Úvod > Šatníkové skrine
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 
 
 

Šatníkové skrine skryjú neporiadok

Máte pocit, že vám vaše veci prerastajú cez hlavu a všetko sa vám len tak neorganizovane povaľuje po stoličkách či dokonca po zemi? Asi nastal čas nájsť pre tie veci miesto, kde budú na poriadku a hlavne preč z očí. Šatníkové skrine vyriešia všetky vaše problémy a pritom vás finančne nezruinujú. Umiestniť ich môžete kdekoľvek vám to bude vyhovovať, a to od spálne, detskej izby, šatníkovej izby, ale aj na chodbe či predsieni. Jednoducho tam, kde máte nejaký väčší a pritom nevyužitý priestor, postavíte šatníkovú skriňu. Samotná veľkosť skrine závisí od toho, o aký veľký priestor ide - pri skromných rozmeroch postačí menšia šatníková skriňa, no pre veľké priestory využite možnosť priestranných vstavaných skríň.

 

Maximálne využitie úložného priestoru

Podstatná vec pri výbere šatníkovej skrine je všímať si veľkosť úložného priestoru, ktorý nám poskytuje. Myslite na to, koľko oblečenia, topánok a iných vecí v nej budete musieť skladovať a snažte sa vybrať takú, ktorá vám poskytne naozaj štedrý úložný priestor. Každá vec musí mať svoje miesto, a to bez toho, aby ste to tam nasilu tlačili. Vždy voľte radšej väčšie šatníkové skrine (samozrejme pokiaľ vám to priestor dovolí), pretože nikdy neviete, čo prinesie budúcnosť. Plánujete si založiť rodinu? O dôvod viac, aby ste išli do veľkej šatníkovej skrine, kde ľahko skryjete všetky potrebné - sezónne či mimo sezónne veci. Tak bude vaša miestnosť vyzerať zorganizovane a už vám nič nebude zavadzať.

 

Laminové šatníkové skrineŠatníková skriňa

Veľkou dilemou pri kúpe šatníkovej skrine býva voľba vhodného materiálu. Nie každý má prostriedky na to, aby si mohol dovoliť skriňu z masívneho dreva, keďže masív patrí k tým najdrahším materiálom. Vynikajúcou alternatívou je laminová drevotrieska. Lamino si u ľudí získava čoraz väčšiu popularitu, a to aj preto, že je cenovo dostupné, ľahko sa čistí a má neskutočne veľa farebných prevedení, vďaka čomu si skriňu bez problémov zladíte s ostatným nábytkom v dome. Samozrejme, musí sa jednať o kvalitné lamino. Šatníkové skrine z laminovej drevotriesky sú odolné voči vlhkosti, teplote a bežným chemikáliám používaným v domácnosti. Navyše je lamino v porovnaní s masívom o dosť tvrdšie. 

 

Šatníková skriňa - aké otváranie dverí je lepšie?

Šatníkové skrine sa vyrábajú buď s klasickým otváraním alebo s posuvnými dverami. Kedysi ľudia nemali veľmi na výber a kupovali len skrine s bežným otváraním, no na to, aby ste mohli dvere pohodlne otvoriť, potrebujte mať pred nimi priestor. A to je častokrát problém! Tento problém však dnes už ľahko vyriešite kúpou šatníkovej skrine s posuvnými dvermi - na ich otváranie nepotrebujete žiadny priestor navyše. Najčastejšie majú skrine 2 alebo 3 dvierka, ktoré sa do seba zasúvajú, čiže je možné vidieť vždy iba jednu časť. Okrem toho posuvná šatníková skriňa pôsobí modernejšie a vyrába sa v rôznych prevedeniach. Najobľúbenejšou možnosťou je skriňa s veľkým zrkadlom, čo ocenia predovšetkým dámy.

 

Skrine do šatníka a ich rozloženie

Nie je skriňa ako skriňa. Každá má inak rozložený priestor, no v zásade platí, že by ste v nej mali  nájsť police, zásuvky, vešiakovú zónu, ako aj väčšie priestory na odkladanie sezónnych vecí. Výber konkrétnej šatníkovej skrine je v tomto prípade len a len na vašich osobných preferenciách a potrebách. Vy najlepšie viete, čo v nej budete mať a koľko miesta pre to budete potrebovať. Ak napríklad bude šatníková skriňa slúžiť iba na odkladanie oblečenia, ideálna je kombinácia políc a vešiakových tyčí. Výhodou políc je, že sa do nich zmestí veľa oblečenia, naopak nevýhodou, že sa pokrčí skôr než na vešiaku. Šatníkové skrine určite musia mať aj nejaké zásuvky, ktoré sú vhodné predovšetkým na odkladanie drobných vecí.

 

Šatníkové skrine od DREVONY vás milo prekvapia!

Šatníková skriňa by vám mala slúžiť k spokojnosti mnoho rokov a aj preto by ste jej kúpu nemali uponáhľať. Dobre si rozmyslite čo chcete, aby ste neskôr neboli sklamaní. U nás v DREVONE vám ponúkame široký výber praktických a odolných šatníkových skríň, na výrobu ktorých používame kvalitné lamino. Šatníkové skrine od DREVONY sa hodia predovšetkým do moderných interiérov a poskytnú vám dostatočný priestor pre všetky vaše veci. Garantujeme vám, že s našimi skriňami budete maximálne spokojní.

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk