Kategórie
 
 
 

Rohová sedačka AVA SENZI

Rohové sedačky - slide 1

Rohová sedačka AVA TEMPO

Rohové sedačky - slide 2

Posledné kusy
za zvýhodnenú cenu

ALEKSANDER, rohová sedačka, €460

Cez eshop expedujeme ihneď >

Rohové sedačky - slide 3
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 

Rohové sedačky

 
 
 
 
 
 
Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
%
Do 24h u vás
Sedačka rohová béžová ALEKSANDER, Portland 22
Rozkladacia sedačka s univerzálnym rohom (Ľ/P) s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 3 kusy
Ušetríte: 6 %%
Slovenský produkt%
Univerzálna rohová sedačka šedá ANKA Tatum 279
univerzálna rohová sedacia súprava rozkladacia s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 6 kusov
%
Slovenský produkt
Rohová sedačka béžová AVA TINY Inari 23
rozkladacia s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 1 kus
%
Slovenský produkt
Sedačka rohová pravý roh žlto zelená AVA TINY
rozkladacia s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Na objednávku do 10 prac. dní 1 kus
%
Slovenský produkt
Sedačka rohová pravá bledošedá AVA TINY Soro 90
rozkladacia s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Na objednávku do 10 prac. dní 1 kus
Ušetríte: 6 %%
Slovenský produkt%
Rohová sedačka pravá béžová AVA FAMM Pacific 205
rozkladacia s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop do 10 prac. dní: 1 kus
%
Slovenský produkt
Rohová sedacia súprava hnedá ľavá AVA SENZI London 304
rohová sedacia súprava rozkladacia s úložným priestorom, ľavý roh, hnedá
Dodanie
Dodanie: Na objednávku do 10 prac. dní 1 kus
%
Rohová sedačka pravá modrá ACRUX Gusto 72
rozkladacia s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop do 10 prac. dní: 1 kus
%
Rohová sedačka pravá sivá ACRUX Gusto 86
rozkladacia s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Cez eshop do 10 prac. dní: 1 kus
%
Univerzálna sedačka šedá ALEKSANDER, Portland 91
rozkladacia s úložným priestorom
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 

Rohové sedacie súpravy od slovenského výrobcu DREVONA

Výber perfektnej sedacej súpravy je niekedy náročnejšie ako sa na prvý pohľad zdá. Nekupujete ju totiž každý týždeň a potrebujete sedaciu súpravu, ktorá je tak praktická a pohodlná, ako aj vkusná a ladí s ostatným nábytkom vo vašej obývačke.

Rohové sedacie súpravy sú perfektným riešením do väčšiny obývačiek. Majte však na pamäti niekoľko faktorov:

 

Sedačka musí byť pohodlná

Rohové sedačky od slovenského výrobcu DREVONAAk sa rozhodnete pre konkrétny štýl rohovej sedacej súpravy, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu, na rade je pohodlie. Či si vyberiete nižšie rohové sedacie súpravy s množstvom vankúšov pre ležérnejší vzhľad a ideálne pre leňošenie a pohodlné sledovanie filmov v domácom kine, alebo si vyberiete rohové sedacie súpravy s úložným priestorom, rozkladacie pre extra „posteľ“ pre hostí, alebo s vyšším chrbtovým operadlom pre väčšiu podporu pri sedení, ideálne pre posedenie s hosťom a kávičkovanie, sedacie súpravy by mali byť pohodlné, aby vám vyhovovali po každej stránke. Poprípade si môžte vybrať aj z množstva lehátok, či relaxačných kresiel, ktoré sú veľmi pohodlné a pomôžu vám cítiť sa vo vašej obývačke veľmi príjemne.

 

Výplň vankúšov a sedákov

Množstvo zákazníkov si vyberá rohové sedacie súpravy len na základe farebnosti a štýlu sedacej súpravy. Veľmi dôležitá je však aj výplň vankúšov a sedákov. Výplň vankúšov a sedacej časti bude mať veľký dopad na to, ako sa vám bude sedieť. Penové výplne napríklad majú tendenciu byť pevnejšie s väčšou podporou, zatiaľ čo páperové budú mäkšie a menej foremné – sú viac vyhovujúce pre ležiacu polohu. Každý je však individuálny a preto rôzne rohové sedacie súpravy môžu vyhovovať rôznym ľuďom.

 

Poťah sedačky

Ďalším dôležitým faktorom sú poťahy. Existujú fixné poťahy alebo snímateľné. Ak sú fixné, je dobré zvoliť materiál alebo textil, ktorý sa nešpiní a je trvácny a odolný aj v čase. Treba brať do úvahy aj to, či máte v rodine deti a domáce zvieratá. Majitelia domácich miláčikov určite ocenia vodou čistiteľné alebo vodu odpudivé poťahové látky, ktoré vyčistíte veľmi jednoducho mokrou handričkou. Tento nevsiakavý poťahový materiál je teda obľúbený a vyhľadávaný aj pre svoju ľahkú údržbu. 

 

Najnovšie trendy v sedačkách

Aj keď mnohí zákazníci chcú mať doma najmodernejšie kusy nábytku, veľmi praktická je klasická rohová sedacia súprava, ktorá je nadčasová, a s ktorou budete spokojní aj o rok. Vymieňať môžete radšej doplnky ako rôzne prehozy, deky a dekoračné vankúše, ktoré sú jednoduchšie na výmenu a môžete ich meniť často a podľa najnovších trendov.

 

Rohová sedacia súprava využije aj roh obývačky

Istotne budete súhlasiť, že rohové sedacie súpravy sú dôležitým kus nábytku do každej obývačky a sú najčastejším doplnkom k obývacím stenám. Rohové sedačky využívame nielen na sedenie, na ležanie, na odkladanie, ale nejeden človek aj na spanie. Rohové sedačky vyberáme prevažne do rozmerovo menších priestorov, ale aj podľa počtu a typu členov domácnosti. Sedačiek do rohu je niekoľko druhov: rohové sedačky s úložným priestorom, rozkladacie rohové sedačky na spanie alebo ich rôzne kombinácie. Pri kúpe rohovej sedačky zohráva úlohu nielen vzhľad sedačky, ale aj kvalita, stabilita, funkčnosť a cena.

 

Využitie rohovej sedačky

Rohové sedacie súpravy DREVONARohové sedacie súpravy sa vyrábajú najčastejšie v prevedení L s ľavým alebo pravým rohom. Medzi ďalšie typy rohových sedacích súprav zaraďujeme sedacie súpravy v tvare U alebo sedačky v tvare C. Názory ohľadom využitia rohových sedačiek sa líšia od používateľa. Pre väčšinu ľudí je sedačka miestom oddychu a pohodlne sa oprú o roh a vyložia si nohy na predĺženú časť s otvorenou knižkou, prípadne zmačknú tlačidlo na ovládači televízora.

 

Rozkladacie sedacie súpravy do rohu

Rohová sedacia súprava s rozkladaním je vynikajúci pomocník pri nečakaných, ale aj očakávaných návštevách, ktoré u vás potrebujú prespať aj vtedy, keď nemáte hosťovskú posteľ. Kvalitná rozkladacia sedačka do rohu obývačky dokáže nahradiť niekedy aj klasickú posteľ. Rozkladacia posteľ by mala byť jednoduchá a výškovo by malo zodpovedať výške postele. Pred kúpou sa však uistite, že máte dostatok priestoru na jej rozloženie.

 

Rohové sedačky s úložným priestorom

Praktický úložný priestor poskytujú aj rohové sedacie súpravy. Do úložného priestoru je jednoduchý prístup aj bez rebríka. Úložný priestor býva umiestnený väčšinou pod sedákom sedačky. Do sedačky je možné odložiť menej často používané periny, vankúše, prikrývky, ale aj staršie čísla časopisov, či rozpracované pletenie ponožiek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia