ktoré sú súčasťou kuchyne. Keď príde návšteva, tak sa zdá každý stôl zrazu primalý alebo nedostatočný. Kráčame s dobou a jedálenské stoly ponúkame v rôznych rozmeroch, okrúhle i hranaté, pevné i rozkladacie, materiálovo a farebne upravené podľa najrôznejších želaní zákazníkov a teda, hodia sa do každej kuchyne.

 

Moderným a stále častejším riešením jedálne je barový pult spolu s pohodlnými barovými stoličkami, ktoré šetria nielen priestor miestnosti, ale sú aj praktické. Jedálenský riad s príslušenstvom môžete mať odteraz vždy po ruke.

 

 

Do vašej kuchyne a jedálne odporúčame:

Kuchynské linky - zostavy

spodné skrinky NOVA PLUS

Barové stoličky

spodné skrinky REA ALFA UP

horné skrinky NOVA PLUS

Barové pulty

horné skrinky REA ALFA UP

Jedálenské sety

Drezy a pracovné dosky

spodné skrinky LEX

Jedálenské stoly

horné skrinky LEX

Jedálenské stoličky

 

 
 

Kuchyne

Kuchyne - kuchynské zostavy DREVONAKuchyňa je miestnosť, ktorú väčšina ľudí najradšej prerába, renovuje, obnovuje. A to zrejme aj preto, že kuchyne sú v dnešnej dobe nie len priestorom pre prípravu pokrmov, no stali sa akýmisi spoločenskými miestnosťami.

 

Ak sú kuchyne navyše spojené s jedálňami, častokrát sa stávajú okrem varenia aj miestnosťami na stravovanie, zábavné a rodinné stretnutia (ako napr. pre posedenie s priateľmi a rodinou, spoločenské hry), pre vykonávanie domácich úloh detí, a podobne. Kuchyne sú najfrekventovanejším miestom v dome či byte, sú miestom, kde trávime všetci najviac času, a preto sa ich snažíme aj najčastejšie vynovovať.

 

Najdôležitejšie časti kuchyne a detaily

Jedálne - DREVONADobre zvolené a navrhnuté kuchyne vám zabezpečia návratnosť vašich investícií. Základ tvoria tri základné súčasti kuchyne, a to chladnička, drez a sporák. Pri varení a príprave jedál sú tieto tri veci spolu využívané. A aby ste nemuseli odbiehať od jedného k druhému cez celú kuchyňu, mali by byť umiestnené blízko seba.

 

Pri plánovaní kuchyne (či už máte veľkú a priestrannú kuchyňu v rodinnom dome, alebo malometrážnu bytovú kuchyňu) je potrebné zamerať sa na každý voľný priestor, každý nevyužitý roh. Veľmi praktické, najmä v malých kuchyniach, sú skrinky až po strop, rohové skrinky a úložné priestory, a namiesto veľkého jedálenského stola jeden ostrovček s úložným priestorom a barovými stoličkami, a tým by zároveň slúžil ako miesto pre stolovanie. Samozrejme tento dizajn nie je 100% vyhovujúci pre početnejšie rodiny alebo dvojice, ktoré mávajú často obedné alebo večerné posedenia s mnohými dobrými priateľmi.

 

Kuchynský drez DREVONAVeľmi obľúbené sú ale aj úzke výsuvné skrinky ideálne pre rôzne koreničky alebo sušené bylinky.

Rohové kuchynské zostavy môžu dobre poslúžiť taktiež v menších kuchyniach, kde sa do rohu môže umiestniť napr. okrúhly drez. Takéto kuchyne tak pritom pôsobia úhľadne, usporiadanie a sú praktické.  

 

 

Zariadenie do kuchýň od slovenského výrobcu DREVONA

Slovenský výroba DREVONA ponúka rôzne kuchynské zostavy, ktoré sú vysoko kvalitné, moderné, s čistými líniami, vďaka čomu sú nadčasové a ľahko kombinovateľné so zvyškom kuchyne. Materiály sú trvácne a ľahko udržiavateľné. S kuchyňami od DREVONY budete chcieť v nich tráviť ešte viac času ako doteraz. Navštívte nás aj v niektorej z našich kamenných predajní v Bratislave, Čadci, Kežmarku, v Komárne, Šali, v Seredi alebo v Zlatých Moravciach.  

 

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk