Kategórie
 
 
 
 

Dovoz zadarmo pri objednávke
cez e-shop nad € 300

Doprava nábytku len za € 9
pri objednávke do €300 cez eshop

S vynáškou nábytku vám môže
pomôcť náš kuriér za € 19

 
 

Skrinka do obývačky buk REBECCA 5

Skrinka do obývačky buk REBECCA 5

vysoká skrinka s policami do obývačky v bukovej farbe
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
Vaša cena: € 78
Doprava zadarmo pri objednávke nad
Parametre
Farba:Buk
Séria:REA REBECCA
Šírka:35 cm
Výška:177 cm
Hĺbka:30 cm

Vysoká skrinka buk REA REBECCA 5

Skrinka do obývačky v bukovom prevedení

Vysoká skrinka REA REBECCA 5 je skrinka zo sektorového systému REA REBECCA určeného pre vytvorenie obývacej steny do každej modernej obývačky. Skrinka je vyrábaná z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky (nie papiera). Úložný priestor skrinky je predelený šyrmi policami na päť rovnakých častí.

Univerzálnu skrinku môžete použiť ako regál na nožičkách, ale aj ako závesnú skrinku na stenu. Systém upevnenia skrinky na stenu nie je viditeľný.

Vďaka skrinkám REA REBECCA si dokážete vyskladať modernú obývačku. Predstavuje variabilitu do šírky, výšky a farieb dezénov skriniek do obývačky. Vybrať si môžete z viacerých dostupých dezénov. Pre tých čo radi tvoria, prinášame možnosť zvoliť si z farebných dvierok - tyrkys, zelená a cappucino. Moderný vzhľad vašej REA REBECCE dodáte bielym alebo cappuccinovým lakobelom, ktorý sa postará o jeho lesk.

Rozmery skrinky REA REBECCA 5 sú – šírka: 35 cm, hĺbka: 30 cm, výška (bez nožičiek): 175 cm. Výška nožičiek: 2 cm. ABS hrany regála majú 0,5 mm. Skrinka do obývacej izby je dodávaná v demonte. Vysoká skrinka je kvalitný slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

 
 
Navštívili ste
%
Skrinka do obývačky buk REBECCA 5
vysoká skrinka s policami do obývačky v bukovej farbe
Dodanie
Dodanie: Na objednávku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia