Kategórie
 
 
 

Botníky

Botník REA 2R UP, dub lancelot

Pozri detail

Botníky - slide 1
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky na predajniach.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 
Botníky
 
 
Cena
Farba
Dub Lancelot
Biela
Antracit
Navarra
Dub bardolino svetlý
Dub canyon
Buk
Orech rockpile
Wenge
Umiestnenie
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
 
 

Botníky

Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
%
Slovenský produkt
Botník dvojradový wenge REA 2R UP
dvojradový botník so zásuvkou do predsiene vo wenge
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 1 kus
%
Slovenský produkt
Botník vyklápací buk REA 3R UP
trojradový botník so zásuvkou do predsiene v dezéne REA buk
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 1 kus
%
Slovenský produkt
Botník so zrkadlom wenge VALENTIN
botníková skriňa so zrkadlom wenge VALENTIN
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 10 kusov
%
Slovenský produkt
Botník so zrkadlom biely 60x180 VALENTIN
Botníková skriňa so zrkadlom biela VALENTIN
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 20 kusov
%
Slovenský produkt
Botník so zrkadlom dub bardolino 60x180 VALENTIN
Botníková skriňa so zrkadlom v dube bardolino 60x180 VALENTIN
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 13 kusov
%
Slovenský produkt
Botník dub bardolíno BASIC BOT 60V vysoký
Trojradový výklopný botník 60 x 123 cm v dezéne dub bardolíno
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 14 kusov
%
Slovenský produkt
Botník dub bardolíno BASIC BOT 120V veľký
Trojradový výklopný botník 120 x 123 cm v dezéne dub bardolíno
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 11 kusov
%
Slovenský produkt
Úzky botník dub bardolíno BASIC BOT 60N
Dvojradový výklopný botník 60 x 85 cm v dezéne dub bardolíno
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 12 kusov
%
Slovenský produkt
Nízky botník dub bardolíno BASIC BOT 120N
Dvojradový výklopný botník 120 x 85 cm v dezéne dub bardolíno
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 10 kusov
%
Slovenský produkt
Výklopný botník dub bardolíno REA 3R UP
trojradový botník so zásuvkou do predsiene v dezéne REA dub bardolíno
Dodanie
Dodanie: Doručíme do 27.4.2020
%
Slovenský produkt
Výklopný botník dub sonoma REA 2R UP
dvojradový botník so zásuvkou do predsiene v dezéne REA dub sonoma
Dodanie
Dodanie: Doručíme do 27.4.2020
%
Slovenský produkt
Botník biely dvojradový REA 2R UP
dvojradový botník so zásuvkou do predsiene v bielej farbe
Dodanie
Dodanie: Doručíme do 27.4.2020
 
 

Botník ako praktický spoločník do každej predsiene | Botníky DREVONA

Predsieň je zvyčajne prvým vstupným priestorom domu alebo bytu, je to zároveň prvé miesto, ktoré každá vaša návšteva uvidí, je teda vašou vizitkou a tiež má veľký podiel na vytváraní prvého dojmu z vášho príbytku. Predsieň je však dôležitým miestom nielen pre vaše návštevy, ale aj pre vás samotných, pretože je to miestnosť, ktorá vás doma privíta po dlhom a náročnom dni v práci a tak by mala byť nielen vkusne a prakticky zariadená, ale aj čistá a uprataná, aby mohla navodiť ten správny pocit útulného domova. V predsieni sa nezaobídete bez nábytku, ktorého súčasťou by mal byť botník alebo hneď aj botníkyvešiaková stena či skriňa.

 

Nábytok, ktorý vo vašej predsieni nesmie chýbať

To, čím je asi každá predsieň typická, je množstvo zvrškov (vetroviek, kabátov a búnd), ale aj veľmi veľa rôznych sezónnych doplnkov ako sú čiapky, rukavice, šály či dáždniky, pre ktoré je v záujme udržania poriadku v predsieni dôležité vytvoriť dostatok úložného priestoru. Ale to hlavné, s čím je ešte potrebné sa v každej predsieni popasovať, je veľké množstvo rôznych topánok. Botník je preto dôležitým kusom nábytku, ktorý by nemal v žiadnej predsieni chýbať. Našťastie je výber botníkov už oveľa pestrejší ako tomu bolo v minulosti a tak si stačí len vybrať ten správny práve pre vašu predsieň.

 

Aký botník si do predsiene vybrať?

Výber vhodného botníka je potrebné prispôsobiť viacerým kritériám a tak skôr ako sa rozhodnete konkrétny botník do vašej domácnosti kúpiť, zamyslite sa nad tým, aké by mal mať rozmery. Pri voľbe ideálnej veľkosti botníka musíte zohľadniť priestor, ktorý máte k dispozícii a tiež počet členov domácnosti, od ktorého sa odvíja aj množstvo topánok, ktoré potrebujete uskladniť. Rovnako sa musíte rozhodnúť či uprednostníte samostatný botník alebo si ho predstavujete skôr ako súčasť predsieňovej zostavy. Samostatne stojace botníky si môžete vybrať v rôznych prevedeniach, napr. otvorené, uzavreté, klasické poličkové či výklopné a aj v rozličných dezénoch dreva (napr. dub sonoma, dub bardolíno, wenge).

 

...aby zapadol do celkovému štýlu predsiene...

Aj keď je úložný priestor v predsieni veľmi dôležitý, predsa len si nábytok do tejto miestnosti vyberáme aj podľa jeho estetického vzhľadu a štýlu, ktorý sa nám páči. Pri výbere predsieňovej zostavy je zrejmé, že bude ladená v jednotnom štýle, ak si však vyberáte jednotlivé komponenty ako napr. botníky, vešiakovú stenu či predsieňovú skriňu samostatne, je potrebné prihliadať aj na ich vzájomné estetické zosúladenie, aby ste vytvorili z vašej predsiene naozaj harmonický a útulný priestor.

 

Na čo ešte nezabudnúť pri výbere?

Okrem pekného dizajnu a dostatočnej kapacity pre komfortné uloženie topánok, je dôležité i ostatné vybavenie, ktorým nový botník môže disponovať, napr. zásuvky na uskladnenie čistiacich potrieb určených pre topánky alebo pri nižších typoch botníkov môže byť ich vrchná časť uspôsobená ako lavica na sedenie, ktorá vám uľahčí každodenné obúvanie aj vyzúvanie. Veľmi praktické sú aj vysoké botníky, kde nielen uskladníte množstvo obuvi, ale často majú práve prednú plochu dvierok riešenú ako zrkadlo, ktoré je veľmi dôležitou súčasťou každej predsiene.

 

Praktické a kvalitné botníky od Drevony skrášlia aj vašu predsieň

Moderné výklopné botníky a predsieňové zostavy nájdete aj v ponuke nášho e-shopu DREVONA. Botníky sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky v jednoduchom a dobre kombinovateľnom dizajne, napr. svetlý dub bardolíno, ktorý je vhodný aj do tmavšej či menšej predsiene. Výklopný botník môže mať dvojradové alebo aj trojradové prevedenie s praktickou zásuvkou vo vrchnej časti a vďaka svojej 24 cm hĺbke nezaberie ani príliš veľa miesta. Veľkou výhodou týchto praktických botníkov je aj to, že ide o domáce - slovenské výrobky zhotovené kvalitnou značkou DREVONA, ktoré sú vhodné do každej modernej predsiene.

 

Podľa akých kritérií si najčastejšie vyberáme skrinku na topánky?

Tak, ako pri väčšine nábytku do domácnosti, aj pri výbere skrinky na topánky rozhoduje prvý dojem, teda to, či sa nám skrinka na topánky páči svojím dizajnovým prevedením, štýlom, farebným odtieňom či dezénom dreva, v ktorom je zhotovená. Veľmi dôležitá je aj samotná veľkosť skrinky a jej rozmery (šírka, výška, hĺbka), ktoré musia presne zapadať do priestoru, ktorý máme na umiestnenie skrinky k dispozícii. Pri výbere skrinky na topánky si ďalej ešte všímame spôsob ukladania topánok (napr. výklopný alebo poličkový systém) a tiež kapacitu, ktorou skrinka disponuje, pretože úložný priestor môže byť rozvrhnutý rôzne a tak sa vám do niektorých skriniek na topánky zmestí pokojne aj   24 párov topánok, kým do iných napr. len 6 párov.

 

Aký typ si vybrať do vašej predsiene?

To, aký typ skrinky si vyberáme najčastejšie, určuje naša predsieň a jej dispozičné riešenie či veľkosť, ktorej musíme výber prispôsobiť. Ak máme rozmerovo veľkorysejšiu predsieň, potom aj škála našich možností a výberu je podstatne väčšia ako pri rozmerovo menších a najmä príliš úzkych vstupných chodbách, halách a predsieňach. Pre úzku predsieň býva najlepšou voľbou práve výklopná skrinka na topánky, ktorá dokonale šetrí priestor práve svojim útlym a na priestor menej náročným prevedením (s hĺbkou približne okolo 20 cm), ktoré je dostupné v rôznych výškach (napr. dvoj, 3, 4 aj 5 radové). Skrinky na topánky si môžete zvoliť aj ako klasický otvorený regál alebo (ak vám to priestor umožňuje) v podobe väčšej policovej skrine s dvierkami či ako súčasť kompletnej predsieňovej zostavy. Dizajnovo pekné sú aj vešiaky spojené so zrkadlami, ktoré dodávajú prieestoru moderný nádych.

 

Výber skrinky podľa materiálu, z ktorého je zhotovená

Skrinky na topánky sa rozlišujú aj typom materiálu, z ktorého sú vyrobené. Medzi tie najbežnejšie patria najmä skrinky z laminovanej drevotriesky, ktoré sú cenovo dostupné a zároveň dostatočne kvalitné pre účel, ktorému majú slúžiť. V ponukách však nájdete napr. aj plastové, prípadne kovové botníky kombinované so sedením či drevené skrinky na topánky z masívu určené aj pre tých najnáročnejších.

 

Skrinka na topánky od DREVONY – dobrá kvalita a pekný dizajn za rozumnú cenu

Veľmi kvalitné, praktické a dizajnovo pekné skrinky na topánky si môžete vybrať aj z ponuky nábytku DREVONA, kde si ich môžete kúpiť ako súčasť kompletnej predsieňovej zostavy, ale aj ako samostatnú skrinku na topánky, napr. trojradový výklopný botník so zásuvkou v prevedení dub bardolíno v jednoduchom klasickom dizajne, ktorý dokonale zapadne do každej predsiene. Výklopná skrinka na topánky je naviac slovenský produkt vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky pod značkou DREVONA, ktorá je vždy zárukou kvalitného a spoľahlivého nábytku.

 

Dve dôležité pravidlá pre dlhú životnosť vašej skrinky na topánky

Aby vaša nová skrinka na topánky slúžila v domácnosti dlhé roky a pritom stále dobre vyzerala, je dôležité odkladať do nej vždy len čistú a suchú obuv, nikdy nie topánky, ktoré sú mokré a znečistené. Taktiež je potrebné, aby bola skrinka na topánky odvetrávaná a pravidelne ošetrená čistiacim prostriedkom určeným presne na materiál, z ktorého je vyrobená, rovnako ako si to vyžaduje aj ostatný nábytok v domácnosti. Zvlášť záležať si dajte, ak ide skrinku z dreva, ktoré si pre svoj pekný vzhľad vyžaduje pravidelnú starostlivosť.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia