Úvod > Kuchyne > Kuchynské zostavy
 
Kuchyna_wenge_REA_ALFA_UP.jpg Kuchynska_linka_lacna_DREVONA.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Kuchynské zostavy

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Kuchynská linka 240 cm dub b. VIKTÓRIA

Kuchynská linka 240 cm dub b. VIKTÓRIA
€ 189,00

 
 

Kuchynské linky DREVONA

Pre všetkých majiteľov domov hrajú kuchynské linky nesmierne dôležitú úlohu v celkovom vzhľade a funkčnosti kuchyne. Preto sa mnoho ľudí snaží pri rôznych úpravách a renováciách interiéru, ako prvú vynoviť práve kuchyňu a kuchynské linky, a vdýchnuť do nich nový život. DREVONA ponúka široké spektrum vzhľadov, materiálov, vzorov a zariadenia, ktoré sú k dispozícii. Kuchynské linky DREVONAkvalitné, moderné i nadčasové. Z ponuky si môžete vybrať online alebo v niektorej z našich kamenných predajní (Bratislava, Čadca, Kežmarok, Komárno, Šaľa, Sereď, Zlaté Moravce).  

Funkčnosť

Kuchynské linky - DREVONAKuchynské linky by mali byť predovšetkým funkčné. Kuchyňa je najfrekventovanejším miestom každého domova a preto správny výber zariadenia do kuchyne je nutnosťou. Samozrejme, pri výbere je dôležité prihliadať na počet ľudí obývajúcich daný domov, deti, a na to, ako často budú kuchynské linky využívané. Do menších kuchýň napríklad, pre jedného alebo dvoch zaneprázdnených ľudí, sú vhodné menšie kuchynské linky, kde sa pripravujú len rýchle pokrmy a varí sa len príležitostne. Takéto kuchynské linky nezaberajú veľa miesta, no obsahujú základné súčasti, ktorými sú chladnička, sporák a kuchynský drez.

Farby

Farebnosť kuchynskej linky závisí od štýlu a vkusu majiteľa daného domu či bytu. Môžu to byť kuchynské linky nenápadné, v prírodných odtieňoch, ktoré sú nadčasové a ľahko sa kombinujú so zvyškom kuchynského zariadenia (aj pri rôznych menších zmenách ako napríklad maľovanie stien, a pod.). Ďalším variantom sú výraznejšie kuchynské linky, ktoré zaujmú práve svojou netradičnou farebnosťou, rôznym vzorovaním na dvierkach kuchynskej linky alebo tvarom – napr. zaoblené hrany, či zaujímavými neobvyklými úchytkami.

 

 
 

Malá kuchynská linka

Kuchynské linkyVarenie v našej kuchyni je pre mňa relax a hobby zároveň - až po fázu, kedy treba naplniť umývačku - vtedy zavolám do kuchyne manželku, nech má aj ona zábavu :)  I keď je kuchyňa malá, na to moje varenie poskytuje dostatočný pracovný priestor. Ideálna by bola rohová kuchynská linka. Veľmi dôležitá je správna výška kuchynskej linky – ináč by ma rozbolel chrbát. Taktiež je potrebné, aby boli správne skrinky na správnych miestach. Keď niečo začne vrieť, nie je čas na hľadanie kuchynského náčinia. To musí byť vždy po ruke a ľahko dostupné.

 

Kuchynské linky DREVONA

Naše kuchynské linky sú určené do menšej alebo stredne veľkej kuchyne. Kuchynské skrinky sú navrhnuté prakticky, aby vniesli do vašej kuchyne poriadok a aby ste mali náradie vždy po ruke. Kuchynské linky obsahujú spodné kuchynské skrinky, horné kuchynské skrinky a aj pracovnú dosku. 

Vyberte si z našej ponuky moderné, praktické a kvalitné kuchynské linky, ktoré vám uľahčia varenie a prácu v kuchyni.

 

Kuchynské skrinky spodné | Kuchynské skrinky horné

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk