Kategórie
 
 
 

 

Kúpeľne

Kúpeľne - slide 1
 
 
 
 
Dôležitý oznam
 
 
 
DREVONA funguje!

Vážení zákazníci, využite pohodlný nákup a doručenie nábytku cez eshop alebo telefonicky na predajniach.

Vzhľadom na súčasnú situáciu platba na dobierku kuriérovi nie je možná.

Možná je platba na účet (IBAN: SK9511000000002945048774, VS = číslo vašej objednávky) alebo platba platobnou kartou ihneď po vytvorení objednávky cez eshop.

Predajne DREVONA poskytujú možnosť objednať nábytok telefonicky alebo emailom a takisto možnosť doručenia tovaru na adresu, platba možná aj v hotovosti.

 
 
Kúpeľne
 
 

Kúpeľne

 
 

 

Kúpeľňa je magická miestnosť. Ak by sme dali na papier všetky aktivity, ktoré sa odohrávajú v kúpeľni, tak by nám sotva stačila jedna "áštvorka". Všetky tieto aktivity sú pre život podstatné. Napríklad také kúpanie narodeného bábätka. Sú to pocity, ktoré k životu potrebujeme. Najlepšie je, ak máte v kúpeľni prebaľovací pult, kde bezpečne položíte okúpané dieťa. Na pulte ho osušíťe a oblečené prenesiete do postieľky.

 

Kúpeľňa

Kúpeňový nábytok, ktorý premení vaše sny na skutočnosť.

Naše kúpeľňové skrinky sú vhodné pod umývadlo, vedľa vane, či sprchového kúta, ale aj na stenu. Zo sektorového kúpeľňového nábytku REA si jednoducho vyskladáte kúpeľňu presne podľa vašich potrieb. Nadčasový lifestylový dizajn v bielej farbe je jednoduchý a zaujme každého. Kúpeľne sú dnes viac než v minulosti, miestom očisty tela i duše. Kto by si nevychutnal príjemnú vodnú masáž alebo penový odpočinok. Sprchové gély, uteráky, fén, holiaci strojček a ďalšie sú vďaka praktickým kúpeľňovým skrinkám rýchlo dostupné a zároveň utvárajú esteticky príťažlivú harmóniu kúpeľne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia