Úvod > Kancelárske stoly
 
Kancelarsky_stol_buk_ASSISTANT.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Nábytkový systém
Farba nábytku
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 


Kancelárske stoly

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Pracovný stôl wenge RP-SPK-1200

Pracovný stôl wenge RP-SPK-1200
€ 169,00
Do 24h u vás

Rohový stôl dub bard. RP-SRK-1600

Rohový stôl dub bard. RP-SRK-1600
€ 336,00

 
 


 

Všetko pre vašu kanceláriu

> Kancelársky nábytok

Kacelárske kreslá a stoličky

> PC stolíky

> Kancelárske skrine

> Kancelárske skrinky

> Kontajnery

> Regále

 

Kancelárske stoly 

Možno ste si to neuvedomili, ale vhodne vybraté kancelárske stoly môžu znamenať veľký rozdiel medzi produktívnou a zle zorganizovanou robotou.

Ak si teda zariaďujete novú kanceláriu, alebo jednoducho prišiel čas vymeniť staré stoly za nové, určite pri ich výbere zohľadňujte aj vaše pracovné potreby. Odolný povrch, správne rozmery vyhovujúce priestoru a výber správnej farby sú samozrejmosťou. A to je len niekoľko z vecí, ktoré by kancelárske stoly mali spĺňať. V našej ponuke máte široký výber stolov do kancelárie, preto veríme, že si nájdete také, ktoré budú dokonale spĺňať všetky vaše požiadavky.

 

 
 

 

kancelárske stoly

Kancelársky stôl podľa druhu vašej práce

Ak vo vašom zamestnaní väčšinu dňa strávite za počítačom, je potrebné, aby ste tomu prispôsobili aj kancelársky stôl. Ten by mal poskytovať dostatočne veľkú plochu na umiestnenie monitora, no taktiež poskytovať dosť miesta pre prácu. Mal byť však byť aj dostatočne široký, aby ste monitor nemali príliš blízko očí. Pod stolom by zas mal byť priestor pre systémovú jednotku. Veľmi praktickým doplnkom, ktorý udržiava okolo stola poriadok sú rôzne otvory pre počítačové káble.

 

Ak sú naopak náplňou vašej práce kopy papierov, teda robíte administratívnu prácu, váš kancelársky stôl by mal mať veľkú pracovnú plochu, ktorá vám pomôže mať všetky papiere dobre zorganizované. Ak na stole nie je poriadok, vzniká chaos, ktorý sa odráža aj na výsledkoch vašej práce.

 

V prípade, že si vaše zamestnanie vyžaduje kombináciu počítačovej i papierovej roboty, dostatok priestoru pre prácu vám poskytnú kancelárske stoly v tvare L alebo inak povedané, stoly rohové.

 

Výška kancelárskeho stola

Pri práci potrebujete dostatok priestoru a pohodlia. Dôležitá je preto aj výška kancelárskych stolov. Tá by sa mala byť okolo 75 cm, aby ste mohli pohodlne sedieť aj s preloženými nohami a medzi nohami a stolom vám ostalo ešte trochu voľného miesta. Ak je totiž človek stiesnený, určite nie je uvoľnený a nemôže podávať dobrý pracovný výkon. Výška stola je však dôležitá napr. aj kvôli polohe klávesnice a myši. Ak sú príliš vysoko, po čase môže vzniknúť svalové napätie, ktoré môže viesť k vážnym zdravotným problémom.  

 

Kancelárske stoličky

Aby ale práca za kancelárskymi stolmi bola ešte pohodlnejšia, je potrebné si zaobstarať aj kvalitné kancelárske stoličky. Keďže kancelárska práca si vyžaduje dlhé hodiny strávené sedením, čo má negatívny vplyv hlavne na chrbticu, je dôležité, aby boli stoličky kvalitné a prispôsobené vašim potrebám. Možnosť nastavenia výšky je podmienkou. Aj preto vám ponúkame široký výber stoličiek a kresiel do kancelárie, ktoré sa postarajú o váš komfort a správne držanie tela.

 

Doplnky kancelárskych stolov

kancelárske stoly - kontajnerAj keď sú kancelárske stoly dostatočne veľké, určite nie je dobré ak na nich nie kvôli rôznym papierom či dokumentom ani kúsok voľného miesta. Pre lepšiu organizáciu sú teda veľmi praktické stoly so šuplíkmi, prípadne šuplíkové kontajnery, ktoré je možné umiestniť priamo pod stôl. Pre viac bezpečia zvoľte šuplíky s možnosťou uzamykania, pre väčšiu mobilitu, kontajnery na kolieskach.

 

Kancelárske stoly od DREVONY

Pre pohodlnú prácu je dôležitý aj materiál, z ktorého sú kancelárske stoly zhotovené. V DREVONE vám preto ponúkame stoly zhotovené z kvalitnej a odolnej laminovanej drevotriesky, v rôznych drevodezénoch. Ide o kvalitné výrobky vyrobené priamo u nás na Slovensku. Ak máte o naše produkty záujem, môžete navštíviť našu kamennú predajňu, prípadne si ich objednať priamo v e-shope. V takomto prípade zákazníkom z Bratislavy tovar dovezieme a vynesieme až k vám. Vytvorte si s DREVONOU moderné a príjemné pracovné prostredie.

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk