Kategórie
 
 
 

Kuchynské
linky

Kuchynské zostavy / bloky

Kuchynské linky - zostavy - slide 1
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
Kuchynské linky - zostavy
 
 

Kuchynské linky - zostavy

Pre všetkých majiteľov bytov hrajú kuchynské linky nesmierne dôležitú úlohu v celkovom vzhľade a funkčnosti kuchyne. Preto sa mnoho ľudí snaží pri rôznych úpravách a renováciách interiéru, ako prvú vynoviť práve kuchyňu a kuchynskú linku. DREVONA ponúka široké spektrum vzhľadov, materiálov, vzorov a zariadenia, ktoré sú k dispozícii. Kuchynské zostavy a kuchynské bloky DREVONAkvalitné, moderné i nadčasové. Viac o kuchynských zostavách ...

 
 
Cena
Farba
Žltá
Khaki
Strakatá
Cappuccino
Orech
Dub Lancelot
Dub San Remo
Krémová
Orech tmavý
Zelená
Tyrkysová
Modrá
Bordová
Červená
Tehlová
Oranžová
Ružová
Béžová
Mokka
Hnedá
Biela
Šedá
Antracit
Čierna
Navarra
Dub bardolino svetlý
Dub canyon
Buk
Orech rockpile
Čerešňa
Dub bardolino tmavý
Calvados
Creme
Orech makadamia
Fialová
Dub tmavý
Wenge
Mentolová
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Kuchynské linky - zostavy

Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
%
Kuchynská linka dub bard. REA ALFA UP č.1
moderná univerzálna zostava do veľkej i malej kuchyne v dezéne REA dub bardolíno
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Kuchynská linka 250 cm biela ALFA UP 1
moderná kuchynská linka 250 cm biela
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Kuchynská linka 250 cm buk ALFA UP 1
moderná kuchynská linka 250 cm buk
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Kuchynská linka 180 biela REA ALFA ZZ 2
praktická slovenská kuchynská linka šírka 180 cm v bielej farbe
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Kuchynská linka 180 dub b. REA ALFA ZZ 2
praktická slovenská kuchynská linka šírka 180 cm v dube bardolíno
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Biela kuchynská linka 180 REA ALFA ZZ 3
jednoduchá kuchynská linka šírka 180 cm v bielej farbe
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Kuchynská linka 180 dub b. REA ALFA ZZ 3
jednoduchá kuchynská linka šírka 180 cm v dube bardolíno (sonoma)
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Kuchynská linka 180 orech rock ALFA ZZ 3
kvalitná kuchynská linka šírka 180 cm v orechu rockpile
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Kuchynská linka 180 wenge REA ALFA ZZ 3
kvalitná kuchynská linka šírka 180 cm vo wenge
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Kuchynská linka 180 buk REA ALFA ZZ 3
kvalitná kuchynská linka šírka 180 cm v buku
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Slovenský produkt
Kuchynská linka 250 cm šedá grafit ALFA UP 1
moderná kuchynská linka 250 cm šedá grafit
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
%
Slovenský produkt
Kuchynská linka šedá REA ALFA ZZ 1a 250 cm, horné skrinky výšky 72 cm
šírka 250 cm, výška horných skriniek 72 cm
Dodanie
Dodanie: Cez e-shop dodáme: do 10 dní
 
 
KUCHYNSKÉ LINKY: Zostavy a bloky

Funkčnosť kuchynskej linky

Kuchynské linky - DREVONAKuchynské linky by mali byť predovšetkým funkčné. Kuchyňa je najfrekventovanejším miestom každého domova a preto správny výber zariadenia do kuchyne je nutnosťou. Samozrejme, pri výbere je dôležité prihliadať na počet ľudí obývajúcich daný domov, deti, a na to, ako často budú kuchynské linky využívané. Do menších kuchýň napríklad, pre jedného alebo dvoch zaneprázdnených ľudí, sú vhodné menšie kuchynské bloky, kde sa pripravujú len rýchle pokrmy a varí sa len príležitostne. Takéto kuchynské linky nezaberajú veľa miesta, no obsahujú základné súčasti, ktorými sú chladnička, sporák a kuchynský drez.

 

Farby

Farebnosť kuchynskej linky závisí od štýlu a vkusu majiteľa daného domu či bytu. Môžu to byť kuchynské linky nenápadné, v prírodných odtieňoch, ktoré sú nadčasové a ľahko sa kombinujú so zvyškom kuchynského zariadenia (aj pri rôznych menších zmenách ako napríklad maľovanie stien, a pod.). Ďalším variantom sú výraznejšie kuchynské linky, ktoré zaujmú práve svojou netradičnou farebnosťou, rôznym vzorovaním na dvierkach kuchynskej linky alebo tvarom – napr. zaoblené hrany, či zaujímavými neobvyklými úchytkami.

 

Malá kuchynská linka

Varenie v našej kuchyni je pre mňa relax a hobby zároveň - až po fázu, kedy treba naplniť umývačku - vtedy zavolám do kuchyne manželku, nech má aj ona zábavu :)  I keď je kuchyňa malá, na to moje varenie poskytuje dostatočný pracovný priestor. Ideálna by bola rohová kuchynská linka. Veľmi dôležitá je správna výška kuchynskej linky – ináč by ma rozbolel chrbát. Taktiež je potrebné, aby boli správne skrinky na správnych miestach. Keď niečo začne vrieť, nie je čas na hľadanie kuchynského náčinia. To musí byť vždy po ruke a ľahko dostupné.

 

Kuchynské linky DREVONA

Naše kuchynské linky sú určené do menšej alebo stredne veľkej kuchyne. Kuchynské skrinky sú navrhnuté prakticky, aby vniesli do vašej kuchyne poriadok a aby ste mali náradie vždy po ruke. Kuchynské linky obsahujú spodné kuchynské skrinky, horné kuchynské skrinky a aj pracovnú dosku. Vyberte si z našej ponuky moderné, praktické a kvalitné kuchynské linky, ktoré vám uľahčia varenie a prácu v kuchyni.

 

Moderné kuchynské linky

Kuchyňa je pýchou každej gazdinej a zároveň jednou z najdôležitejších miestností v interiéri, no nato, aby bola skutočným skvostom, potrebujete si jej realizáciu dokonale naplánovať. Dominantou kuchyne je kuchynská linka a hoci je dnešný výber naozaj široký, vybrať tú správnu, ktorá dodá vašej kuchyni život, nie je až také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Moderné kuchynské linky môžu byť štýlové, elegantné a dokážu miestnosť opticky zväčšiť, ale aj zmenšiť - preto treba kuchynskú linku vyberať dôsledne a myslieť doslova na všetko. Myslite hlavne na to, že kuchynskú linku nekupujete na jednu sezónu, ale minimálne na najbližších 5 až 10 rokov a aby ste s ňou boli spokojní aj po pár rokoch, dajte si na jej výbere záležať. 

 

Minimalistické moderné kuchynské linky

S minimalizmom sa pri téme bývanie stretávame pomerne často a to nielen pri zariaďovaní, ale aj pri nábytku. Dnes už nie sú moderné interiéri, ktoré sú preplnené nábytkom a rôznymi dekoráciami, práve naopak - IN sú vzdušné a priestranné obydlia s nevyhnutným jednoduchým nábytkom a kuchyňa nie je výnimkou. Moderné kuchynské linky sú úplne iné ako kuchynské linky kedysi. Jednoduché línie a maximálne využitý priestor sú základom pre modernú kuchynskú linku a to bez ohľadu na to, či ide o skromnú alebo priestrannú kuchyňu. Možností zostavenia kuchynskej linky je naozaj mnoho, preto by ste pred samotnou kúpou mali veľa plánovať, merať a premýšľať.

 

Moderná kuchynská linka a plánovanie

Pri plánovaní kuchyne sa zapotí nejeden majiteľ bytu a to oprávnene, pretože je to naozaj neľahký oriešok. Každá kuchyňa má iné dispozičné riešenie, priestorové možnosti či veľkosť a skôr než nejakú kuchynskú linku kúpite, mali by ste zohľadniť určité veci. Napríklad koľko úložného priestoru na potraviny a kuchynský riad budete potrebovať? Ako často varíte? Budete mať v kuchyni aj jedálenský stôl a koľko miesta zaberie? Keď už máte akú-takú predstavu o tom, kam by ste kuchynskú linku umiestnili, nezabudnite si ten priestor dôkladne pomerať a spraviť náčrt, ktorý vám pomôže lepšie sa zorientovať. Až potom sa môžete vybrať obzrieť si nejakú vhodnú modernú kuchynskú linku alebo sa poradiť s niekým, kto sa kuchynským linkám profesionálne venuje. 

 

Moderná kuchynská linka - ako si vybrať?

Kuchynské linky by mali byť prispôsobené vám a vašim potrebám. Ak ste napríklad vyššej postavy, mali by ste porozmýšľať nad vhodnou výškou pracovnej dosky, aby ste sa pri umývaní riadu či krájaní nemuseli krčiť. Rovnako dôležitá je aj výška vrchných skriniek na ktoré by ste mali bez problémov dosiahnuť bez použitia kuchynskej stoličky či schodíkov. Dnešná ponuka je široká a na výber máte kuchynskú linku s dvierkami otvárajúcimi dohora aj do bokov, no v súčasnosti je populárnejšia hlavne prvá možnosť. Ideálna dĺžka kuchynskej linky je okolo 4 metrov a optimálna výška pracovnej dosky by sa mala pohybovať okolo 90cm, pričom drez môže byť ešte o niekoľko centimetrov vyšší. Vedľa drezu by malo byť nejaké to miesto na odkladanie tanierov a vzdialenosť varnej dosky od drezu by mala byť minimálne 50cm. 

 

Farba a materiál moderných kuchynských liniek

Pokiaľ sledujete najnovšie trendy v bývaní, určite vám neušlo, že biela vládne kuchyniam. Niet sa čomu čudovať, pretože biela farba je nadčasová, elegantná a nikdy nevyjde z módy. Navyše kuchynské linky v bielom šate pôsobia vzdušne a čisto, nehovoriac o tom, že dokážu opticky zväčšiť miestnosť aj ju presvetliť. Ak vám ale biela nevyhovuje, skúste siahnuť po iných jemných odtieňoch ako napríklad sivá, maslová, béžová a iné, pričom farba by mala ladiť s farbou podlahy. Pokiaľ ide o materiál, moderná kuchynská linka sa najčastejšie vyrába z kvalitného lamina, ktorý je v porovnaní s masívom podstatne lacnejší, no zároveň tvarovo stálejší a ľahko sa udržiava, čo je veľkou výhodou, pretože kuchynské dvierka sa rýchlo špinia.

Moderná slovenská kuchyňa

Moderné kuchynské linky od Drevony

Cesta ku kvalitnej kuchynskej linke a krásnej kuchyni, ktorú nám budú všetci závidieť je síce dlhá a náročná, no výsledok stojí zato. Nakupujte kuchynskú linku iba u overených predajcoch, ktorí vedia zaručiť jej kvalitu a zároveň vám poradiť ohľadom jej výberu. U nás v Drevone vám ponúkame kuchynské linky vyrábané z kvalitného materiálu a kúpiť si ich môžete v našom eshope za naozaj výhodné ceny. Vytvorte si aj vy dokonalú kuchyňu s kuchynskými linkami od Drevony!

 

Biela kuchynská linka – kráľovná moderného aj tradičného interiéru

Každá kuchyňa je veľmi dôležitý spoločenský a pritom aj praktický priestor, s ktorým sa je potrebné dokonale vyhrať, aby nám vo finále poskytoval skutočný komfort, dokonalú funkčnosť aj estetický pôžitok. Pri výbere novej kuchyne a jej zariaďovaní buďte preto naozaj náročný, dôsledný a precízny do posledného detailu, lebo v prípade kuchýň ide nielen o značnú finančnú investíciu, ale aj o dlhoročnú investíciu, keďže väčšina z nás kuchynskú linku asi nevymieňa každý druhý rok ako to môžeme urobiť v prípade doplnkov a dekorácií. Vyberte si preto naozaj nadčasovú kuchyňu, ktorá tak skoro nevyjde z módy a ktorá sa vám bude rovnako páčiť aj o niekoľko rokov. Takýmto nadčasovým kúskom je určite biela kuchynská linka.

 

Biela farba a svetlé tóny kuchyňu aj celý interiér vyslovene rozžiaria

Biela je farbou, ktorou nemôžete nikdy nič pokaziť, skôr naopak, biela farba a svetlé tóny kuchyňu aj celý interiér rozžiaria, opticky zväčšia a dodajú mu určitú noblesu, eleganciu a šarm. Biela kuchynská linka je tak určite skvelou voľbou pre každý interiér, či už je zariadený moderne alebo v duchu tradícií. Nezabúdajte, že v jednoduchosti sa skrýva krása a biela farba taká rozhodne je - krásna, jednoduchá a pritom úžasná a jedinečná. Veľkou výhodou je aj jej neutrálnosť, čo vám otvára takmer neobmedzené možnosti rôznych farebných kombinácii v podobe doplnkov a dekorácii, pretože s bielou farbou vyzerá takmer každá výraznejšia farba úžasne.

 

Krásna v akomkoľvek štýle

Biela kuchynská linka pristane interiéru v akomkoľvek štýle, napr. hladké, biele, predné plochy vo vysokom lesku sú veľmi populárne v moderných, minimalisticky zariadených interiéroch, kým biela alebo svetlé farby v dezéne dreva v hladkom alebo frézovanom prevedením dvierok dokonale dotvárajú vidiecky a vintage štýl kuchyne. Biela kuchynská linka je tiež dominantou interiéru v škandinávskom, severskom štýle, ktorý preferuje jednoduchosť, prírodné materiály a svetlé odtiene farieb. Celkový vzhľad a štýl kuchyne dokonale dotvoria aj malé detaily, ako sú napr. úchytky, prípadné presklenia či otvorené horné skrinky.

 

Biele kuchynské linky v kombinácii s drevom v tmavšom odtieni sú stále veľmi trendy

Dokonalý efekt vytvorí aj biela kuchynská linka v kombinácii s prírodným, tmavším odtieňom dreva a tak sú stále veľmi populárne trendy kombinácie bielych kuchynských skriniek s tmavou drevenou pracovnou doskou alebo aj kombinácia bielej vo vysokom lesku s matným drevom. Výborne funguje dizajn kuchyne, kde kuchynská linka pozostáva zo spodných skriniek bielej farby vo vysokom lesku a vrchných skriniek v tmavom matnom odtieni dreva alebo aj naopak. Biele kuchynské linky ponúkajú naozaj veľa rôznych možností ako si zariadiť dokonalú kuchyňu.

 

Kvalitná slovenská kuchynská linka z ponuky DREVONY

Ak si v blízkom čase plánujete zadovážiť kuchynskú linku (možno práve tú vysnenú bielu) máte veľa otvorených možností, lebo v súčasnosti si je naozaj z čoho vyberať, keďže na trhu je veľké množstvo kuchynských liniek, od rôznych domácich aj zahraničných výrobcov a biele kuchynské linky nechýbajú ani v ponuke známej slovenskej nábytkárskej spoločnosti DREVONA s dlhoročnou tradíciou. Kvalitná a cenovo dostupná biela kuchynská linka REA ALFA v základnej zostave alebo sektorové kuchyne REA ALFA UP v bielej farbe, ale aj rôznych dezénoch dreva, ktoré si môžete vyskladať presne podľa svojich potrieb určite splnia vaše predstavy a očakávania. Vybrať si dokonca môžete aj svetlo-tmavú kombináciu kuchyne v dezéne wenge a svetlé navarro.

 

Stačí naozaj málo a vaša biela kuchynská linka bude vždy trendy

Biela kuchyňa môže byt celé roky jedna a tá istá a predsa zakaždým celkom iná. V tom tkvie jej najväčšia výhoda a nadčasovosť. Stačí naozaj málo, možno spomínaná výmena pracovnej dosky a zásteny alebo výmena úchytiek na skrinkách po niekoľkých rokoch užívania a biela kuchyňa razom zmení svoj vzhľad. A niekedy stačí ešte menej, napr. ladiť dekorácie v bielej kuchyni, ako sú napr. obrusy, prestierania, keramika, vždy podľa farby, ktorá je aktuálne v móde, napr. fialová, tyrkysová, zelená a vaša biela kuchyňa bude vždy trendy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia