Úvod > Skrine
 
Satnikova_skrina_REA_HOUSTON_1_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Farba skrine
Šírka skrine
Výška skrine
Typ skrine
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 


Skrine

Zobraziť na stránku: 

 

 
 


 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

 

> Spálňa

> Detská izba

> Predsieň

> Kancelária

Skrine do domácnosti i kancelárie

Aby bol v dome poriadok, nemôžu v ňom chýbať skrine. Do skríň totiž môžete uložiť všetko čo potrebujete, samozrejme závisiac od toho, v ktorej miestnosti sa nachádzajú. Ak je skriňa v spálni, určite do nej nebudete dávať potraviny, ale oblečenie. DREVONA ponúka skrine rôznych rozmerov, dizajnu a farieb, ktoré sú vhodné do ktorejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Ponúkame vám skrine policové, vešiakové, ale i kombinované. 

 

 

 
 

 

Praktické šatníkové skrine

skrinePre pohodlné uloženie vášho oblečenia v spálni alebo detskej izbe ponúkame šatníkové skrine s dverami otvárajúcimi sa doľava alebo doprava, ale i skrine s dverami posuvnými. Keďže ponúkame aj viacdverové skrine s množstvom úložného priestoru, nemusíte sa báť, že by ste pre svoje veci nemali dostatok miesta.

 

Podľa potreby si vyberiete skrine s policami, ktoré slúžia na oblečenie (tričká, pulóvre) uložené v komínoch, pre šaty, sukne, košele ale i nohavice zas skrine vešiakové. Tie sú veľmi praktické aj v prípade, že svoje oblečenie neradi skladáte a preferujete ich zavesenie na vešiaky. Veci sú tak prehľadnejšie a pohodlnejšie sa vyberajú a dávajú späť. Niektoré z našich skríň sú vybavené aj šuplíkmi, do ktorých si môžete uložiť bielizeň alebo ponožky. Pre kombináciu políc, vešiakov a šuplíkov, odporúčame skrine kombinované. Niečo si uložíte do komínov, niečo zavesíte na vešiaky. Taktiež si môžete vybrať skrine so zrkadlom, ktoré zabezpečia, že z domu vyjdete vždy zladení a upravení. Pokiaľ si myslíte, že viacdverové skrine sú nepraktické alebo nepotrebuje až tak veľa úložného priestoru, môžete si vybrať iba jedno alebo dvojdverové skrine. Tieto zas môžete rôzne kombinovať a vytvoriť len toľko úložného priestoru, koľko naozaj potrebujete a koľko vám váš priestor dovoľuje. A ak chcete priestor využiť čo najlepšie, môžete si ku skriniam dokúpiť i skriňové nadstavce, ktoré vyplnia priestor medzi skriňou a stropom a poskytnú ďalší úložný priestor, napríklad na veci, ktoré až tak často nepoužívate.

 

Skrine na rôzne účely

Skrine vám určite poslúžia aj v obývačke. Dnešné moderné obývacie steny sa skladajú s viacerých kusov nábytku, ktoré vždy zahŕňajú aspoň jednu skriňu. Takéto obývacie steny nazývame sektorové. Kombináciou skríň, skriniek, regálov a políc tak vytvoríte obývačku moderného vzhľadu. Obývačková skriňa často slúži ako bar väčšinou s alkoholickými nápojmi, či rôznymi maškrtami pre obyvateľov domu alebo návštevu. Uložené v nej však môžu byť aj rôzne dokumenty, filmy, ale i obliečky na periny, deky a rôzne iné veci, na ktoré nemáte vhodnejšie miesto.

V neposlednom rade si skriňa nájde svoje miesto aj v predsieni, kde slúži na odkladanie kabátov, dáždnikov, čiapok a šálov. V kuchyni so sektorovou kuchynskou linkou zas skriňa poslúži na uloženie rôznych potravín, samozrejme takých, ktoré nemusia byť v chlade.

 

skriňaAni kancelária by bez skríň nebola kanceláriou. Množstvo dokumentov, šanónov a podobne, ktoré potrebujú byť niekde prehľadne uložené. A ak nemusia byť stále na očiach, skrine sú pre tieto veci ideálnym miestom.

 

Skrine od DREVONY

Kdekoľvek ale skrine plánujete umiestniť, nezabúdajte na to, že musia ladiť nie len spolu, ale aj s ostatným zariadením miestnosti. V DREVONE máme naozaj širokú ponuku moderných skríň v rôznych farbách alebo dezénoch. Vyberie si teda určite každý. Ako materiál používame kvalitnú laminovanú drevotrieskovú dosku. Ak hľadáte kvalitu, nakupujte v našom kamennom obchode alebo priamo cez internet

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk