Úvod > Detská izba
 
detska_izba.jpg
 
 

 

DETSKÁ IZBA

Detská izba by mala byť viac než len miesto na spanie. Je to predovšetkým miestnosť pre školské domáce úlohy, oddych v podobe počúvania hudby, hrania rôznych hier, čítanie kníh, tvorbu zaujímavých projektov, prácu na počítači, oázu fantázie, ale aj nocľahu pre priateľskú návštevu. Nie jeden rodič si láme hlavu nad tým ako starostlivo naplánovať a vytvoriť detskú izbu, ktorá zároveň splní potrebné funkcie, ale aj prinesie dieťaťu dlhodobé pohodlie.

Detské izby Drevona - detský nábytok a detské postele  Pri zariaďovaní detskej izby nezabúdajme na samotných obyvateľov detskej izby – naše deti. Tiež však zohľadnime, že záujmy detí sa môžu rýchlo a často meniť. Detský nábytok by mal byť jednoduchý a ľahko premiestniteľný. Z našej ponuky môžete nábytok jednoducho i ľahko kombinovať a je zároveň bezpečný pre deti, pretože nemá ostré hrany. Do detskej izby je možné vybrať taký nábytok, ktorý bude z dieťaťom rásť.

 

V ponuke nájdete všetko od regálov, cez skrine, komody, pohovky až po detské poschodové postele.

 

Naše detské izby sú ideálne pre písanie domácich úloh, pre štúdium, ale aj prácu na PC, či notebooku. Najmä dievčatá určite ocenia, ak bude skriňa, skrinka v ich obľúbenej farbe. Regále zase ocenia na odkladanie svojich hračiek, knižiek, či zbierok. Poličky rada poslúži na odkladanie hudobných alebo filmových CD/DVD nosičov alebo aj učebnice so zošitmi.

 

Do izby pre deti budete potrebovať:

Regále

PC stolíky

Detské postele

Poschodové postele

Matrace

Komody

Skrine

Skrinky do izby

Poličky a police

Pohovky

Nočné stolíky

Rošty do postele

Váľandy

Prebaľovacie pulty

Sedacie vaky

 

 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk