Kategórie
 
 
 

Nábytok do detskej izby

Detská izba - slide 1

Detská izba

Detský nábytok

Detská izba - slide 2
 
 
 
 

Doprava cez e-shop už od €9 po celej SR

Platiť môžete až pri prevzatí objednávky

Nábytok skladom doručujeme obvykle do 24 h.

 
 
 
 
 

 

Detská izba by mala byť viac než len miesto na spanie. Je to predovšetkým miestnosť pre školské domáce úlohy, oddych v podobe počúvania hudby, hrania rôznych hier, čítanie kníh, tvorbu zaujímavých projektov, prácu na počítači, oázu fantázie, ale aj nocľahu pre priateľskú návštevu. Nie jeden rodič si láme hlavu nad tým ako starostlivo naplánovať a vytvoriť detskú izbu, ktorá zároveň splní potrebné funkcie, ale aj prinesie dieťaťu dlhodobé pohodlie.

 

Detské izby Drevona - detský nábytok a detské postele

Pri zariaďovaní detskej izby nezabúdajme na samotných obyvateľov detskej izby – naše deti. Tiež však zohľadnime, že záujmy detí sa môžu rýchlo a často meniť. Detský nábytok by mal byť jednoduchý a ľahko premiestniteľný. Z našej ponuky môžete nábytok jednoducho i ľahko kombinovať a je zároveň bezpečný pre deti, pretože nemá ostré hrany. Do detskej izby je možné vybrať nábytok do detskej izby, ktorý bude z dieťaťom rásť.

V ponuke nájdete všetko od regálov, cez skrine, komody, pohovky až po detské poschodové postele.

Naše detské izby sú ideálne pre písanie domácich úloh, pre štúdium, ale aj prácu na PC, či notebooku. Najmä dievčatá určite ocenia, ak bude skriňa, skrinka v ich obľúbenej farbe. Regále zase ocenia na odkladanie svojich hračiek, knižiek, či zbierok. Poličky rada poslúži na odkladanie hudobných alebo filmových CD/DVD nosičov alebo aj učebnice so zošitmi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia