Úvod > Predsieňové zostavy
 
Predsien_biela_REA_DUBLIN.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Farba skrine
Šírka skrine
Výška skrine
Typ skrine
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Predsieňové zostavy

Zobraziť na stránku: 

 

 
 

Predsieňové zostavy – jednoduché a účelné kombinácie s dokonalým efektom

Každý z nás má iný vkus, rozdielny stupeň náročnosti a aj iné predstavy o tom, ako by mal byť zariadený práve jeho príbytok. Ak by sme mali v otázke zariaďovania interiéru ísť pekne po poriadku, tak prvým priestorom bytu je zvyčajne jeho vstupná časť, nazývaná aj predsieň. Nie vždy však práve predsieni a jej vkusnému zariadeniu venujeme pozornosť, ktorú by si naozaj zaslúžili. Možno nás odrádza nedostatok priestoru, s ktorým sa pasujeme vo väčšine klasických bytových predsiení alebo nevhodne riešená dispozícia predsiene či nedostatok finančných prostriedkov, ale práve zle riešené predsiene sú najväčšou výzvou a správne zvolená kombinácia nábytku a doplnkov, či vkusná multifunkčná predsieňová zostava dokáže aj takúto predsieň  vylepšiť a zútulniť.

 

Multifunkčné predsieňové zostavy pre prakticky, jednoducho a účelne zariadené predsiene

Mať kam odložiť kabáty a ostatné zvršky, topánky aj sezónne doplnky ako sú dáždniky,čiapky, rukavice či šál a skontrolovať svoj vzhľad skôr ako otvoríme dvere bytu a vykročíme do ulíc... Skriňa, vešiak, botník a zrkadlo je základ toho, čo každá praktická predsieň určite potrebuje, tak prečo to nevyriešiť jednoducho a účelne? Multifunkčná predsieňová zostava vám poskytne všetko potrebné v rámci jedného kúska nábytku a dokonca v peknom jednotnom dezéne bez toho, aby ste museli premýšľať nad tým, ako skombinovať novú skrinku na topánky s pôvodnou vešiakovou stenou či skriňou. Moderné predsieňové zostavy vyriešia dizajn a vzhľad vašej predsiene za vás.

 

Ideálna predsieňová zostava práve pre vás

Nech kupujete akýkoľvek nábytok, myslite vždy na kvalitu a platí to aj pre predsieňové zostavy, ktoré budete využívať takmer denne napr. pri vyberaní a odkladaní obuvi, búnd. Každá predsieňová zostava by tiež mala vydržať záťaž množstva sezónnych kabátov, preto sú materiály, z ktorého je vyrobená, ale aj celková kvalita vyhotovenia také dôležité. Aj z hľadiska životnosti sa viac oplatí  dlhodobá, aj keď možno o niečo vyššia investícia do kvalitných kúskov ako lacné produkty, ktoré príliš dlho v dobrom a funkčnom stave nevydržia. Veľmi dôležité je nájsť aj ideálny rozmer teda predsieňovú zostavu, ktorá do vašej predsiene rozmerovo dokonale zapadne.

 

Čo okrem kvality a správneho rozmeru ešte nesmie chýbať?

Pri výbere zostavy do predsiene sa dôkladne zamerajte aj na jej vybavenie napr. aký veľký je priestor na odkladanie topánok (bude pre vašu rodinu postačujúci?), funguje botník na vyklápací systém či je klasický s dvierkami? Disponuje predsieňová zostava dostatočne vysokou skriňou aj na odkladanie dlhých kabátov či plášťov, ak práve také modely s obľubou nosíte?  Väčšie a priestranné skrine sú vždy výhodou a pokojne si v nich môžete uschovať aj cestovnú batožinu ako sú kufre či dokonca vysávač. Panel s kvalitnými háčikmi na vešanie a zrkadlo by mali byť samozrejmosťou, veľmi praktická je aj jedna či dve zásuvky na odkladanie drobností ako sú impregnačný sprej na topánky, kefa a handričky na čistenie alebo lyžica na obúvanie.

 

Kvalita od DREVONY do vašej predsienePredsieňová zostava so zrkadlom

Veľmi kvalitný slovenský nábytok vrátane predsieňových zostáv ponúka aj DREVONA, kde si môžete vyberať z niekoľkých zaujímavých prevedení aj rozmerov. Ideálna voľba aj do menších predsiení a chodieb je predsieňová zostava REA DUBLIN, ktorá vám poskytne multifunkčný úložný priestor. Jej súčasťou je panel s piatimi háčikmi na vešanie, výklopná skrinka na topánky, zásuvka aj prakticky riešená šatníková skriňa so zrkadlom. REA DUBLIN je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky a zvoliť si môžete niektorý z moderných drevo dezénov alebo krásnu bielu farbu prevedenia.

 

Aj jednoduché predsieňové zostavy vyzerajú efektne

V jednoduchosti je krása a tak často práve jednoduché, ale zato účelne riešené predsieňové zostavy pôsobia aj v rozmerovo menších predsieňach veľmi vkusne a efektne. Ak je vaša predsieň o niečo veľkorysejšia, pokojne ju zariaďte napr. predsieňovou zostavou REA PLAY 3 tiež z ponuky DREVONY. Predsieňová zostava vám každopádne pomôže udržiavať vašu vstupnú zónu vždy pekne upratanú a zorganizovanú.

 

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk