Úvod > Obývacie steny
 
Obyvacia_stena_dub_sonoma_REA_DENISA_UP_1.jpg Obyvacia_stena_orech_rockpile_REA_DENISA_UP_2.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Obývacie steny

Zobraziť na stránku: 

 

 
 


 

Obývačkový nábytok

> Sedacie súpravy

Pohovky

> TV stolíky

> Konferenčné stolíky

> Vitríny a knižnice

 

Moderné obývacie steny 

Všetko sa časom nejakým spôsobom mení a to isté platí aj pre obývacie steny. Ich vzhľad a dizajn sa totiž za posledné roky výrazne zmenil. Kedysi moderné masívne obývacie steny, ktoré zaberali celú jednu stenu obývacej izby, dnes nahrádzajú obývacie steny alebo zostavy menších rozmerov, ktoré navyše možno rozmiestniť podľa vlastnej potreby a uváženia. Výsledným efektom je viac priestoru v miestnosti. Ten sa môže vyplniť nejakým dizajnovým doplnkom, prípadne nechať prázdny. Obývačky preplnené nábytkom dnes už totiž nie sú veľmi v móde. Trendom sa stali otvorené priestory a nábytok jednoduchých, no pritom dizajnovo zaujímavých tvarov.

 

 

 
 

 

obývacie steny

Obývacie steny

Nevýhodou klasických obývacích stien je napríklad to, že neposkytujú dostatočný priestor pre dnešné televízory veľkých rozmerov. Na jeho umiestnenie sa používa TV stolík alebo skrinka, ktoré sú súčasťou sektorovej obývacej steny. TV skrinka poskytuje dostatok miesta pre uloženie DVD/BluRay prehrávača a niekoľkých ďalších drobností. Dekoratívne predmety, ktoré by ste chceli v obývačke, vystaviť môžete uložiť napríklad do skrine s presklenými dverami (vitríny). Zberatelia filmových a hudobných nosičov, ale i kníh, určite využijú regály a knižnice, v ktorých ich poklady budú ľahko prístupné a hlavne v nich bude lepší prehľad.

 

Moderné obývacie steny zahŕňajú aj závesné skrinky a komody (s dvierkami alebo bez), ktoré možno zavesiť na stenu a lepšie tak využiť miesto v obývačke. Doplniť sa môžu závesnými policami, ktoré dobre poslúžia ako miesto pre fotografie, dekoratívne predmety, knihy, ale aj pre izbové kvety, ktoré miestnosť oživujú a vytvárajú príjemnú atmosféru.

 

Praktická obývačka

Sektorový nábytok, ako vidíte, je veľmi praktický. Ak vás začne nudiť jeho rozmiestnenie, nič vám nebráni v tom, aby ste ho zmenili. Niektoré skrinky majú navyše aj pogumované kolieska, takže premiestňovanie bude ešte jednoduchšie. Nábytok je taktiež veľmi jednoduchý na údržbu. A ak niekto na upratovanie nemá príliš času alebo chuti, stačí keď si vyberie skrinky z dvierkami, vďaka čomu mu odpadne veľa roboty pri utieraní prachu z políc.

 

Obývacie steny rôznych farieb

Možnosť kombinovania sektorového nábytku je takmer nekonečná. Nemusíte si kúpiť celú obývaciu stenu, ale len tie kusy, ktoré potrebujete a na ktoré máte vo vašej obývačke dostatok miesta. Obývacie steny a zostavy sa navyše predávajú v rôznych farebných kombináciách, takže vyberie si určite každý. Pre tých, ktorí majú radi klasický drevený vzhľad, máme na výber obývacie steny s kresbou viacerých druhov dreva. Samozrejme ponúkame i nábytok v jednoduchých farbách, ako sú biela, čierna, cappuccino a podobne. Na svoje si teda prídu aj zástancovia moderného štýlu.

 

obývacie steny a sedačkySedacia súprava a konferenčný stolík

Obývačku však netvorí iba obývacia stena. Nemôže v nej chýbať ani sedacia súprava spolu s konferenčným stolíkom. Všetko ale treba skombinovať tak, aby sa vytvoril jeden harmonický celok. Keďže trendom sú otvorené priestory, sedacia súprava nemusí byť bezpodmienečne opretá o stenu, ale môže byť umiestnená v priestore. V takom prípade je ale nutné, aby sedacia súprava bola celočalúnená. Aj sedacie súpravy rôzneho druhu a konferenčné stolíky nájdete v ponuke nášho obchodu.

 

Obývacie steny DREVONA

Obývacie steny a zostavy z DREVONY sú vyrobené na Slovensku a vyznačujú sa vysokou kvalitou. Materiál, ktorý používame, je kvalitná drevotrieska, ktorú v niektorých prípadoch kombinujeme so sklom a hliníkom. Všetok nábytok si môžete osobne prezrieť, vyskúšať a kúpiť priamo v našej kamennej predajni. Ak si ale naše mobilné a stabilné steny do obývačky objednáte cez e-shop v hodnote nad 300€, tovar vám dovezieme úplne zdarma. 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk