Úvod > Vešiaky a zrkadlá
 
Kancelarsky_nabytok_ASSISTANT.jpg Kancelarsky_nabytok_REA_OFFICE.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter parametrov:
Nábytkový systém
Farba nábytku
Cena
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Vešiaky a zrkadlá

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Vešiakový panel buk AS-030-00

Vešiakový panel buk AS-030-00
€ 33,00
Do 24h u vás

Panel na vešanie biely RP-CH-16-B

Panel na vešanie biely RP-CH-16-B
€ 36,00
Do 24h u vás

Panel do predsiene wenge RP-CH-17-W

Panel do predsiene wenge RP-CH-17-W
€ 43,00
Do 24h u vás

Vešiakový panel wenge RP-CH-13-W

Vešiakový panel wenge RP-CH-13-W
€ 59,00
Do 24h u vás

Panel dub canyon RP-CH-13-DC

Panel dub canyon RP-CH-13-DC
€ 59,00

 
 

Vešiaky sú výborným miestom na odloženie rôznych vecí

Vešiaky klasické drevené, plastové aj kovové, ale aj rôzne malé a nenápadné vešiačiky v podobe jednoduchých úchytiek či rôzne vešiakové panely, steny a zostavy. Vešiak slúži na zavesenie rôznych vecí a má v každej domácnosti svoje opodstatnené miesto a dokonalé využitie nájde takmer v každej miestnosti, či už je to chodba, predsieň (vešiaky na bundy, kabáty aj kľúče), kúpeľňa (vešiaky na uteráky, osušky či župany), ale potrebné sú aj v šatníkoch a v skriniach našich spální a detských izieb a nájdu sa aj v kuchyniach v podobe rôznych praktických závesných systémov kuchynskej linky či dokonca aj na balkónoch a terasách, kde nám slúžia ako opora pre krásne rozkvitnuté kvetinové závesné nádoby. Vešiaky sú jednoducho výborný  a praktický vynález.

 

Klasické, jednoduché, ale aj originálne a kreatívne

Vešiaky si v súčasnosti môžete vyberať z celej plejády najrôznejších produktov, od najjednoduchších  háčikov, cez klasiku, až po veľmi kreatívne a nápadité vešiaky v rôznych farebných, tvarových a materiálových prevedeniach. Veľmi originálne pôsobí napr. farebná vešiaková stena v tvare rodostromu, nápisov alebo vešiaky v podobe príborových lyžičiek, vidličiek či korkových štupľov. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú a tak vešiaky môžu byť nielen praktickým, ale zároveň aj estetickým prvkom bytového dizajnu.

 

Vešiakové steny – osvedčená klasika, ktorá nikdy nesklame

Ak však inklinujete skôr k tradičnejšie zariadenému interiéru, určite vás nesklame osvedčená klasika v podobe vešiakových panelov, stien a zostáv v dezéne dreva. Takéto vešiaky sú pevné, spoľahlivé a dokonale zapadnú do každej predsiene, vstupnej haly alebo chodby. Samostatné vešiaky či vešiakové panely môžete podľa svojich priestorových možností skombinovať s botníkom alebo s predsieňovými skrinkami v rovnakom dezéne alebo si môžete rovno zaobstarať kompletnú predsieňovú zostavu, ktorej súčasťou sú už aj vešiaky na odkladanie zvrškov, kabeliek a iných módnych doplnkov. Dostatok úložných priestorov je vo vstupnom priestore našich predsiení obzvlášť dôležitý nielen pre udržanie poriadku a pre pohodlie domácich, ale aj pre pohodlie prichádzajúcich návštev.

 

Praktické vešiaky nielen do bežnej domácnosti

Praktické vešiaky sú dôležitým doplnkom nielen v bežných domácnostiach, ale aj v rôznych komerčných a pracovných priestoroch, napr. v kanceláriách, učebniach, kaviarňach, reštauráciách,  cukrárňach alebo aj v kaderníctve, v kozmetickom salóne, v divadle či dokonca v čakárni u lekára. Pre tento účel sú vhodné napr. pojazdné stojanové vešiaky na nožičkách, ale aj klasické vešiakové steny či panely, ktoré sa pripevňujú priamo na stenu.

 

Kvalitné vešiaky do bytu aj kancelárie ponúka aj DREVONA

Kvalitné vešiaky a vešiakové panely do domácnosti alebo do kancelárie si môžete vybrať aj z našej ponuky na internetových stránkach DREVONA.sk či priamo v kamenných predajniach DREVONY, kde nájdete pestrú ponuku predsieňových zostáv a tiež samostatné vešiakové panely z kvalitnej laminovanej drevotriesky v rôznych šírkach aj prevedeniach, napr. dub canyon (šírka 91,7 cm alebo 45,8 cm) a tiež v dezéne buk, dub bardolíno, wenge, ako aj v neutrálnom bielom prevedení. Panelový vešiak s praktickými háčikmi na zavesenie kabátov a iných drobností je aj súčasťou predsieňovej zostavy REA DUBLIN, kde spolu so zrkadlom, vešiakovou skriňou, skrinkou na topánky a zásuvkou tvorí veľmi praktický úložný priestor aj pre rozmerovo menšiu predsieň. Praktický vešiak a moderný dizajn ponúka aj predsieňová zostava REA PLAY 4 alebo REA PLAY 5.

 

Nájdite ideálne miesto pre váš každodenný praktický vešiak!

Bez vešiakov, či už v tvare jednoduchých praktických háčikov alebo originálnych dizajnových exemplárov, to v domácnosti zrejme nepôjde. Nech ich už využijete akýmkoľvek spôsobom, dôležité je nájsť pre vešiaky ideálne miesto nielen vo vnútri skríň a šatníkov, ale dokonale zapadnú aj na tzv. hluché miesta, ako sú napr. rôzne výklenky v stene, zadná strana vchodových dvier či priestor pod schodiskom.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk