Úvod > PC a písacie stolíky
 
PC_stolik_biely_RP_POLO_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

PC a písacie stolíky

Zobraziť na stránku: 

 

 
 

PC stôl do pracovne

Dnes už asi nenájdete dom či byt, v ktorom nie je pracovňa. Tá slúži nielen pre prácu, ktorú sme nestihli urobiť v robote, ale aj na prácu s počítačom a ostatné potrebné záležitosti. Pracovňa je najmä taký ten kútik pre nás dospelých, kde máme všetky dôležité veci a deti tam majú prístup zakázaný. Najdôležitejším prvkom každej pracovne je PC stolík. Bez neho by sa to len sotva dalo nazvať pracovňou, pretože na PC stole máme väčšinou uložené všetko potrebné a trávime za ním až niekoľko hodín denne. Výber vhodného PC stolíka však nie je až také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať a treba mu venovať dostatočnú pozornosť, aby ste neskôr neboli sklamaní. PC stoly totižto vyrábajú v mnohých prevedeniach a nie každý stolík je ten pravý pre vás a vaše potreby.

 

PC stolíky - investujte do kvality

Pri kúpe PC stola majte na rozume, že za ním budete pravdepodobne tráviť celé hodiny, a preto by ste mali investovať do kvalitnejších materiálov a väčšieho priestoru. Nerobte kompromisy a voľte radšej priestrannejší PC stôl, na ktorom budete mať dostatok miesta pre všetky potrebné veci a vďaka tomu sa vám bude aj lepšie pracovať. Pokiaľ na PC stolíku budete chcieť mať aj počítač, voľte širší, no predovšetkým dostatočne hlboký PC stolík. Od obrazovky by ste mali byť vzdialení minimálne 60cm. Nezabúdajte však, že PC stoly musia uniesť aj väčšiu záťaž, a preto by mali byť vyrobené z kvalitného, no najmä pevného materiálu, ktorý túto záťaž hravo zvládne. 

 

Rohové vs klasické PC stoly

PC stoly nájdete v mnohých prevedeniach, no najčastejšie ich delíme na rohové a klasické PC stolíky. Záleží len na vašich osobných preferenciách, či zvolíte klasický obdĺžnikový PC stôl alebo siahnete po ergonomickom rohovom stole. Výhodou klasického je, že ho môžete umiestniť kamkoľvek. Bežne majú dĺžku 120cm, ale vyberať môžete aj PC stoly dlhé až do 200cm. Veľmi populárny je dnes rohový PC stôl, s ktorým získate výnimočný priestor na prácu. S rohovým PC stolom máte doslova všetko na dosah ruky a ako bonus zaplníte hluchý roh miestnosti, ktorý by ste pravdepodobne inak ani nevyužili. Či už klasický alebo rohový, optimálna výška písacieho stola by mala byť 70 až 80cm pre správne držanie tela pri sedení.

 

PC stoly a vychytávky

PC stoly sú spojením písacieho stolíka a stolíka pre PC. Väčšinou prinášajú aj rôzne vychytávky, ktoré výrazne šetria miesto na PC stole a taktiež prispievajú k vášmu pohodliu. Jednou z takých vecí je vysúvací modul na klávesnicu, ktorý sa nachádza pod hlavnou doskou stola. Jeho úlohou je, aby klávesnica na PC stolíku zbytočne nezavadzala a keďže je nižšie položená, je úľavou pre vaše ruky. Pri kúpe PC stolíka oceníte aj vyvýšený podstavec na umiestnenie monitora, vďaka ktorému budete mať monitor v úrovni vašich očí. Výhodou je opäť aj fakt, že monitor na stole nezavadzia a nezaberá zbytočne miesto. Dalo by sa povedať, že kvôli takýmto vychytávkam máte doslova celý priestor PC stola len pre seba, a to je naozaj veľká výhoda.

 

PC stolík - materiál, dizajn a farba

Dizajn a farba vás pri kúpe zaujmú na prvý pohľad a hneď potom si všímate aj použitý materiál. Tieto tri prvky sú nesmierne dôležité, aj keď by materiál mal byť vždy na prvom mieste. PC stoly musia byť totiž predovšetkým kvalitné, a to zabezpečí buď masívne drevo, kov alebo kvalitná laminovaná drevotrieska. Len tak si môžete byť istí pevnosťou a trvácnosťou vášho PC stolíka. V neposlednom rade si treba dať záležať na tom, aby PC stôl dokonale zapadol do vášho interiéru a ladil s ostatným nábytkom. PC stolík by sa nemal veľmi odlišovať od zvyšku vybavenia izby, a to nielen farbou, ale ani použitým materiálom.  

 

Kvalitný PC stôl od DREVONY

Pohodlný a spoľahlivý PC stolík by mal byť samozrejmosťou pre každú pracovňu. Niekomu vyhovuje obdĺžnikový, inému rohový, no všetci by sme mali chcieť predovšetkým kvalitný PC stôl. U nás v DREVONE vám ponúkame široký výber PC stolíkov vyrobených na Slovensku, pričom na ich výrobu boli použité len tie najkvalitnejšie materiály. PC stoly od DREVONY sú stabilné, odolné aj pekné a budú vám slúžiť dlhé roky. Vhodné sú najmä do moderného interiéru, kde dokonale zapadnú. PC stolíky si môžete zakúpiť na našom eshope za naozaj výhodné ceny.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk