Úvod > Barové stoličky
 
Kreslo_do_kaviarne_zelene_kozenka_CATALINA_drevona.jpg
 
 

DOVOZ

Doručenie objednávky nad €300
objednanej cez www.drevona.sk je

zadarmo (doručenie do €300 je za €9)

VYNÁŠKA

Nábytok objednaný cez e-shop
vám pomôže kuriér vyniesť

iba za €19 !

PLATBA

Za nábytok objednaný cez eshop
drevona.sk môžete zaplatiť

až pri prevzatí !

 

 
 
 
 
Filter
Cena
Zoraď podľa
×
Zrušiť filter
 
 

Barové stoličky

Zobraziť na stránku: 

 
Do 24h u vás

Vysoká barová stolička čierna NOAH

Vysoká barová stolička čierna NOAH
€ 59,00

 
 

Barové stoličky

Barové stoličky - DREVONASadli ste si už niekedy na barovú stoličku a pomysleli ste si „táto stolička je naozaj veľmi nepohodlná“? A keďže ste sedeli nepohodlne, takmer ste sa nevedeli sústrediť na nič iné... To môže byť výsledkom toho, že barové stoličky boli vyberané podľa vzhľadu a nie podľa účelovosti a pohodlnosti. Barové stoličky sa nemusia vyskytnúť len v nočných baroch. Čoraz častejšie sa s nimi stretávame aj v domácnostiach, a práve preto predpokladáme a akosi očakávame, že budú takéto stoličky aj pohodlné.

 

Barové stoličky sú skvelým doplnkom v domácnostiach k tzv. ostrovčeku a sú často využívané na rýchle stolovanie akým sú raňajky, desiaty, olovranty. Sú tiež výborné na usadenie hostí, priateľov a známych pri príležitostnej kávičke alebo na usadenie spoločníka pri príprave rôznych jedál. Navyše, v malometrážnych bytoch a dnešných moderných garsónkach sú barové stoličky takmer neodmysliteľnou súčasťou vďaka ich rozmerom a praktickosti.

Usaďte sa do pohodlia

domácnostiach je však potrebné pri výbere barových stoličiek prihliadať rovnako na dizajn stoličiek, ako aj na pohodlie pri sedení. Barové stoličky sú moderné a vyzerajú vždy a všade dobre. Každá gazdinka, či kuchárka ocení, že barové stoličky nezaberajú veľa miesta a ľahko sa pod nimi udržuje poriadok. Takisto je vďaka barovým stoličkám väčšia šanca, že manžel bude sedieť doma a nie v bare. Či?

 

V malých moderných bytoch nie je niekedy priestor na klasický stôl so stoličkami, preto tradičné stolovanie môžeme nahradiť barovým pultom s barovými stoličkami. Chrómové barové stoličky dodajú interiéru nádych moderného bytu a odľahčia stiesnený priestor. Barová stolička je nenáročná na údržbu. A hlavne, sedieť na otočnej barovej stoličke je zábavné.

 
 

Správna barová stolička

Na veľkosti záleží

Pri kúpe barových stoličiek to naozaj platí. Vybrať správnu veľkosť, výšku barových stoličiek je nevyhnutné, a to predovšetkým preto, aby spĺňala svoj účel. Najskôr berte do úvahy váš priestor. Kde presne majú byť barové stoličky umiestnené, či budú využívané na príležitostné sedenie alebo na denné stolovanie? Budú umiestnené pri kuchynskom pulte, pri kuchynskom ostrovčeku alebo v domácom dennom bare? Od výšky kuchynského pultu/ostrovčeka/barového pultu, potom závisí aj výška barovej stoličky.

Ukážte svoj osobitý štýl

Váš dizajn interiéru a dekór skutočne vypovedajú niečo o vašej osobnosti a osobitom štýle. Či si vyberiete barové stoličky z farebného plastu, kovové, či s koženými sedačkami, čalúnené alebo drevené, snažte sa ich zladiť s ostatným nábytkom v danej miestnosti. Aj keď barové stoličky nie sú dominantným kusom nábytku, dokážu miestnosť vyzdvihnúť, pridať šmrnc a želaný zaujímavý detail.

Typy barových stoličiek

Barová stolička do exteriéruAk ste sa už rozhodli pre správnu veľkosť barových stoličiek a štýl, v akom sa bude niesť ich dizajn, na rade je zvoliť typ. Existujú totiž barové stoličky s operadlom i bez, s opierkami na ruky i bez. Tieto „detaily“ závisia od toho, ako často a ktoré osoby domácnosti ich budú využívať najviac. Napr. pre deti je vždy lepšie zvoliť stoličky s operadlami, a pre príležitostných hostí sa viac hodia jednoduchšie, klasické barové stoličky.

 

Môžete si tiež vybrať barové stoličky do exteriérov, akými sú napr. terasy alebo vonkajší letný bar v záhrade. Práve na takéto miesta sa perfektne hodia plastové alebo drevené barové stoličky, ktoré sú trvácne a ľahko udržiavateľné.

Barové stoličky od slovenského výrobcu DREVONA

DREVONA ponúka kvalitné výrobky, či už ide o barové stoličky alebo akýkoľvek nábytok do domácnosti. Slovenský výrobca DREVONA ponúka široký výber rôzneho nábytku do interiéru i exteriéru. Našu ponuku si môžete prezrieť v kamennej predajni alebo online

 
 

Bezpečnosť platby kartou MasterCard na drevona.skNákup na splátky Quatro  cez drevona.skPlatba platobnou kartou VISA, MasterCard, DinerClub na www.drevona.sk