Úvod > Kancelársky nábytok
 
Kancelarsky_nabytok_ASSISTANT.jpg Kancelarsky_nabytok_REA_OFFICE.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Nábytkový systém
Farba nábytku
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 


Kancelársky nábytok

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Vešiakový panel buk AS-030-00

Vešiakový panel buk AS-030-00
€ 33,00
Do 24h u vás

Sokel buk ASSISTANT AS-031-00

Sokel buk ASSISTANT AS-031-00
€ 0,90
Do 24h u vás

Rohová skrinka čerešňa AS-014-00

Rohová skrinka čerešňa AS-014-00
€ 30,00
Do 24h u vás

Pracovný stôl wenge RP-SPK-1200

Pracovný stôl wenge RP-SPK-1200
€ 169,00

 
 


 

Kancelársky nábytok záhŕňa:

> Kancelárske stoly

   PC stolíky, Písacie stoly, Rokovacie stoly

> Kancelárske skrine

> Kancelárske skrinky

> Sokle pod skrine

> Regále

> Kontajner

> Vešiaky

> Kancelárske kreslá a stoličky

> Konferenčné stoličky

Kvalitný kancelársky nábytok pomáha zvyšovať pracovný výkon 

 

kancelársky nábytok

Práca v kancelárii je mnohokrát veľmi stresujúca a navyše sedavé zamestnanie nie je pre človeka práve najzdravšie. Preto DREVONA ponúka jednoduchý kancelársky nábytok, ktorý je pohodlný a praktický. Je za veľmi priaznivú cenu a pritom kancelária pôsobí elegantne. Tento nábytok vzbudí dobrý dojem a ten je častokrát veľmi dôležitý. Výhodou sektorového kancelárskeho nábytku z DREVONY je najmä to, že si vyberiete iba tie prvky, ktoré do kancelárie potrebujete. Pre tých, ktorí môžu vykonávať svoju prácu doma, ponúkame kancelársky nábytok do domácej pracovne

 

 
 

 

Moderný kancelársky nábytok 

kancelársky nábytok Keď zariaďujete kanceláriu, myslite na to, aké úlohy v nej potrebujete vykonávať a riešiť a tomu prispôsobte aj kancelársky nábytok. Aby ste mali lepšiu predstavu o tom, koľko vecí sa do kancelárie zmestí, miestnosť dôkladne premerajte a urobte si približnú predstavu. Ako prvé si rozmyslite, kam umiestnite svoj kancelársky stôl/stoly, pretože to je miesto, kde budete počas pracovnej doby tráviť najviac času. Kancelársky stôl by mal byť dosť veľký na to, aby sa naň zmestilo všetko potrebné. Počítač s klávesnicou a myšou, stojan na perá, poznámkový blok, rámik s fotografiou, kvet a pod. Nemalo by toho na ňom byť ale príliš veľa, aby ste mali dostatok priestoru na prácu. K stolu samozrejme patrí aj kancelárska stolička, ktorá by mala byť komfortná a tvoriť dobrú oporu pre celé telo. Kvalitná stolička alebo kancelárske kreslo je pri sedavej práci jednoducho podmienkou. Pokiaľ potrebujete mať po ruke dôležité dokumenty, určite sa vám zíde šuplíkový kontajner s kolieskami alebo bez. Veľmi praktický je aj stolík pod tlačiareň, ktorý si môžete umiestniť v blízkosti vášho stola.

 

Ak si prezriete kancelársky nábytok na našej stránke, nájdete tam aj rôzne skrine, skrinky, regále. To všetko by v kancelárii určite nemalo chýbať. Do regálu si môžete prehľadne poukladať všetky šanóny, dokumenty, knihy a mať ich na očiach a ľahko dostupné. Skriňa poslúži na odloženie kabátov, ale i na rôzne papiere, dokumenty. Na kabáty, dáždniky či klobúky však veľmi dobre poslúži aj vešiak alebo vešiakový panel.

 

kancelársky nábytok - kresloAk potrebujete miesto na mítingy, určite si prezrite aj ponuku našich rokovacích alebo zasadacích stolov a stoličiek. Veľkosť stola a počet stoličiek by ste mali prispôsobiť počtu ľudí, ktorí tento priestor/miestnosť budú využívať. Pokiaľ do kancelárie prichádzajú aj klienti, medzi nábytkom v našej ponuke nájdete aj kreslá, sedačky a konferenčné stolíky, pomocou ktorých vytvoríte príjemné miesto na posedenie. Všetok kancelársky nábytok by mal byť ale v jednej farbe/dezéne, aby tvoril jeden celok a kancelária vyzerala harmonicky a esteticky. Kancelária je vašou vizitkou, preto by ste si na jej zariadení a výbere nábytku mali dať naozaj záležať. 

 

Kancelársky nábytok od DREVONY

V DREVONE vám ponúkame kancelársky nábytok slovenskej výroby, ktorý sa vyznačuje dobrou kvalitou. Náš tovar si môžete zakúpiť priamo na stránke alebo si ho prísť osobne pozrieť a vyskúšať do našej kamennej predajne. Ak si ale kancelársky nábytok či iný tovar objednáte online v rámci SR do 300€ doručíme vám ho len za 9€, a pri nákupe v hodnote nad 300€ vám tovar doručíme úplne ZDARMA. Ponúkame tiež vynášku tovaru len za 19€.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk