Kategórie
 
 
 

Polohovateľné rošty

Polohovateľný rošt - slide 1
 
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
Polohovateľný rošt
 
 

Polohovateľný rošt alebo polohovací rošt odporúčame zákazníkom, ktorí si chcú dopriať zvýšený komfort v posteli alebo ho potrebujú z rôznych zdravotných dôvodov. Najvyššou kategóriou sú elektricky polohovateľné rošty s diaľkovým ovládaním polôh.

 
 
 
 

Polohovateľný rošt

Zoraď podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Ušetríte: 5 %%
Slovenský produkt
Výklopný rošt polohovací 90 x 200 DOUBLE PRAKTIK N
výklopný lamelový rošt s polohovaním hlavy a nôh s plynovo-kvapalinovými vzperami
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 4 kusy
Ušetríte: 5 %%
Slovenský produkt
Výklopný rošt piestový 80 x 200 DOUBLE PRAKTIK N
výklopný lamelový rošt s polohovaním hlavy a nôh s plynovo-kvapalinovými vzperami
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 5 kusov
%
Slovenský produkt
Polohovací rošt do postele 80x200 cm DOUBLE EXPERT
Lamelový rošt s polohovaním hlavy a nôh v rozmere 80x200 cm, nosnosť do 130 kg
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 4 kusy
%
Slovenský produkt
Polohovací rošt do postele 90x200 cm DOUBLE EXPERT
Lamelový rošt s polohovaním hlavy a nôh v rozmere 90x200 cm, nosnosť do 130 kg
Dodanie
Dodanie: Cez eshop ihneď: 4 kusy
%
Slovenský produkt
Motorový rošt lamelový na diaľkové ovládanie, OF12 BV
polohovací rošt na diaľkové ovládanie s bočným výklopom
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
%
Slovenský produkt
Motorový rošt latový na diaľkové ovládanie, OF12 NV
polohovací rošt na diaľkové ovládanie s výklopom od nôh
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 

Polohovateľné posteľové rošty       

Pre ľudí, ktorí v posteli nielen spia, ale aj čítajú knihy či sledujú TV, sú výbornou voľbou tzv. polohovateľné rošty do postele. Ocenia ich aj starší ľudia či osoby so zdravotnými ťažkosťami chrbtice. Pre polohovateľné rošty je nutné mať aj ohybnejší matrac, ktorý bude dobre kopírovať jeho polohu - úplne nevhodný je pružinový matrac a matrac s kokosovým jadrom. Jednoduchší rošt do postele má polohovanie len pre hlavu či nohy, zatiaľ čo zložitejší rošt poskytuje viac polôh. Aj ženy vo vysokom štádiu tehotenstva ocenia polohovateľné rošty - najmä funkciu polohovania nôh. Pokiaľ si však chcete dopriať maximálny luxus, voľte rovno elektricky polohovateľné rošty, ktoré budete ovládať pomocou diaľkového ovládača. Cena za ne je pochopiteľne vyššia, no rovnako aj komfort.

Polohovateľný lamelový rošt

Aby tej pohodlnosti nebolo dosť, lamelové rošty si môžete vyberať nielen rovné, ale aj polohovateľné. Treba však rátať s tým, že si za ne máličko priplatíte a tiež nie sú vhodné pre všetky typy matracov (napr. pružinové). Na druhej strane však ponúkajú väčšie pohodlie, ako aj prevenciu pred cievnymi ochoreniami či problémami s chrbticou. Ocenia ich predovšetkým starší ľudia a dlhodobo choré osoby, ktorí v posteli trávia ďaleko viac času než bežní ľudia - no obľúbia si ho aj tí, ktorí v posteli radi čítajú či pozerajú TV. Polohovateľný lamelový rošt sa dá polohovať ručne alebo elektricky pomocou motorčekov a ideálne je skombinovať ho s polohovateľný matracom, ktorý je možné ohýbať.

Polohovateľný rošt – vyberte si skutočne komfortný relax!

Základom kvalitného odpočinku je dobrý spánok a pre dobrý spánok je nevyhnutnosťou dobrá a kvalitná posteľ, no a pre takúto posteľ je dôležité, aby mala kvalitný polohovateľný rošt a matrac... Všetko spolu súvisí a tak výber tej správnej postele, ktorá vám bude dokonale vyhovovať po všetkých stránkach a poskytne vám naozaj komfortný odpočinok, relax a spánok, nenechávajte na náhodu, ale dobre sa na takýto dôležitý nákup pripravte, aby kúpa vašej novej postele nebola len otázkou prvého estetického dojmu, ale išla až do hĺbky jej kvality, komfortu a vybavenia. Musíte sa zaujímať o každú jednu časť postele, čo znamená zamerať sa na jej rozmery, materiál, pevnosť a kvalitu rámu, roštu aj matraca postele.

Aké rošty si vybrať a čím sú práve polohovateľné rošty také výnimočné?

Pri výbere posteľného roštu sa môžete stretnúť s niekoľkými typmi, napr. pevný latový alebo lamelový rošt a tiež výklopné či polohovateľné lamelové rošty, prípadne najvyšší level polohovateľné rošty s diaľkovým ovládaním, ktoré ocenia najmä starší a zdravotne hendikepovaní ľudia. K tým najčastejšie používaným roštom do postelí, medzi ktorými sa zvyčajne rozhodujeme, patria pevné a polohovateľné rošty. Kým pevný latový rošt môžeme označiť ako základný a najjednoduchší variant  vhodný skôr pre nenáročných, pevný lamelový rošt je zlatou strednou cestou, ale polohovateľný rošt poskytuje svojmu majiteľovi najvyšší komfort relaxu a vďaka možnosti manipulácie s jednotlivými zónami roštu si dokáže lôžko dokonale prispôsobiť svojim individuálnym potrebám (napr. pri čítaní knihy, pozeraní televízie či ťažkých a unavených nohách).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia