Úvod > Postele > Poschodové postele
 
Poschodova_postel_biela_REA_PIKACHU_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Šírka lôžka
Materiál postele
Farba postele
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Poschodové postele

Zobraziť na stránku: 
 

 
 


 

Pozrite aj:

 

> Detské postele

> Posteľ - jednolôžko

> Manželské postele

Matrace

 

Poschodové postele

Poschodové postele sú veľmi dobrou voľbou v prípade, že doma máte dve alebo viac detí (prípadne jedno a ďalšie iba plánujete) a nie veľmi veľkú detskú izbu. Dobrou voľbou je preto, že poschodová posteľ sa skladá z dvoch postelí uložených nad sebou, čo výrazne šetrí miesto, ktoré sa dá využiť na iné účely. Teda napríklad na umiestnenie ďalšieho nábytku (skrine, komody, stolíka,...) alebo pre rôzne detské aktivity. Malé deti totiž potrebujú dostatočné veľký priestor na hranie, neskôr aj na učenie, a preto je poschodová posteľ dobrým spôsobom, ako im tento priestor poskytnúť. Okrem toho, na takejto posteli budú mať vaše deti k sebe bližšie, čo napomáha k ich dobrému, vzájomnému vzťahu. 

 

 

 
 

 

 

Poschodové postele musia byť bezpečné a praktické

poschodové postelePokiaľ ste sa rozhodli pre poschodovú posteľ, dbajte hlavne na bezpečnosť svojich detí. Konštrukcia poschodovej postele by mala byť zhotovená z pevného a kvalitného materiálu, čo zaručuje aj jej dlhšiu životnosť. Dbať treba napríklad na spoje postele, ktoré sa zvyknú používaním postupne uvoľňovať. A to hlavne ak sa jedná o poschodové postele drevené. Deti totiž veľmi rady postele zneužívajú na skákanie a rôzne šibalstvá, preto spoje postele aby vydržali, musia byť pevné.

 

Najmä vrchná časť poschodovej postele musí mať po všetkých stranách dostatočne vysoké bočnice, ktoré zabránia pádu dieťaťa, či už v noci alebo počas hrania. Samozrejme aby dieťa mohlo vyliezť na vrchnú posteľ, nemôže chýbať dobre pripevnený rebrík, ktorý musí byť tak isto pevný a jeho hrany obrúsené.

 

Pri kúpe poschodovej postele treba mať ale na mysli viac vecí. Treba dbať napríklad aj na jej výšku. Ak totiž máte doma nižší strop a kúpite vysokú poschodovú posteľ, dieťa spávajúce na vrchu nebude mať dostatočné množstvo priestoru. Nielenže sa  nebude môcť poriadne hýbať, ale môže si aj veľmi ľahko ublížiť. A taký náraz hlavou o strop určite nie je pre nikoho príjemný.

 

Ďalšou vecou je úložný priestor. Ak majú poschodové postele úložný priestor, sú o to užitočnejšie. Šuplík zasunutý pod spodnou posteľou môže slúžiť na úschovu perín a vankúšov počas dňa, ale aj na odkladanie hračiek večer pred spaním. Okrem toho, čím viac úložného priestoru budete v izbe mať, tým menej vecí sa po nej bude povaľovať.

 

matraceMatrace pre pohodlnejší spánok

Aby dieťa spalo pohodlne a v noci načerpalo potrebnú energiu do nového dňa, potrebuje aj kvalitný  a pohodlný matrac. DREVONA predáva poschodové postele samostatne, no v našom obchode, kamennom alebo online, vám ponúkame široký výber matracov. Máme matrace pružinové, latexové, penové alebo i taštičkové. Svojmu dieťaťu teda môžete vybrať ten, ktorý je podľa vás najvhodnejší. Lepšiu funkčnosť matraca podporíte kvalitným roštom, tak isto z našej predajne. Ak si nebudete vedieť dať rady, zájdite k nám do predajne a radi vám pomôžeme. 

 

Poschodové postele DREVONA

Poschodové postele, ktoré v DREVONE ponúkame sú vyrobené z pevného a kvalitného dreva. Neváhajte a navštívte jednu z našich kamenných predajní, kde si náš sortiment môžete prezrieť, chytiť aj vyskúšať. Pokiaľ radšej nakupujete online, poschodové postele si môžete objednať aj cez náš e-shop. Navyše, pri nákupe online do 300€ vám teraz DREVONA ponúka dovoz len za 9€, a pri nákupe v hodnote nad 300€ vám tovar doručíme úplne ZDARMA. Taktiež ponúkame v rámci SR vynášku tovaru len za 19€.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk