Úvod > Sedacie súpravy > Sedačky v tvare U
 
Sedacka_U_seda_latkova_ALEKSANDER.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Farba sedačky
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Sedačky v tvare U

 

 
 

Sedačky v tvare U – priestranné, komfortné a veľkorysé sedenie pre vašu obývačku

Pohodlné sedenie je základom každej obývacej izby, ktorá má slúžiť pre oddych a relax celej rodiny. Sedačky sú tým najlepším miestom na prečítanie knihy, časopisu, pozeranie televízie, hranie spoločenských hier s deťmi či na posedenie a popíjanie kávy s priateľmi a rodinou, preto je veľmi dôležité vyberať naozaj kvalitné a pohodlné sedacie súpravy, ktoré vám zabezpečia naozaj maximálne komfortný relax. Sedacie súpravy však musia byť aj veľmi praktické a dostatočne odolné, aby zvládli každodenný nápor a obzvlášť v domácnostiach s menšími deťmi, kde sa nevyhneme ani častejšiemu znečisteniu čalúnenia. Dôkladne preto vyberajme nielen typ, napr. sedačky v tvare u, konštrukciu, výplň či funkciu sedačiek, ale aj špeciálne poťahové látky, ktoré sa ľahšie udržiavajú čisté.

 

Komfort aj pre väčšiu rodinu

Sedacie súpravy do obývacích izieb si môžete vybrať v rôznych veľkostiach, prevedeniach a zostavách, napr. klasické rovné 3-sedy, 2-sedy a kreslá, rohové sedacie súpravy a tiež sedačky v tvare U (s dvoma rohovými časťami). Výber je potrebné prispôsobiť priestoru obývacej izby, ktorý máte k dispozícii a počtu členov domácnosti, pretože zatiaľ čo pre mladý pár je postačujúca aj jednouchá 3-miestna pohovka s kreslom, väčšie rodiny s deťmi určite ocenia minimálne rohové sedacie súpravy. Najlepší komfort vám však poskytnú priestranné sedačky do u, ktoré sú postačujúce aj pre väčšie rodiny.

 

Ako si správne vyberať sedacie súpravy v tvare U?

Odporúčaní a rád, ako správne postupovať pri výbere novej sedačky v tvare U a akých kritérií sa pri rozhodovaní pridŕžať je niekoľko... Zamerajte sa vždy v prvom rade na kvalitu, stabilitu, materiál a funkčnosť sedacej súpravy a hľadajte skôr kompromis medzi dizajnom, pohodlím a cenou. Nikdy však nezvoľte kompromis na úkor kvality. Sedačky do U vyzerajú v interiéri veľmi moderne a honosne, no zároveň sú aj značnou finančnou investíciou z rodinného rozpočtu, preto sa pridŕžajte skôr jednoduchých tvarov, línií a nadčasových farieb aj dizajnu, ktorý nie je len módnym výstrelkom jednej sezóny a vydrží vás baviť dlhú dobu.

 

V otázke kvality a funkčnosti buďte náročný!

Kvalita každej sedačky a teda aj sedačky do U spočíva v konštrukcii, ktorá môže byť z dreva, drevotriesky alebo kovu, veľmi však záleží aj na podklade a výplni sedenia. Podklad sedenia môže tvoriť pevná drevotriesková doska, ale oveľa komfortnejšie sú vlnovcové pružiny či čalúnnické pásy. Výplň sedenia zväčša pozostáva z PUR peny rôznej tuhosti (optimálna tuhosť je označená T20 a vyššie) alebo HR PUR peny či kvalitných bonellových pružín. Funkčnosť sedačky formou polohovateľnosti opierok, možnosti rozloženia sedačky v tvare U na priestranné lôžko či úložného priestoru naviac sú tiež dôležitými kritériami pri výbere.

 

Sedačky do U ponúkame aj na DREVONA.sk

V kamenných predajniach alebo v našom internetovom e-shope DREVONA.sk nájdete množstvo kvalitných sedacích súprav a sedačky v tvare U nevynímajúc, takže si svoju pohodlnú sedačku do obývačky dokáže podľa svojich nárokov a požiadaviek vybrať naozaj každý. Moderné a kvalitné rohové sedacie súpravy AVA FAMM alebo sedačky do U ABBY sú zárukou pohodlného relaxu a zároveň aj vkusným solitérom či ozdobou každej modernej obývačky. Sedačka v tvare U kolekcie ABBY s možnosťou rozloženia na príležitostné lôžko a s úložným priestorom v prevedení kombinácie hnedej látky a hnedej textilnej kože vám poskytne komfort za veľmi prijateľnú cenu.

 

To najlepšie pre váš interiér!

Ak hľadáte to najlepšie pre váš interiér, tak sedačky v tvare U sú rozhodne dobrou voľbou, ktorá skrášli váš príbytok a poskytne veľkorysý priestor nielen pre všetkých členov vašej rodiny, ale aj pre prípadné návštevy, ktoré k vám zavítajú. Okrem toho sú práve veľkorysé sedačky do U obľúbeným a veľmi trendovým zariadením moderných minimalistických interiérov, kde práve takéto sedačky tvoria gro celej obývačky či otvoreného priestoru.

 
 


 

Ďalšie tvary sedačiek:

 

> Sedacie súpravy rohové

> Sedacie súpravy 3+2+1

 

Sedačky v tvare U z Drevony

Sedačka v tvare U poskytuje väčšie pohodlie, keďže 2 členovia rodiny môžu mať vyložené nohy naraz. Zároveň sedačka v tvare U zbližuje rodinu, nakoľko rodinní príslušníci alebo priatelia sú usadení v polkruhu. Účkové sedačky z DREVONY sú rozkladacie a s úložným priestorom, takže sa na sedačke dokážu vyspať pohodlne 2 osoby. Úložný priestor sedačky je vhodný na ukladanie vankúšov a paplónov. 

 

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk