Úvod > Pohovky
 
a_Pohovka_rozkladacia_DREVONA_zlta_NIKA.jpg a_Roztahovacia_pohovka_na_spanie_hneda_XARA_drevona.jpg Pohovka_hneda_BASIC_ihned_k_odberu_drevona.jpg Pohovka_rozkladacia_bezova_DAV_drevona_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Farba pohovky
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Pohovky

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Pohovka rozkladacia béžová DAV

Pohovka rozkladacia béžová DAV
€ 399,00
Do 24h u vás

Rozkladacia pohovka ružová MONAKO

Rozkladacia pohovka ružová MONAKO
€ 265,00
Do 24h u vás

Pohovka rozkladacia sivá DAV

Pohovka rozkladacia sivá DAV
€ 399,00
Do 24h u vás

Pružinová pohovka svetlohnedá XARA

Pružinová pohovka svetlohnedá XARA
€ 299,00
Do 24h u vás

Pohovka pravá bielo-čierna ROYAL

Pohovka pravá bielo-čierna ROYAL
€ 269,00

 
 

 

Vhodné miesta na umiestnenie pohovky

 

> Obývačka

Kancelária

Detská izba

> Predsieň

> Spálňa

Komfortné pohovky

Keď prídeme domov po ťažkom dni v práci, či škole, naša prvá cesta často smeruje na pohovku alebo gauč. Možnosť sadnúť si, vyložiť si nohy na konferenčný stolík a oddýchnuť si po dlhom dni, by niektorí z nás nevymenili za žiadnu cenu. Pohovky sú teda naším útočiskom, kde naberáme sily na ďalšie aktivity, ale i miesto, odkiaľ po večeroch pozeráme televízor, kde si sadáme s rodinou a debatujeme, alebo kde usádzame priateľov a známych, keď k nám prídu na návštevu. 

 

 
 

 

pohovkyPohovky

Pohovky sú veľmi praktickým nábytkom, využiteľným vo viacerých izbách v byte či dome. Väčšinou sa predávajú ako dvojsed, čo znamená, že sú spratné a je jednoduché ich niekde umiestniť. Často sa využívajú v menších bytoch alebo garsónkach, pretože šetria miesto. Pohovky však nemusíme nevyhnutne umiestňovať iba do obývacích izieb. Perfektne sa hodia aj do detskej izby, kancelárie, na verandu, do predsiene. Záleží od toho, koľko máte miesta a kde si chcete vytvoriť miesto na posedenie.

 

Výhody pohoviek

Výhodou pohovky je, že sa dá použiť na viacero účelov. Popri prvotnej funkcii, na ktorú slúžia, teda sedenie, prípadne ležanie počas dňa, rozkladacie pohovky možno využiť aj ako posteľ. Skvelo ich využijete ako náhradnú posteľ pre hostí, v prípade malých bytov, kde je potrebné miestom šetriť, aj ako posteľ pre vás. S rozkladacími pohovkami sa manipuluje veľmi jednoducho, a pri ich rozkladaní netreba vynaložiť silu navyše. Na rozloženú pohovku už len uložíte perinu a vankúš, a lôžko je pripravené na spánok. Tak jednoducho, ako pohovky rozložíte, rovnako jednoducho ich aj zložíte naspäť. Takže ráno máte ustlané za pár sekúnd a môžete sa venovať iným veciam.

 

Mnohé rozkladacie pohovky majú taktiež úložný priestor, ktorý sa da využiť na uskladnenie perín, alebo rôznych iných vecí, na ktoré už nie je iné miesto. Tak napríklad, ak sa pohovka nachádza v detskej izbe, uložiť sa do nej môžu detské hračky, vďaka čomu  je v izbe väčší poriadok.

 

Pohovky vo vašom príbytku patria medzi ten nábytok, do ktorého by ste sa nemali báť investovať. Je to nábytok, ktorý sa často využíva a teda by mal byť kvalitný a komfortný. Na rozkladacej  pohovke by sa malo rovnako pohodlne sedieť ako aj ležať. Pohovky väčšinou mávajú opierku na ruky na jednej alebo oboch stranách. Tie umožňujú na pohovke pohodlnejšie sa usadiť a podoprieť sa. Zadná opierka taktiež nemôže chýbať. Jej tvar sa prispôsobuje tomu, či má pohovka jednu alebo dve bočné opierky.

 

pohovky

Pohovky z DREVONY

DREVONE ponúkame pohovky v rôznych farebných prevedeniach, vďaka čomu sa vám budú jednoduchšie kombinovať s ďalším nábytkom vo vašej izbe. V ponuke máme pohovky neutrálnych a tmavších farieb, ale aj farebné, ktoré pôsobia veselšie. Pokiaľ potrebujete pohovku umiestniť do detskej izby, z našej ponuky si určite vyberú aj deti.

 

Snažíme sa vám prinášať nábytok, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou. V ponuke máme pohovky slovenskej i zahraničnej výroby. Naše pohovky si môžete prísť pozrieť a zároveň aj vyskúšať do našej kamennej predajne, alebo si ich prezrieť a objednať v našom e-shope, bez toho, aby ste sa čo i len pohli z domu. DREVONA ponúka v rámci SR vynášku tovaru len za 19€ a nový tovar pri nákupe do 300 EUR vám doručí len za 9€. Pri nákupe v hodnote nad 300 EUR vám tovar doručí DREVONA úplne ZDARMA.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk