Úvod > Jedálenské stoličky
 
Jedalenske_stolicky_do_kuchyne_GORKA.jpg Stolicka_jedalenska_DARYA.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Jedálenské stoličky

Zobraziť na stránku: 
 
Do 24h u vás

Kuchynská stolička orech DYNASTY

Kuchynská stolička orech DYNASTY
€ 46,00
Slovenský produkt

Stoličky do kuchyne šedé + wenge BOSTON

Stoličky do kuchyne šedé + wenge BOSTON
€ 59,00

 
 


 

Všetko pre vašu jedálen a kuchyňu

> Jedálenské stoly

Jedálenské sety

> Kuchynské linky

> Drezy a pracovné dosky

> Barové pulty

> Barové stoličky

 

Kuchynské a jedálenské stoličky 

K ideálnemu pohodliu pri jedle v kuchyni alebo jedálni je potrebná pohodlná stolička. Neslúži však iba na sedenie za stolom počas jedla. Kuchynská alebo jedálenská stolička častokrát slúži aj deťom, keď si pod dohľadom rodičov v kuchyni robia úlohy ale aj dospelým pri popíjaní kávy, debate alebo hraní kariet. Ak teda chcete mať čo najväčšie pohodlie, čalúnené jedálenské stoličky či už drevené, chrómové alebo z textilnej kože, vyčarujú z vašej jedálne alebo kuchyne multifunkčnú miestnosť.

 

 
 

 

Ako si správne vybrať jedálenské stoličky

jedálenské stoličkyAk si zariaďujete svoju novú kuchyňu/jedáleň, prípadne chcete svoj starý, opotrebovaný nábytok vymeniť za nový, moderný a kvalitný, ste na správnom mieste. My v DREVONE vám ponúkame len tie najkvalitnejšie výrobky. Kvalita je totiž pri jedálenských stoličkách, rovnako ako aj pri ostatnom nábytku jednou z prvých vecí, na ktorú by ste pri kúpe mali dbať. Pri výbere stoličiek do jedálne však treba brať do úvahy ešte omnoho viac. Jedálenské stoličky musia ladiť s jedálňou/kuchyňou ako materiálom, z ktorého sú vyrobené, tak aj farbou a dizajnom. To isté platí aj v prípade, že stoličky a stôl kupujete zvlášť.

 

Ďalšou vecou, ktorú pri kúpe stoličiek treba zohľadniť je ich výška. Tú je totiž potrebné prispôsobiť výške stola. To však môžete urobiť iba vtedy, ak už stôl máte vybratý. Vo všeobecnosti platí, ak je stôl vysoký 76 cm, výška sedadla stoličky by mala dosahovať 45 cm, pri výške stola 91 cm, by to malo byť 66 cm a pri výške stola 106 cm, by malo sedadlo dosahovať výšku 75 cm (všetko samozrejme iba približne). Správna výška stôl-stolička je veľmi dôležitá, kvôli pohodliu ale i správnemu držaniu tela.

 

Keď vyberáte jedálenské stoličky, určite by ste mali mať rozmyslené, koľko kusov budete do vašej domácnosti potrebovať. V prípade, že už máte vybratý jedálenský stôl, počet stoličiek netreba riešiť, lebo vám ho v podstate diktuje veľkosť stola. Ak ale kupujete najprv jedálenské stoličky, ich počet by mal zodpovedať počtu členov rodiny, prípadne počtu osôb, ktorý sa za stolom, aj keď len niekoľkokrát do roka, zvykne stretávať. Jedálenské stoličky sa všeobecne kupujú v párnom počte.

 

jedálenské stoličky

Barový pult so stoličkami

V kuchyni sa veľmi často objavuje aj barový pult s barovými stoličkami, ktoré v tejto miestnosti, čo je považovaná za srdce domova, pomáhajú dotvárať príjemnú a pohodovú atmosféru. Je to praktický nábytok, pretože zaberá málo miesta, čo je veľmi výhodné najmä v kuchyniach malých rozmerov. Svoje miesto majú však aj vo veľkých kuchyniach, kde môžu tvoriť hranicu medzi kuchynskou a jedálenskou časťou, prípadne vytvárať akýsi konverzačný priestor.

 

Jedálenské stoličky DREVONA

Kvalitná jedálenská stolička by sa mala vyznačovať dlhou životnosťou. To je však možné iba v prípade, že je vyrobená z kvalitného materiálu. DREVONA vám ponúka stoličky s konštrukciou z masívu, lesklého chrómu či tvrdého tvarovaného plastu. Pre viac pohodlia, sú niektoré naše jedálenské stoličky doplnené o pohodlné čalúnenie. Ponúkame vám stoličky vyrobené u nás na Slovensku, no v našej ponuke nájdete aj tovar od zahraničných výrobcov. Všetok tovar si môžete prísť pozrieť a otestovať do našej kamennej predajne, alebo si ho zakúpiť priamo cez e-shop

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk