Úvod > Sedacie súpravy > Rohové sedačky
 
Rohova_sedacka_latkova_seda_AVA_TINY.jpg Rohova_sedacka_seda_ALEKSANDER.jpg Sedacka_rohova_KOMFORT_MINI_antracit.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Farba sedačky
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Rohové sedačky

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Sedačka rohová béžová ALEKSANDER

Sedačka rohová béžová ALEKSANDER
€ 389,00
Do 24h u vás

Sedačka rohová pravá antracit KOMFORT

Sedačka rohová pravá antracit KOMFORT
€ 699,00
Do 24h u vás

Univerzálna sedačka šedá ALEKSANDER

Univerzálna sedačka šedá ALEKSANDER
€ 389,00

 
 


 

Pozrite aj ďalšie sedačky:

 

> Sedacie súpravy 3+2+1

> Sedačky v tvare U

Sedacie súpravy rohové

Nevyužitý roh obývačky? Vyberte si rohovú sedaciu súpravu a maximálne tak využite priestor obývačky. Rohová sedačka je pohodlná a aj praktická. Úložný priestor v rohovej sedačke slúži na odkladanie vecí a po rozložení sedačky na nej môže prespať vaša návšteva alebo člen domácnosti.

 

 
 

Rohové sedacie súpravy

Výber perfektnej sedacej súpravy je niekedy náročnejšie ako sa na prvý pohľad zdá. Nekupujete ju totiž každý týždeň a potrebujete sedaciu súpravu, ktorá je tak praktická a pohodlná, ako aj vkusná a ladí s ostatným nábytkom vo vašej obývačke.

Rohové sedacie súpravy sú perfektným riešením do väčšiny obývačiek. Majte však na pamäti niekoľko faktorov:

Pohodlie

Rohové sedačky od slovenského výrobcu DREVONAAk sa rozhodnete pre konkrétny štýl rohovej sedacej súpravy, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu, na rade je pohodlie. Či si vyberiete nižšie rohové sedacie súpravy s množstvom vankúšov pre ležérnejší vzhľad a ideálne pre leňošenie a pohodlné sledovanie filmov v domácom kine, alebo si vyberiete rohové sedacie súpravy s úložným priestorom, rozkladacie pre extra „posteľ“ pre hostí, alebo s vyšším chrbtovým operadlom pre väčšiu podporu pri sedení, ideálne pre posedenie s hosťom a kávičkovanie, sedacie súpravy by mali byť pohodlné, aby vám vyhovovali po každej stránke.

Výplň

Množstvo zákazníkov si vyberá rohové sedacie súpravy len na základe farebnosti a štýlu sedacej súpravy. Veľmi dôležitá je však aj výplň vankúšov a sedákov. Výplň vankúšov a sedacej časti bude mať veľký dopad na to, ako sa vám bude sedieť. Penové výplne napríklad majú tendenciu byť pevnejšie s väčšou podporou, zatiaľ čo páperové budú mäkšie a menej foremné – sú viac vyhovujúce pre ležiacu polohu. Každý je však individuálny a preto rôzne rohové sedacie súpravy môžu vyhovovať rôznym ľuďom.

Poťahy

Ďalším dôležitým faktorom sú poťahy. Existujú fixné poťahy alebo snímateľné. Ak sú fixné, je dobré zvoliť materiál alebo textil, ktorý sa nešpiní a je trvácny a odolný aj v čase. Treba brať do úvahy aj to, či máte v rodine deti a domáce zvieratá.

Najnovšie trendy

Aj keď mnohí zákazníci chcú mať doma najmodernejšie kusy nábytku, veľmi praktická je klasická rohová sedacia súprava, ktorá je nadčasová, a s ktorou budete spokojní aj o rok. Vymieňať môžete radšej doplnky ako rôzne prehozy, deky a dekoračné vankúše, ktoré sú jednoduchšie na výmenu a môžete ich meniť často a podľa najnovších trendov.

 

 

Rohové sedačky od slovenského výrobcu DREVONA

Rohová sedacia súprava využije aj roh obývačky

Istotne budete súhlasiť, že rohové sedacie súpravy sú dôležitým kus nábytku do každej obývačky a sú najčastejším doplnkom k obývacím stenám. Rohové sedačky využívame nielen na sedenie, na ležanie, na odkladanie, ale nejeden človek aj na spanie. Rohové sedačky vyberáme prevažne do rozmerovo menších priestorov, ale aj podľa počtu a typu členov domácnosti. Sedačiek do rohu je niekoľko druhov: rohové sedačky s úložným priestorom, rozkladacie rohové sedačky na spanie alebo ich rôzne kombinácie. Pri kúpe rohovej sedačky zohráva úlohu nielen vzhľad sedačky, ale aj kvalita, stabilita, funkčnosť a cena.

Využitie rohovej sedačky

Rohové sedacie súpravy DREVONARohové sedacie súpravy sa vyrábajú najčastejšie v prevedení L s ľavým alebo pravým rohom. Medzi ďalšie typy rohových sedacích súprav zaraďujeme sedacie súpravy v tvare U alebo sedačky v tvare C. Názory ohľadom využitia rohových sedačiek sa líšia od používateľa. Pre väčšinu ľudí je sedačka miestom oddychu a pohodlne sa oprú o roh a vyložia si nohy na predĺženú časť s otvorenou knižkou, prípadne zmačknú tlačidlo na ovládači televízora.

Rozkladacie sedacie súpravy do rohu

Rohová sedacia súprava s rozkladaním je vynikajúci pomocník pri nečakaných, ale aj očakávaných návštevách, ktoré u vás potrebujú prespať aj vtedy, keď nemáte hosťovskú posteľ. Kvalitná rozkladacia sedačka do rohu obývačky dokáže nahradiť niekedy aj klasickú posteľ. Rozkladacia posteľ by mala byť jednoduchá a výškovo by malo zodpovedať výške postele. Pred kúpou sa však uistite, že máte dostatok priestoru na jej rozloženie.

Rohové sedačky s úložným priestorom

Praktický úložný priestor poskytujú aj rohové sedacie súpravy. Do úložného priestoru je jednoduchý prístup aj bez rebríka. Úložný priestor býva umiestnený väčšinou pod sedákom sedačky. Do sedačky je možné odložiť menej často používané periny, vankúše, prikrývky, ale aj staršie čísla časopisov, či rozpracované pletenie ponožiek.

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk