Úvod > Konferenčné stoličky
 
Konferenn_stolicka_zasadacia_stohovatelna_biela_KORA_3.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Konferenčné stoličky

Zobraziť na stránku: 
 
Do 24h u vás

Zasadacia stolička tmavošedá KORA 1

Zasadacia stolička tmavošedá KORA 1
€ 19,90

 
 

Kvalitné konferenčné stoličky a kreslá – základná výbava pre váš firemný priestor

Konferenčné sály, zasadačky či rokovacie miestnosti sú súčasťou rôznych pracovných odvetví a ľudia na vyšších pracovných pozíciách (ako je napr. manažment) s nimi prichádzajú do kontaktu takmer denne. Stretávame sa s nimi v štátnej sfére, ale aj v súkromnom podnikaní či už ide o školstvo, zdravotníctvo, ekonomiku, obchod, právo alebo technický smer a vždy vytvárajú imidž firmy. Preto je potrebné, aby išlo o maximálne reprezentatívny priestor slúžiaci pre spoločné rokovania, porady, školenia alebo dôležité obchodné stretnutia. Konferenčné miestnosti dokonca nechýbajú ani vo väčšine kvalitných hotelových zariadení, kde tiež slúžia na rôzne firemné semináre či školenia. V každom prípade ide o veľmi dôležitý priestor a tak je potrebné zariadiť ho čo najlepšie bez ohľadu na to, či ide o sálu obrovských rozmerov alebo menšiu konferenčnú miestnosť slúžiacu len na porady. Základom takejto miestnosti je vždy rokovací stôl a konferenčné stoličky.

 

Správne zariadenie pre konferenčný priestor

Každý zasadací a konferenčný priestor si musí zachovať istý oficiálny, formálny charakter, preto je potrebné zariadiť ho len nevyhnutným nábytkom určeným pre tento typ miestností. Preplnený a zaprataný priestor, nevhodné dekorácie či kombinovanie rôznych typov stolov a stoličiek  je úplne nevhodné. Iba rokovacie stoly, konferenčné stoličky a kreslá sú tým správnym nábytkom, ktorý prináleží konferenčnému priestoru na úrovni, pretože práve použitím nevhodného zariadenia môžeme celý dojem výrazne pokaziť. Už samotný názov „konferenčné“ stoličky jednoznačne poukazuje na ich význam a spôsob použitia.

 

V ponuke nájdete aj zaujímavé dizajnové prevedenia konferenčných stoličiek

Ak by ste sa náhodou domnievali, že konferenčné stoličky a kreslá sú len jednoduchým, strohým a nezaujímavým typom nábytku bez možnosti výberu, ponuka a veľmi pestrý výber tohto produktu na stránkach nášho e-shopu DREVONA vás presvedčí o pravom opaku. Nechýbajú tu rôzne farebné aj materiálové prevedenia konferenčných stoličiek a rokovacích kresiel od jednoduchších modelov až po veľmi pohodlné, elegantné aj dizajnové kúsky.

 

Ponuka nášho e-shopu DREVONA

K veľmi štýlovým a kvalitným konferenčným i rokovacím stoličkám či kreslám, ktoré dajú vášmu firemnému priestoru prvotriednu úroveň patria modely, ako napr. stolička PASSPORT NET alebo konferenčné kreslo MAGIC-CR-V na chrómových lyžinách v kombinácii so zeleným čalúnením. Vybrať si môžete aj veľmi pohodlné a elegantné modré rokovacie kreslo KORA a tiež stohovateľné konferenčné stoličky CRONUS v modernom červeno čiernom dizajne s požitím sieťovania a chrómovej konštrukcie.

 

Ako vybrať správne konferenčné stoličky?

Aké kritéria by mali spĺňať kvalitné konferenčné stoličky či kreslá a podľa čoho ich vyberať? V zásade pre výber konferenčných stoličiek a kresiel platia rovnaké pravidlá ako pri výbere kancelárskych stoličiek a to kvalita, funkčnosť, ale predovšetkým zdravé a pohodlné sedenie. Dôležité sú rozmery, nosnosť aj materiál, z ktorého je stolička vyrobená. Kvalitné konferenčné stoličky musia poskytovať dostatočnú oporu pre chrbticu, aby boli naozaj pohodlné aj počas dlhých a únavných rokovaní. Pohodlie a komfort sedenia zvyšuje aj vybavenie stoličky kvalitným čalúnením a opierkami pod ruky. Konferenčné stoličky by však mali byť praktické aj z hľadiska údržby a na škodu nie je stohovateľnosť, kedy je možné stoličky v prípade potreby vyskladať na seba tak, že jedna do druhej dokonale zapadne.konferenčná stolička

 

Pohodlné konferenčné stoličky zvyšujú pozornosť a sústredenie pri rokovaniach

Kvalitné sedenie je alfou a omegou všetkých starostlivo a dôsledne navrhnutých kancelárií, konferenčných aj rokovacích priestorov, preto je také potrebné venovať výberu kvalitného a pohodlného sedenia vždy maximálnu pozornosť aj za cenu vyššej investície. Vyberajte si len naozaj vyhovujúce konferenčné stoličky, na ktorých presedieť hodiny rokovaní nebude žiadnym utrpením. Všetku pozornosť a sústredenie je predsa potrebné v prípade každého dôležitého rokovania, prezentácie či školenia alebo firemného mítingu venovať najmä aktuálnym témam a nie myšlienkam na diskomfort nekvalitnej stoličky, na ktorej len s ťažkosťami dokážeme obsedieť. 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk