Úvod > Botníky
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Počet priečinkov
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Botníky

 

 
 

Botník ako praktický spoločník do každej predsiene | Botníky DREVONA

Predsieň je zvyčajne prvým vstupným priestorom domu alebo bytu, je to zároveň prvé miesto, ktoré každá vaša návšteva uvidí, je teda vašou vizitkou a tiež má veľký podiel na vytváraní prvého dojmu z vášho príbytku. Predsieň je však dôležitým miestom nielen pre vaše návštevy, ale aj pre vás samotných, pretože je to miestnosť, ktorá vás doma privíta po dlhom a náročnom dni v práci a tak by mala byť nielen vkusne a prakticky zariadená, ale aj čistá a uprataná, aby mohla navodiť ten správny pocit útulného domova. V predsieni sa nezaobídete bez nábytku, ktorého súčasťou by mal byť botník alebo hneď aj botníkyvešiaková stena či skriňa.

 

Nábytok, ktorý vo vašej predsieni nesmie chýbať

To, čím je asi každá predsieň typická, je množstvo zvrškov (vetroviek, kabátov a búnd), ale aj veľmi veľa rôznych sezónnych doplnkov ako sú čiapky, rukavice, šály či dáždniky, pre ktoré je v záujme udržania poriadku v predsieni dôležité vytvoriť dostatok úložného priestoru. Ale to hlavné, s čím je ešte potrebné sa v každej predsieni popasovať, je veľké množstvo rôznych topánok. Botník je preto dôležitým kusom nábytku, ktorý by nemal v žiadnej predsieni chýbať. Našťastie je výber botníkov už oveľa pestrejší ako tomu bolo v minulosti a tak si stačí len vybrať ten správny práve pre vašu predsieň.

 

Aký botník si do predsiene vybrať?

Výber vhodného botníka je potrebné prispôsobiť viacerým kritériám a tak skôr ako sa rozhodnete konkrétny botník do vašej domácnosti kúpiť, zamyslite sa nad tým, aké by mal mať rozmery. Pri voľbe ideálnej veľkosti botníka musíte zohľadniť priestor, ktorý máte k dispozícii a tiež počet členov domácnosti, od ktorého sa odvíja aj množstvo topánok, ktoré potrebujete uskladniť. Rovnako sa musíte rozhodnúť či uprednostníte samostatný botník alebo si ho predstavujete skôr ako súčasť predsieňovej zostavy. Samostatne stojace botníky si môžete vybrať v rôznych prevedeniach, napr. otvorené, uzavreté, klasické poličkové či výklopné a aj v rozličných dezénoch dreva (napr. dub sonoma, dub bardolíno, wenge).

 

...aby zapadol do celkovému štýlu predsiene...

Aj keď je úložný priestor v predsieni veľmi dôležitý, predsa len si nábytok do tejto miestnosti vyberáme aj podľa jeho estetického vzhľadu a štýlu, ktorý sa nám páči. Pri výbere predsieňovej zostavy je zrejmé, že bude ladená v jednotnom štýle, ak si však vyberáte jednotlivé komponenty ako napr. botníky, vešiakovú stenu či predsieňovú skriňu samostatne, je potrebné prihliadať aj na ich vzájomné estetické zosúladenie, aby ste vytvorili z vašej predsiene naozaj harmonický a útulný priestor.

 

Na čo ešte nezabudnúť pri výbere?

Okrem pekného dizajnu a dostatočnej kapacity pre komfortné uloženie topánok, je dôležité i ostatné vybavenie, ktorým nový botník môže disponovať, napr. zásuvky na uskladnenie čistiacich potrieb určených pre topánky alebo pri nižších typoch botníkov môže byť ich vrchná časť uspôsobená ako lavica na sedenie, ktorá vám uľahčí každodenné obúvanie aj vyzúvanie. Veľmi praktické sú aj vysoké botníky, kde nielen uskladníte množstvo obuvi, ale často majú práve prednú plochu dvierok riešenú ako zrkadlo, ktoré je veľmi dôležitou súčasťou každej predsiene.

 

Praktické a kvalitné botníky od Drevony skrášlia aj vašu predsieň

Moderné výklopné botníky a predsieňové zostavy nájdete aj v ponuke nášho e-shopu DREVONA. Botníky sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky v jednoduchom a dobre kombinovateľnom dizajne, napr. svetlý dub bardolíno, ktorý je vhodný aj do tmavšej či menšej predsiene. Výklopný botník môže mať dvojradové alebo aj trojradové prevedenie s praktickou zásuvkou vo vrchnej časti a vďaka svojej 24 cm hĺbke nezaberie ani príliš veľa miesta. Veľkou výhodou týchto praktických botníkov je aj to, že ide o domáce - slovenské výrobky zhotovené kvalitnou značkou DREVONA, ktoré sú vhodné do každej modernej predsiene.

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk