Kategórie
 
 
 

Váľanda

ALENKA, váľanda s úložným priestorom

Váľandy - slide 1
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky na predajniach.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 
Váľandy
 
 
Cena
Farba postele
Zelená
Šedá
Čierna
Červená
Modrá
Hnedá
Fialová
Šírka lôžka
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Váľandy

Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
%
Slovenský produkt
Čalunená molitanová váľanda fialová ALENKA, Gusto 2A, 195x80
praktická čalúnená váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom vo fialovom poťahu
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 5 kusov
%
Slovenský produkt
Váľanda čierna molitanová ALENKA, Gusto 1A, 195x80
čalúnená praktická váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom v čiernom poťahu
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 3 kusy
%
Slovenský produkt
Váľanda molitanová červená ALENKA, Gusto 7A, 195x80
celočalúnená penová váľanda s úložným priestorom v červenom prevedení
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 3 kusy
%
Slovenský produkt
Váľanda molitanová modrá ALENKA, Gusto 4A, 195x80
celočalúnená váľanda s úložným priestorom pre chlapcov v modrom prevedení
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 4 kusy
%
Slovenský produkt
Válenda vyklápacia molitanová zelená ALENKA, Gusto 5A, 195x80
celočalúnená válenda s úložným priestorom v zelenom prevedení
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 4 kusy
%
Slovenský produkt
Váľanda červená molitanová JANA, Vento X55, 195x80x38 New Red
čalúnená molitanová váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom v červenom poťahu 80x195 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 5 kusov
%
Slovenský produkt
Váľanda šedá molitanová JANA, Vento X81, Grey, 195x80
čalúnená praktická váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom v šedom poťahu 80x195 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 4 kusy
%
Slovenský produkt
Váľanda molitanová modrá JANA, Vento X9 Cobalt, 195x80
čalúnená molitanová váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom v modrom poťahu 80x 195 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 21 kusov
%
Slovenský produkt
Váľanda červená pružinová JANA, Vento X55 New Red, 190x80 cm
čalúnená pružinová váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom v červenom poťahu 80x190 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 9 kusov
%
Slovenský produkt
Váľanda pružinová modrá JANA, Vento X9 Cobalt, 195x80
čalúnená pružinová váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom v modrom poťahu 195x80 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 2 kusy
%
Slovenský produkt
Váľanda červená pružinová JANA, Vento X55, 195x80x38 New Red
čalúnená pružinová váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom v červenom poťahu 80x195 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 5 kusov
%
Slovenský produkt
Váľanda červená pružinová JANA, Vento X55, 200x80x44 New Red
Vyvýšená pružinová váľanda s úložným priestorom a bočným výklopom v červenom poťahu 200x80 cm
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 7 kusov
 
 

 

Váľandy slovenskej výroby

 

Váľandy sú veľmi praktickým nábytkom v malých bytoch alebo garsónkach, kde nie je dostatok miesta pre posteľ aj gauč súčasne. V niektorých domovoch sa naopak používajú na vyplnenie voľného priestoru. Váľandy majú veľké využitie aj v detských izbách a na študentských internátoch. Majú úložný priestor, ktorý slúži najmä na uloženie perín, v prípade detských izieb aj na uloženie hračiek. Keďže sú čalúnené, prichádzajú v mnohých farebných kombináciách. Vďaka tomu je veľmi jednoduché skombinovať ich s ostatným nábytkom v izbe.

 

Užitočné aj na prenocovanie hostí

Ak nemáte doma voľnú izbu, kde by ste mohli nechať prenocovať vášho hosťa, no nemáte dosť priestoru pre ďalšiu posteľ, váľanda prichádza ako vhodné riešenie. Môžete ju umiestniť do hociktorej izby v byte alebo dome a využívať ju ako miesto na sedenie. V prípade, že potrebujete jednu posteľ navyše, váš problém je vyriešený.

 

Váľandy s úložným priestorom – nové, kvalitnejšie a modernejšie

Pohodlná posteľ nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, je neodmysliteľnou súčasťou spální, detských, študentských aj hosťovských izieb a keďže práve v posteli strávime približne tretinu svojho života (zhruba 8 hodín spánku denne), mali by sme výberu kvalitnej postele venovať maximálnu pozornosť. Na výber máme postele z masívu, laminovanej drevotriesky, postele kovové aj celočalúnené váľandy s úložným priestorom, ktoré sú už rokmi overeným produktom a v našich domácnostiach sa práve váľandy stále tešia veľkej obľube. Najdôležitejšie však je pri výbere tej správnej postele zvážiť všetky svoje nároky a požiadavky, ako aj priestorové možnosti. Nezabúdajte, že zdravý a kvalitný spánok je dôležitým predpokladom toho, aby sme sa zobúdzali dobre naladený a dostatočne zrelaxovaný tak, aby sme  v dobrej kondícii mohli fungovať po celý deň.

 

Pravá elegancia aj pre vašu spálňu

Celočalúnené váľandy s úložným priestorom sú veľmi vhodné nielen do menších detských a študentských izieb, ale v správnej kombinácii a dizajne vyniknú aj ako priestranné dvoj-lôžko vo vašej spálni, ktorej vďaka použitiu luxusného čela a poťahu dodajú tú pravú eleganciu a noblesu (napr. čalúnená manželská posteľ EDITA  alebo HERKULES od DREVONY.sk). Čalúnené manželské postele od DREVONY sa tak stanú skutočnou ozdobou vašej spálne.

 

Váľanda sa väčšinou vyrába ako jednolôžko. Do úložného priestoru sa pohodlne dostanete vďaka kvalitnému výklopnému mechanizmu. Váľanda z Drevony je kvalitnýy slovenský nábytok s kvalitnou drevotrieskovou konštrukciou. Súčasťou váľandy je aj kvalitný matrac. Preto váľandy z Drevony majú buď penový matrac z kvalitnej PUR peny, alebo matrac s pružinovým jadrom. Ponúkame aj váľandy s možnosťou polohovania v oblasti hlavy a nôh. Ak vás naša ponuka zaujala, môžete navštíviť aj naše kamenné predajne a váľandu si môžete priamo aj vyskúšať. Pre pohodlnejšie nakupovanie navštívte náš eshop.

 

Prečo si vybrať práve celočalúnenú váľandu s úložným priestorom?

Čalúnená váľanda s úložným priestorom je stále veľmi dobrým a praktickým variantom kvalitného lôžka pre deti aj dospelých a naviac sú dnešné moderné váľandy už oveľa pohodlnejšie, kvalitnejšie a dizajnovo atraktívnejšie ako tomu bolo v minulosti. Súčasná váľanda s úložným priestorom si už v žiadnom prípade nespájajte s predstavou nepohodlných a vŕzgajúcich váľand, aké sme poznali spred 30 rokov. Práve naopak, zmodernizoval sa nielen dizajn a vzhľad čalúnených postelí (rôzne nové zaoblené a komfortnejšie tvary aj materiály, LED podsvietenia a pod.), ale tiež funkcie, ktoré dnes už aj váľandám umožňujú polohovanie v oblasti hlavy alebo nôh.

 

Ako si vybrať váľandu?

Prvé, čo vás pri výbere postele bude zaujímať, je správny rozmer a to platí aj pre váľandy s úložným priestorom. Štandardné rozmery pre jedno lôžko sú okolo 80 až 90 cm na šírku a 195 až 200 cm na dĺžku, ale ak vám to priestorové možnosti dovolia, pokojne sa môžete rozhodnúť aj pre oveľa komfortnejšie varianty lôžka so šírkou 120 až 140 cm. Pri manželských dvojlôžkových posteliach by šírka postele nemala byť menej ako 160 cm. Ďalšími kritériami sú materiál konštrukcie (masív alebo lamino) a tiež kvalita celkového prevedenia, ako aj vybavenie váľandy, napr. bočnice, čelo postele.

 

Vyberte si váľandy s úložným priestorom z ponuky DREVONA.sk aj pre detské, hosťovské a študentské izby!

Spoločnosť DREVONA ponúka aj veľmi kvalitné čalúnené váľandy s úložným priestorom pre vaše detské, hosťovské či študentské izby, napr. štandardné molitanové aj pružinové váľandy ALENKA v rôznych farbách a vzoroch alebo maximálne pohodlné polohovacie jedno-lôžko FLEXI s praktickým úložným priestorom a matracom z kvalitnej PUR peny. Veľmi štýlovou možnosťou sú aj váľandy s úložným priestorom v prevedení elegantnej pohovky ELVIS alebo NAVI s tvarovaným čalúneným čelom a ozdobným vankúšikom. Výber kvalitných čalúnených postelí na stránkach DREVONA.sk je naozaj veľmi pestrý a bohatý.

 

Správne umiestnenie váľandy

Ak už máte zvolenú tie správnu váľandu s úložným priestorom, venujte pozornosť aj ich správnemu umiestneniu mimo prievanu medzi oknom a dverami a v pozícii, kde bude úložný priestor váľandy pohodlne dostupný. Dodržujte aj potrebný odstup (aspoň 80 až 120 cm) medzi posteľou a stenou či nábytkom, aby ste okolo postele mohli pohodlne prechádzať, prípadne bez problémov otvárať dvierka na skrinkách a ostatnom nábytku. Nakoniec už zostáva len kúpiť peknú a pohodlnú posteľnú bielizeň, aby ste sa na nových čalúnených posteliach mohli vyspať naozaj „do ružova“.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia