Úvod > Prebaľovacie pulty
 
Prebalovaci_pult_biely_REA_MICKEY.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Prebaľovacie pulty

Zobraziť na stránku: 
 
Do 24h u vás

Prebaľovací pult biely REA MICKEY

Prebaľovací pult biely REA MICKEY
€ 170,00

 
 

Prebaľovacie pulty | Prebaľovací pult – pomôcka, ktorá vám uľahčí starostlivosť o bábätko

S očakávaným príchodom dieťatka do rodiny sa všetky priority v domácnosti menia a zelenú dostáva najmä príprava na príchod nového člena rodiny. Pripraviť sa dôkladne na toto nové a jedinečné obdobie v živote každého rodiča znamená nielen psychickú prípravu na rodičovstvo ako také, ale aj zmenu interiéru či už zariadením detskej izbičky alebo zmenami a úpravami v spálni, kde pre dieťatko pripravíme všetko potrebné, od detskej postieľky cez praktický úložný priestor pre množstvo maličkých vecičiek až po prebaľovací pult či rôzne dekorácie, ako napr. baldachýn či zvonkohru nad postieľku. Práve spomínané prebaľovacie pulty sú veľmi praktickou pomôckou pre každú nastávajúcu mamičku.

 

Prečo sú prebaľovacie pulty také populárne a obľúbené?

Prebaľovacie pulty sa stali v posledných rokov hitom domácností a u mamičiek sú mimoriadne obľúbeným doplnkom interiéru, nakoľko im výrazne uľahčujú každodennú starostlivosť o ich bábätká. Kým v minulosti bolo bežné prebaľovanie detí na sedacej súprave či na posteli a to si vyžadovalo neustále zohýbanie a zaťažovanie krížov aj celej chrbtice (čo najmä v období po pôrode býva naozaj náročné), dnešné mamičky už prebaľovací pult od tejto činnosti vykonávanej v neustálom predklone odbremenil.

 

Ako vybrať praktický pult na prebaľovanie pre vaše bábätko?

Ako teda vybrať ten ideálny a praktický prebaľovací pult do vašej domácnosti? Prebaľovacie pulty sú na trhu dostupné ako samostatné podložky, ktoré je potrebné ešte umiestniť na nejaký pevný a stabilný podklad, ale aj ako veľmi kvalitný kus nábytku. Veľmi dobrou voľbou bude, ak sa zameriate na prebaľovacie pulty, ktoré sú už súčasťou nábytku a získate tak "dva v jednom", pretože tento typ pultu je vlastne komodou, ktorá slúži ako veľmi spoľahlivý a stabilný podklad pod prebaľovací pult a zároveň vám poskytne dostatok úložného priestoru pre množstvo potrebných detských vecičiek (napr. oblečenie, plienky, vlhčené servítky), ktoré budete mať takto pri prebaľovaní ihneď po ruke.

 

Moderný vzhľad a praktickosť v jednom

Moderné prebaľovacie pulty s komodou si do interiéru vyberáme ako nábytok a súčasť zariadenia, preto by sme mali prihliadať aj na ich estetický vzhľad a celkové zosúladenie s ostatným nábytkom, ktorý sa už v miestnosti (napr. v spálni) nachádza. Voľnejšiu ruku pri výbere máme v prípade, že zariaďujeme úplne novú detskú izbu. Ponuka rôznych dezénov dreva je však dostatočne pestrá, aby si dokázal vybrať naozaj každý (napr. buk, orech, dub bardolíno či tmavšie wenge), ale nič nepokazíte ani univerzálnym prebaľovacím pultom v bielom prevedení. Nezabúdajte, že prebaľovací pult je pri niektorých typoch možné aj demontovať a komodu potom naďalej využívať aj bez neho.

 

Čo si ešte všímať pri výbere?

Okrem spomínanej a veľmi praktickej možnosti, kedy môžete prebaľovací pult po odrastení dieťaťa demontovať, aby ste mohli aj naďalej komodu využívať ako bežný nábytok a potrebný úložný priestor napr. v detskej izbe, je vhodné všímať si aj rozmery a materiál, z ktorého sú komoda aj prebaľovacím pult zhotovený. Dôležitým kritériom pre prebaľovacie pulty je aj možnosť ich údržby. Výhodou je, ak  má prebaľovací matrac snímateľný poťah, ktorý je možné prať a udržiavať tak hygienický a čistý.

 

Ponuka nášho e-shopu DREVONA

Veľmi kvalitné prebaľovacie pulty s komodou nájdete aj v ponuke nášho internetového či kamenného obchodu DREVONA. Tieto komody pozostávajú z dvoch väčších a dvoch menších zásuviek, otvoreného odkladacieho priestoru a sú zhotovené s možnosťou nadstavby prebaľovacích pultov. Pulty na prebaľovanie, ktoré DREVONA ponúka, sú kvalitným slovenským výrobkom z domácej produkcie spoločnosti, na ktorých výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska a vyrobené sú v rôznych dezénoch dreva. Samotný prebaľovací pult pozostáva z matraca, ktorý je vyrobený z vysokoelastickej PUR peny s výškou 5 cm a so snímateľným poťahom, ktorý je možný bežne prať v práčke do teploty 40°C.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk