Kategórie
 
 
 

Nábytok do detskej izby

Detská izba - slide 1

Detská izba

Detský nábytok

Detská izba - slide 2
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky na predajniach.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 
Detská izba
 
 

Detská izba

 
 

 

Detská izba by mala byť viac než len miesto na spanie. Je to predovšetkým miestnosť pre školské domáce úlohy, oddych v podobe počúvania hudby, hrania rôznych hier, čítanie kníh, tvorbu zaujímavých projektov, prácu na počítači, oázu fantázie, ale aj nocľahu pre priateľskú návštevu. Nie jeden rodič si láme hlavu nad tým ako starostlivo naplánovať a vytvoriť detskú izbu, ktorá zároveň splní potrebné funkcie, ale aj prinesie dieťaťu dlhodobé pohodlie.

 

Detské izby Drevona - detský nábytok a detské postele

Pri zariaďovaní detskej izby nezabúdajme na samotných obyvateľov detskej izby – naše deti. Tiež však zohľadnime, že záujmy detí sa môžu rýchlo a často meniť. Detský nábytok by mal byť jednoduchý a ľahko premiestniteľný. Z našej ponuky môžete nábytok jednoducho i ľahko kombinovať a je zároveň bezpečný pre deti, pretože nemá ostré hrany. Do detskej izby je možné vybrať nábytok do detskej izby, ktorý bude z dieťaťom rásť.

V ponuke nájdete všetko od regálov, cez skrine, komody, pohovky až po detské poschodové postele.

Naše detské izby sú ideálne pre písanie domácich úloh, pre štúdium, ale aj prácu na PC, či notebooku. Najmä dievčatá určite ocenia, ak bude skriňa, skrinka v ich obľúbenej farbe. Regále zase ocenia na odkladanie svojich hračiek, knižiek, či zbierok. Poličky rada poslúži na odkladanie hudobných alebo filmových CD/DVD nosičov alebo aj učebnice so zošitmi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia