Úvod > TV stolíky
 
TV_stolik_so_sklom_strieborny_DISC_1.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

TV stolíky

 
Do 24h u vás

TV stolík DISC I, strieborný

TV stolík DISC I, strieborný
€ 39,00
€ 112,00

 
 

TV STOLÍKY DREVONA 

TV stolíky – nevyhnutný doplnok do každej domácnosti

Keď si vyberáte z pomedzi veľkého množstva TV stolíkov do svojej obývačky, budete takmer rozmaznaní širokou ponukou, ktorú na trhu nájdete. Nenechajte sa však ovplyvniť utra modernými kúskami, ktoré vás po pol roku unudia.

TV stolíky patria medzi najdôležitejšie kúsky nábytku čo sa týka štýlu, farby, materiálu aj veľkosti. Pri výbere správneho TV stolíka sa väčšina ľudí rozhoduje predovšetkým podľa ceny, životnosti TV stolíka a až potom veľkosti, farby a štýlu. Avšak pekné nadčasové a kvalitné TV stolíky sú investíciou, ktorú nikdy neoľutujete. A v konečnom dôsledku vám z dlhodobého hľadiska akéto TV stolíky ušetria peniaze.

Vybrať ten správny nábytok

Zapojenie sa do nákupného procesu tak, že sa necháte uniesť nejakým jednoduchým a zbytočným faktorom je veľmi časté, no nemalo by sa to stávať pri tak dôležitom kuse nábytku, akým sú TV stolíky. Väčšina ľudí si vyberá sklenené TV stolíky, ktoré sú nadčasové, praktické a ľahko sa dajú zladiť takmer do každého štýlu obývačky. Drevo na druhej strane vždy bolo a stále je jedným z najlepších materiálov na zladenie štýlov v akejkoľvek miestnosti. Drevo so sebou nesie prirodzený šarm a exotický vzhľad jeho vlastným unikátnym spôsobom. Ak ste človek, ktorý rád nakupuje nábytok vyrobený z dreva, drevené TV stolíky sú pre vás ako stvorené. A to nie len preto, že všade prevažuje nábytok z dreva, ale hlavne preto, že je to pútavý kus nábytku, ktorý môže vyzerať jednoducho a sofistikovane, a zároveň moderne a štýlovo.

Praktické aj štýlové

Stolík pod TV od DrevonaKlasická konštrukcia dreveného TV stolíka dobre zapadne do obývačky akéhokoľvek tvaru obývačky, veľkosti, typu aj farby. To, že je klasický neznamená, že je nudný a nezaujímavý. Všeobecne platí, že kompatibilita nábytku vo vašom dome či byte nebude vytvárať žiadne nechcené kontrasty alebo zbytočné rozptyľovanie. Žiadny iný materiál nefunguje a neladí tak ako drevo.TV stolíky z dreva môžu byť aj veľmi atraktívne a luxusné

 

TV stolíky s vysokým leskom, kombinované z kovom alebo železom môžu dodať celému interiéru ten správny luxusný šmrnc. Vizuálne aspekty sú takto jasne rozlíšené. TV stolíky nie sú len doplnkom do domácnosti, sú akýmsi vyhlásením, vyjadrením majiteľa, prezrádza nejaký jeho postoj, charakter, vlastnosti...

Okrem týchto vlastností drevených TV stolíkov a nábytku z dreva, je drevo jedno z najviac odolných materiálov, je trvanlivé a kvalitné. Preto my v DREVONE ponúkame kvalitné slovenské výrobky vyrobené prevažne z dreva. V našej ponuke nájdete moderné TV stolíky v kombinácii so sklom, na kolieskach alebo bez, ktoré sú praktické, estetické a hlavne kvalitné.

 

 
 

Podstavec pod TV a úložný priestor

TV stolíky do obývačkyTV stolíky sa najčastejšie využívajú v obývacej izbe ako priestor na umiestnenie TV prijímača. Okrem televízora by však stolík pod TV mal mať dosť priestoru aj na umiestnenie DVD/Blu-ray prehrávača, ale tiež na uloženie CD/DVD nosičov. Samozrejme, zberatelia filmov alebo hudby asi budú potrebovať na ich uskladnenie väčší priestor ako ten, čo poskytuje stolík pod TV. TV stolíky sú praktické v tom zmysle, že máte ľahký prístup k vašim audio video médiám, ale aj ku káblom.

Okrem toho, TV stolíky, ktoré sú doplnené o kolieska jednoducho a pohodlne premiestnite do ktorejkoľvek časti vášho domu či bytu. Stolík pod TV môžete využiť aj ako priestor pre dekoračné prvky, rámy s fotografiami alebo miesto pre izbové kvety, ktoré izbe dodávajú príjemnú atmosféru. Niektoré TV stolíky sa dokonca hodia aj ako konferenčné stolíky. Ich využitie je teda rozmanité.

Stolík pod TV namiesto obývacej steny

Výhodou stolíkov pod TV je aj jednoduché kombinovanie s ostatným nábytkom v miestnosti. TV stolíky z DREVONY sú väčšinou kombináciou materiálov drevo, sklo a kov. Ak stolík pod TV skombinujete s iným nábytkom do obývačky z našej ponuky, vytvoríte peknú obývaciu stenu, ktorú môžete podľa nálady meniť. Navyše, obývacia stena zložená z viacerých kusov nábytku je veľmi praktická aj v prípade, že sa chcete sťahovať.

DREVONA ponúka kvalitné TV stolíky, vyrobené priamo na Slovensku. Navštívte našu predajňu alebo si stolík objednajte cez náš eshop

 

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk